Dermasence

Ár:   €10   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld (német patikák)   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: La-Fee, Módosítva: 2017. november 3.

Ár:   €10
Lelőhely:   külföld (német patikák)
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórustisztító, regeneráló arclemosó hab glikol- és szalicilsavval. Ideális gyümölcssavas peelingek és kúrák első lépéseként, előkészületeként. Finomítja a bőrképet, és a pH optimalizálásával regenerálja a bőr savköpenyét.

Bőrbarát illatanyaggal. Dermatológiailag tesztelt.

balankaa01

2020. május 28.

Kaptam, és kíváncsiságból kezdtem el használni, mert van ezen kívül még néhány felbontott arclemosóm. 😅😅
Ezt használom második lemosónak egy olaj után, Foreo Luna Mini 3-ra nyomom, két pumpányi nagyjából elég. Szépen megtisztítja az arcom anélkül, hogy kiszárítaná (az orcáimon/homlokomon/államon normál a bőröm, az orrom és környéke zsíros), a szememet nem csípja, viszont az illata nagyon irritáló, egy gyógyszertárinak csúfolt termékből igazán kimaradhatott volna a parfüm.
Tudom, hogy az ilyen aktív összetevők, mint az AHA vagy BHA nem sokat érnek a lemosókban, de ha valaki egyébként érzékeny rájuk, az kipróbálhatja így talán.
Nekem egyébként sem problémás a bőröm, nagyon ritkán jön elő egy-egy pattanás, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, hogy hogy hat az ilyen dolgokra, viszont azt látom, hogy egységesebb lett a bőrképem.
Mondjuk, nagyjából ezzel egyidőben kezdtem el reggelente c-vitaminos szérumot használni a SPF alá, tehát ne legyenek irreáis elvárásaitok.
Sokáig elég, március óta használom minden este, most tartok a felénél kb.
Újravenném szívesen, de egyrészt nálunk, Szerbiában nem kapható, másrészt meg szívesen kísérletezgetek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Sokáig elég, március óta használom minden este, most tartok a felénél kb.

mateszkati

2019. szeptember 3.

Kerestem valami gyógyszertári arctisztítót,amiben talán megbízhatok. Erre esett a választásom, és a teljes flakon el is használtam. Az illatát nagyon szerettem, olyan "professzionális" illata van. Tette a dolgát, tisztított, nem szárította ki a böröm.
Most csak kiváncsiságból vettem egy másik terméket, de ha nem válik be, akkor visszatérek ehhez, mert BEVÁLT:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-7
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.