Dermax

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Zarka85, az összetevőket feltöltötte: pemese, Módosítva: 2020. december 14.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2020-ban megújult formula!

Mindennapos használatra ajánlott készítmény, amely kiválóan tiisztít. Hidratáló anyagai bársonyossá, rugalmassá varázsolják a bőrt és megóvják a kiszáradástól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

SweetLikeMee

2021. július 24.

Nem rossz, de nem vettem újra. :/
Ár-érték arányban jó, az INCI-je is okés.
Én tusfürdőként használtam, nem igazán habzott, de nem is szárított.
Van egy kis fura szaga, ami nem zavart, de a Balea Med tusi is ugyanezeket tudja, viszont annak nincs szaga, és könnyebben beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 24.

Nem rossz, de nem vettem újra. :/
Ár-érték arányban jó, az INCI-je is okés.
Én tusfürdőként használtam, nem igazán habzott, de nem is szárított.

Pinkbunny2463

2021. július 4.

Alapból extrém száraz bőröm van, gondoltam váltok "mindenmentes" tusira hátha.... Valami csoda! Nem csak az hogy helyrehozta a szárazságot, pihe puha lett a bőröm, de még az ára is tökéletes. Azóta nem is használok illatosított tusfürdőt. Arcra ugyanugy használom ott szintén hozza a szintet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 4.

asdf27

2021. június 8.

Luxustusfürdő 699Ftért? Nagyon jó első élmények, nem húzódik, nem viszket a bőröm, kellemes tapintású testápoló nélkül.
A mitesszereim is eltűntek a mellkasomról...., szeirntem az arclemosómat is le fogom cserélni erre.
update: szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 8.

update: szárít

Burberryfan

2021. március 12.

Pár hónapja használom ezt a tusfürdőt,nem irritál és nem szárítja a bőröm! Elsősorban azért vettem meg mert nem tartalmaz illatanyagot amikre allergiás vagyok,és az ekcémámon sem ront! Ennek ellenére számomra negatívumként szolgál,hogy abszolút nem habzik bármennyit használok belőle,így nem túl gazdaságos! Ár érték arányban jó,de most majd inkább Bioderma és Uriage termékekkel próbálkozom! Összességében nem rossz termék,de nem is a legjobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

Katuss_55

2021. február 19.

Nagyon kedvelem ezt a tusfürdőt. Hónapok óta használom, és nem okozott csalódást. Az érzékeny bőrömet nyugtatja, nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

pemese

2020. december 9.

Az sls miatt nem gondolom hogy ez a leggyengédebb tusfürdő, vannak sokkal jobb alternatívái is. Mindezt félretéve nincs benne semmi hülyeség, baromi megfizethető, és a bőröm nem olyan érzékeny hogy ezeket az összetevőket ne bírná ki. A drogériákban ennél jobbat nehéz találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

matanee

2020. június 4.

Kezdek egyre inkább tendálni az illatanyag-mentes kozmetikumok és tisztálkodószerek felé, ez egészen lenyűgözött már az első alkalommal is. Hiába illatanyag-mentes, nem hagy kellemetlen érzést maga után, nem száradok ki tőle mint a tusfürdők 90%-ától, puha lesz a bőröm és hidratált. Csillagos ötös, tuti újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

IMBKR

2018. december 21.

A legeslegérzékenyebb bőrre is kiváló tusfürdő. Használata után, testápoló gazdagon ajánlott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 21.

mkdorina

2018. augusztus 12.

Eddig Uriage, Eucerin olajos tusfürdőt használtam, mert nem bírja az olcsó illatosított tusfürdőket a bőröm, kipattogok és vakarózok tőlük. A Dermax minden szempontból megfelel nekem. Illatmentes, vegyszermentes, puha tőle a bőröm, nem allergizál. Ezek után felesleges megvenni a drágább patikai tusfürdőket. Szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

flor1992

2018. június 27.

Nagyon imádom!Színezék és illatmentes,jól habzik.Nincs utána viszkető száraz bőr.Sokféle tusfürdőt próbáltam már de mindegyiktől viszketett a bőröm és húzódott,kiszáradt fürdés után.Ennél ezek a problémák nincsenek.Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin