Dermedic

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: melvinczke, az összetevőket feltöltötte: Napraforgo13, Módosítva: 2023. február 22.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2023-ban megújult változat!

Antibakteriális hatással bíró arctisztító gél zsíros és kombinált bőrre. Alkoholmentes formula.

• Az enyhe felületaktív anyagok megtisztítják a bőrt a szennyeződésektől és a felesleges faggyútól anélkül, hogy irritációt okozna vagy a bőr természetes védőrétegében kárt okozna.
  • A bőr tiszta és friss lesz.
  • Szabályozza a faggyúmirigyek működését és megakadályozza új pattanások kialakulását.
  • Az antibakteriális hatással bíró zöldtea és a cink hatékonyan kezeli a pattanásokat azáltal, hogy védelmet nyújt a baktériumok elszaporodása ellen. Csökkenti a faggyú termelődését és megnyugtatja az akné által okozott bőrirritációt.
  • Rendszeres használatával a termék elősegíti a bőr egészséges megjelenését.
  • Nem tartalmaz alkoholt.
  • Hipoallergén dermokozmetikum.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ZazieAda

2024. július 10.

Folyékonyabb gél állagú, enyhén habzó lemosó, nekem nagyon bejött. Kellemes, friss érzés marad utána, zsíros bőrűként nyáron igazi fellélegzés volt használni. Annak ellenére, hogy volt itthon két másik lemosó, amíg nem fogyott el, valahogy mindig ehhez nyúltam. Két 25 ml-s mintám volt belőle, ami viszont meglepően sokáig, kb három hétig elég volt (napi kétszeri használat), így egy pumpás flakon számításaim szerint három hónapig elég, az szerintem jó ár-érték arány. Lehet, hogy ha elfogytak a lemosóim, és nem csábulok el másra, megveszem újra. Az illata is kellmes, friss, "zöld", bár sosem értem, amikor a gyógyszertári dermo-márkák nem mernek piacra dobni parfümmentes terméket vagy változatot egy termékből, ugyanakkor hipoallergénként hirdetik azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. július 10.

Sekhmet

2023. május 18.

Egyszerűen nem értem miért nem cserélik le a tartósítószert másra. De úgy voltam vele hogy eztúgyis lemosom.
Nekem nagy kiszerelésű van, szerintem jó néhány hónapig ki fog tartani.
Egy pumpányi elég az arcomra és a nyakamra is.
Az első pár napon szárított és húzódott az arcom tőle, mostanában ezt nem érzékelem.
Könnyen lemossa a fényvédőt és ami nagy szó az Akneroxidot is.
A kis pattanások eltüntetésében segít, a nagy cisztásoknál még nem látok javulást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 18.

Nekem nagy kiszerelésű van, szerintem jó néhány hónapig ki fog tartani.
Egy pumpányi elég az arcomra és a nyakamra is.
Könnyen lemossa a fényvédőt és ami nagy szó az Akneroxidot is.

Tittina89

2023. április 8.

2 hónapja használom a terméket este, a duplatisztítás második lépéseként. Kombinált bőröm van, T vonalban zsíros, mitesszeres, pattanások nagyon ritkán jönnek ki. Nem szárította a bőrömet, a zsírosságát is csökkentette és mióta használom, kevesebb lett a mitesszerem. Nekem a szememet sem csípte! Fél pumpányi mennyiség bőven elég egy tísztításhoz. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 8.

OZsuzsa

2023. március 20.

Érezhetően leredukálta az arcom zsírosodását, és a menstruációm előtti aknékat is igen hamar (3-4 nap, amúgy ez több, mint egy hétbe telne) leszárította anélkül, hogy közben feszült volna a bőröm, ami nagy szó, erre eddig semmi más nem volt képes. Eltelt másfél hónap az első használat óta, és azóta sem jött ki egy akném sem teljesen, egyszerűen másnapra visszahúzódnak. Abszolút állandó termékként marad nálam, napi két használat után még jócskán több, mint a fele megvan, teljesen takarékos kiszerelés, szeretem. Ami számomra a legmeglepőbb hatása, hogy a bőröm is feszesedett, tömörebb lett tőle, ez már az abszolút bónusz kategória, hiszen enélkül is igen jól vizsgázott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 20.

hivespanni

2023. március 12.

Nagyon ambivalensek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. A 2023-as megújult változatot használom.
Látványosan segített a pattanások gyors “eltűnésében”, viszont egy idő után az én arcomat borzasztóan elkezdte szárítani. Leginkább a szám körüli részen. Ezért csak a 4*, egyáltalán nem szeretném lehúzni emiatt a terméket.
Na de, visszatérve a pattanásokra. Nagyon ügyesen lehúzta a gyulladást az előbukkanó pattanások esetében, másnapra szinte el is tüntette azokat, maximum csak a piros helyükről voltak megismerhetőek! 🥳 Emellett kipróbáltam az ilyen napokon a Normacne krémet is, így ketten szerintem bomba páros az én bőrömnél gyulladtabb pofikon is! ✨
Nagyon extrémen kellett hidratálnom, így az utóbbi időben egy szenzitívebb lemosóval felváltva használtam. Úgy tűnik, nekem picit sok mindennapos használatra. Nagyjából fél pumpányi tökéletesen elég egy tisztításhoz!
Akik gyulladt pattanásokkal és zsíros bőrrel rendelkeznek, mindenképp adjanak egy esélyt ennek a lemosónak, minden bőr másképp viselkedik, az enyém egy picit nehezebb eset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 12.

noxibaba

2023. március 11.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen tisztít, nem feszül, húzódik a bőröm utána. Az illata is tetszik, kellemes. Az adagolója pont megfelelő mennyiséget ad, gazdaságos. Naponta 2x használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 11.

Csicsilla

2022. november 9.

Kedvenc arctisztítóm lett, nem szárít, nem feszül, ellenben jól tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 9.

Kedvenc arctisztítóm lett, nem szárít, nem feszül, ellenben jól tisztít.

Csillag1112

2022. november 5.

Én már az új verzióját használom, már önmagában ez a tisztító és tonik együttesen rengeteget javított a zsíros, aknés bőröm állapotán. Jó érzés a bőrömnek, nem szárít, nem feszül a bőröm tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 5.

idonthaveaname

2021. május 4.

Van egy számomra kicsit fura, zöldes illata, ettől függetlenül szeretem, mert jól tisztít (mondjuk egy jó alapozós réteget még nem próbáltam leszedni vele), nem szárít, és nyugtatja is az előbukkanó gyulladt pattanásokat. Szerintem tudja ugyanazt mint pl a Bioderma Sebium lemosója. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Ejszakaikoboldmaki

2021. január 25.

Kellemes illatú termék, valóban nem szárít, viszont jól tisztít.
Mást nem vettem észre, hogy csinálna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

Kellemes illatú termék, valóban nem szárít, viszont jól tisztít.
Mást nem vettem észre, hogy csinálna.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Zinc PCA, Glycerin, Propylene Glycol

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.