Dermedic

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   225 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Napraforgo13, Módosítva: 2022. november 7.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Higroszkópos, nedvességmegkötő tulajdonságokkal, így a bőrben tartja a nedvességet
  • Lezárja és újjáépíti a bőr védelmi gátját
  • Elzáró hatással rendelkezik, vízmegkötő hatású, fokozza a bőr vízmegtartó képességét
  • pH semleges
  • Nyugtató hatással bír, megakadályozza az irritációt és támogatja a bőr regenerációs folyamatait
  • Antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik, megakadályozza a szabadgyökök által okozható változásokat
  • Termálvizet tartalmaz: a Közép-Európában elhelyezkedő hipertermikus artézi forrás több mint 2.100 méter mélyen helyezkedik el. A forrásból származó víz évezredek óta védve van a környezet káros hatásaival szemben, mivel mélyen elhelyezkedő kőzetrétegekben kering, így az emberi egészség számára legfontosabb ásványi anyagokkal bír. A Dermedic termálvíz hipotónikus, melynek köszönhetően ERŐSEN HIDRATÁLJA A BŐRT. Támogatja a bőr megfelelő működését és az ásványok koncentrációja nem irritálja még a legérzékenyebb bőrt sem.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nandorkormoczi

Korcsoport: >54
2024. március 28.

Nagyon száraz bőrömre használtam. Először 2x kentem vele, utána már elég volt 1x. Nekem nagyon sokat segített,hogy ne vakarjam a bőrömet. Nem száraz már, továbbra is fogom kenni. Tégely nagyon praktikus. Bátran ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. március 28.

Szokolyieva

Korcsoport: >54
2024. március 10.

A bőröm erősen száraz,hámló ,vízhiányos. Alig egy hónapja kezdtem el használni és már az első alkalommal megkönnyebbült a bőröm. Eleinte mindennap kentem mára elég két naponta kenni. Csodálatosan könnyen beszívódik a bőrömbe ,az illata kellemes finom ,nem tolakodó. Eltünt a grízes felület a bőrömről és végre jól érzem magam a bőrömben. Csak ajánlani tudom mindenkinek aki ilyen bőr problémával küzd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. március 10.

Beus1977

2023. december 31.

Nagyon száraz a bőröm,viszket,kifehéredik,húzódik már sokféle krémet kipróbáltam,de mindegyik,csak.ideig-óráig volt segítség.
Ezért elkezdtem keresgélni a krémek és testvajak között.
Rátaláltam a Hydrain³ Ultra-hidratáló testvajra,elolvastam a leírását és úgy döntöttem kipróbalom és milyen jól tettem. Nekem tökéletesen bevállt,sőt már a férjem is használja,mert neki is nagyon száraz a bőre.
Már az első pár használat után észrevettem,hogy nem húzódik a bőröm,nagyon könnyen kenhető,hamar beszívódik,az illata kellemes. Az elején naponta 2x használtam ,most már 1x az esti fürdés után.
Természetesen már a 2.doboz testvajat használjuk. Csak ajánlani tudom mindenkinek,akinek száraz,vízhiányos a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 31.

Ezért elkezdtem keresgélni a krémek és testvajak között.

lupelupe

2023. november 21.

Update: kb. a doboz felétől már nem tapasztaltam különösebb hidratáló hatást.

Nincs hagyományos értelemben vaj állaga, engem inkább pudingra emlékeztet :) Gyorsan beszívódik és nincs erős illata. Száraz, vízhiányos bőrre kimondottan ajánlom, néha elég csak minden másnap használnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 21.

Update: kb. a doboz felétől már nem tapasztaltam különösebb hidratáló hatást.

Netty7

2023. november 20.

Amire használom az a kezem/kézfejem/tenyerem ami nagyon száraz, gyakran repedezett, piros, húzódik és időnként fájdalmas repedések is kialakulnak. A lábszáram ami száraz, viszket és ilyenkor sajnos előfordul, hogy enyhítés okán sebesre vakarom - persze nem enyhül -.
A csomagolás nagyon megnyerő, a kupak alatt egy műanyag fedél van még a krémen, nekem sokkal jobban tetszik ez a megoldás mint a fóliás lezárás.
Az illata enyhe, krémes, virágos, nem illan el rögtön.
Az állaga egy tömör nehéz krém ránézésre, mert hogy testvaj.
De nem!
Amit belenyúltam, egy lágy selymes nagyon könnyen eloszlatható krémmel szembesültem.
Az első este amikor kipróbáltam, úgy tűnt bármennyit beszív belőle a bőröm, de reggel szembesültem vele, hogy mégse.
Következő alkalommal, már óvatosabban kentem, kevés is jól eloszlatható, és a hidratáló hatása pár nap után tartósan is látványos a kezemen.
Esténként használom, mert bár gyorsan beszívódik, de hagy egy réteget a bőrön.
Nekem nyáron kicsit sok, de ősz-tél-tavasz időszakban tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 20.

Az illata enyhe, krémes, virágos, nem illan el rögtön.
Az állaga egy tömör nehéz krém ránézésre, mert hogy testvaj.
De nem!
Esténként használom, mert bár gyorsan beszívódik, de hagy egy réteget a bőrön.
Nekem nyáron kicsit sok, de ősz-tél-tavasz időszakban tökéletes.

kistigris2k

2023. október 21.

Imádom az állagát, féltem tőle, hogy a testvajakhoz hasonlóan nehéz és zsíros lesz, de meglepően könnyed és gyorsan felszívódik. Az illata is kellemes, nem tolakodó. A nagyon száraz bőrömnek gyors segítség, már nem kell naponta kennem magam, ami időt és energiát takarít meg. A téli időszakban nem vagyok biztos, hogy számomra eléggé hidratál, de az év többi szakában biztosan jóban leszünk. Az ára elég magas, ezért vadászom az akciókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 21.

Nemlin

2023. június 13.

A leírás szerint ez egy ultra-hidratáló testvaj nagyon száraz bőrre. Szerintem ez nem testvaj és nem is hidratál ultrán. Állagát tekintve inkább habosított krém. Télen próbáltam először, de mivel akkor nem vált be, eltettem tavaszra-nyárra. Most sem tapasztalok ultra-hidratáló hatást, ráadásul gyorsan fogy. Ár-érték aránya így számomra nem kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 13.

Honey8203

2023. június 13.

Sziasztok! Sok márkás és drága termék után végre meg találtam A Testápolóm🤗 könnyű krém, hamar be szívódik, nem hagy ragacsos nyomot 😁 a száraz néhol piros bőröm is végre hidratált és selymes! Eleinte 2x kentem magam, de most már elég csak este fűrdés után. Mindenkinek csak ajánlani tudom 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 13.

bbriggitta23

2023. április 21.

Nagyon jó textúra, nem az a tipikus testvaj feeling,kellemesen, letisztult illatú termék. Makacsul kiszáradt lábamnak szinte azonnali segítséget nyújtott. Napi kétszeri használat mellett pár napon belül eltűnt a szárazság. Helyette selymes, jól hidratált lett a bőröm. A bőr tapintása is selymes, mióta használom. Maximálisan elégedett vagyok a termékkel, hozza amit ígér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 21.

indingo

2023. március 12.

Hydrain3 ultra-hidratáló testvajat tesztelem nagyjából egy hónapja. Az első pár használat után éreztem, hogy jóban leszünk, mert a száraz bőrnek igazi gyógyír. Az állaga meglepett, nem az a tipikus testvaj, inkább krém jellegű. Este, zuhanyzás után használom. Hamar beszívódik, nem ragad utána a bőr és nem hagy furcsa filmréteget a bőrön. Az illata nekem finom púderes. Reggel is érezni, hogy puhább, hidratáltabb kinézetű a bőr. Irritációt nem okoz és szerencsére nem viszketek tőle. Szép, természetes összetevőkkel bír és csomagolása is strapabíró. A hialuronsav mellett termálvíz, sheavaj, a kókuszolaj, a kakaóvaj, a mandulaolaj és az E vitamin is az összetevők között van. Kezdetben minden nap használtam, de 2 hét után elegendő volt kétnaponta bekenni magam. Az ára szerintem kicsit húzós, 225 ml-t kapunk a pénzünkért, de ha azt nézzük, hogy pár használatot követően elég kétnaponta használni már nem tűnik olyan drágának, illetve sokszor látom akcióban.
Nálam teljesen megszüntette a bőr száraz, olykor feszülő érzését, tehát csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Trehalose, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) és bőrpuhító (emolliens) anyag. A többi szilikonhoz hasonlóan könnyen kenhető és selymes érzetet hagy maga után. Nem szívódik fel a bőrbe, hanem a bőr felszínén védőréteget képez.

Hialuronsav hidrolizátum, vagyis a hialuronsav kisebb molekulasúlyú változata. A hialuronsav egy a bőrben is megtalálható polimer, vagyis nagy molekula, ismétlődő egységekből. Többször vagy kevesebbszer ismételve az egységeket különböző molekulasúlyú változatok jönnek létre. A nagy molekulasúlyú verzió (1-2MDa) a bőrben is megtalálható hidratáló elem, ez a hidrolizált változat pedig vagy a kisebb, 100-300 kDa-nos változatra utal, aminek a hidratáláson túl a bőr védekezőkészségének segítésében is szerepe van, vagy az ultra kicsi 10-50kDa-nos változatra, ami talán jobban a bőrbe tud szívódni, és ki tudja tölteni az apró ráncokat.

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van, akár saját súlyának 1000-szeresét is képes megkötni. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. A kozmetikumok szempontjából fontos, hogy minél több molekulasúlyú hialuronsavat tartalmazzon a készítmény, ugyanis picit eltérő hatásfokkal dolgoznak. A nagy molekulasúlyú hialuronsavak tudják a legtöbb nedvességet megkötni, azonban ezek akkor a mérete, ami a felszívódást gátolja, ezek a típusok jellemzően a bőr felszínén maradnak. A bőr mélyebb rétegeibe a közepes és alacsony molekulasúlyú hialuronsavaknak van nagyobb esélyük bejutni. Ezek vízmegkötő képessége alacsonyabb, de még így is impresszív, a közepes molekulasúlyúakról pedig úgy gondolják, azok járulnak hozzá leginkább a bőr védőrétegének erősítéséhez.

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.