Dermaflora

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Aurora96, Módosítva: 2020. június 11.

Kategória:   Dezodorok

0%-os illatmentes szenzitív dezodor. A bőrbarát hatóanyagoknak köszönhetően nem okoz irritációt és a nem hagy foltot a ruhán. Káros vegyszerek nélkül véd a kellemetlen szagoktól, 24 órán keresztül.

• Aluminiumsó- és tartósítószermentes, nem  tömíti el a pórusokat, engedi a bőrt lélegezni.
  • Hipoallergén, természetes hatóanyagai révén nem okoz bőrirritációt.
  • Nem ragad, nem hagy foltot a ruhán és a bőr felületén sem.
  • 24 órás dezodoráló védelmet biztosít.

Dyana91

2021. február 21.

Már évek óta alumínium mentes dezodorokat használok,így nem vártam tőle nagy csodát.Felkenve ragacsos és nehezen szárad,de cserébe szépek az összetevői.Terhességem alatt használtam és semmilyen problémát nem okozott nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

vadvirag919

2018. augusztus 28.

Nem az igazi. Min. fél óra a száradási ideje, ezalatt tanácsos NEM izzadni, különben iszonyat büdös marad. Próbáltam éjszakára, reggelre olyan volt mintha semmit nem használtam volna. Reggel nincs idegzetem kivárni azt az időt. Ezzel mondjuk meg is lehetne békélni, viszont nagyon érzékeny a hónaljam, könnyen belobbannak a göbök, amik a HSZ miatt ott vannak, ez pedig sajnos pont ezt csinálja. Ezer forint alatt van egyébként, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.