Dermedic

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2018. május 25.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrűek és gyermekek számára ajánlott fizikai fényvédő. Vízálló, fotostabil.

HRenata

2022. május 4.

Fizikai fényvédők között a jobbak közé sorolnám. A tubusból kinyomva sűrű, némileg babapopsi kenőcsre emlékeztető állagú krém, ahogy a tisztán fizikai fényvédők gyakran vaskosabbak, viszont a bőrön szépen eldolgozható, nem a ragadós malter állagúak közé tartozik. Fehér réteget nem hagy, azonban fénylik tőle az arc, emiatt minimum púdert igényel. De sminkelni is lehet rá, az alapozómmal is jól kijön, és az alapozón nem fénylik át. Pattanást, irritációt nem okozott. Jellegéből adódóan zsíros bőrre nem biztos, hogy jól működik, illetve még nyáron nagy melegben meglátjuk, hogy menyire kényelmes viselet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 4.

ndorisz1996

2022. május 4.

Hagy egy fehér réteget, nem szívódik be nekem rendesen.. Viszont a védelme szuper, és jó, hogy csak fizikai szűrőket tartalmaz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

Renapple

2022. április 14.

Niveás csalódás után őt szereztem be, mivel csak fizikai, ki szerettem volna próbálni.
A védelme 10/10!
Mondhatni extrém körülmények között teszteltem. Ciprinolt (fényérzékennyé teszi a bőrt, azt hittem hülyeség, de nem 😅) szedtem néhány hete, amikor voltak azok a szép nyári napok.
Szép szombati napon, viszonylag keveset töltve a szabadban, leégtem! Én, aki amúgy soha! (Köszi Ciprinol!)
Az arcom, nyakam, ahova szépen kentem belőle érintetlen maradt.
Hátul a tarkóm, alkarom, ami kilógott a pólóm alól viszont pirosra sült.
Szóval a védelme tökéletes!
-Sűrű krém, elég nehéz eldolgozni. Az eddigi legsűrűbb fényvédő amit próbáltam.
Az optimális mennyisédet azért fel tudtam vinni.
-Először ilyesztő hulla kékes/lilás fehér réteget hagy, de szerencsére kb 3 perc s eltűnik.
-Ha nem dolgozod el, megül kis fehér rétegben a kis zugokban (pl. orrtő)
Egy kis BB krém, alapozó, s nyoma sincs a fehér rétegnek.
-Nem kukacosodik.
-Nem csillog
-Enyhe illata van, gyorsan elillan, nem zavaró
-Pattanást, semmi kárt nem okozott.
- Kislányomat is kentem vele, neki sem okozott semmi rosszat.
Ha nem találtam volna jobbat, talán maradtam volna nála. Mivel nekem nehéz eloszlatni, keresgéltem tovább. De ezért nem pontozom le.
Aki viszont érzékeny bőrű, fizikai fényvédőt keres, annak egy próbát megérhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

A védelme 10/10!
Az arcom, nyakam, ahova szépen kentem belőle érintetlen maradt.
Hátul a tarkóm, alkarom, ami kilógott a pólóm alól viszont pirosra sült.
Szóval a védelme tökéletes!
-Sűrű krém, elég nehéz eldolgozni. Az eddigi legsűrűbb fényvédő amit próbáltam.
Az optimális mennyisédet azért fel tudtam vinni.
-Ha nem dolgozod el, megül kis fehér rétegben a kis zugokban (pl. orrtő)
Egy kis BB krém, alapozó, s nyoma sincs a fehér rétegnek.
-Nem kukacosodik.
-Nem csillog
-Enyhe illata van, gyorsan elillan, nem zavaró
-Pattanást, semmi kárt nem okozott.
- Kislányomat is kentem vele, neki sem okozott semmi rosszat.
Aki viszont érzékeny bőrű, fizikai fényvédőt keres, annak egy próbát megérhet.

Sindy6

2022. február 11.

Az egy hónapos nyári babámra nyugodt szívvel kentem egy picit, ha sétáltunk.
Azóta is ezt használjuk felváltva a pumpás, könnyedebb naptejjel a termékcsaládtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 11.

Az egy hónapos nyári babámra nyugodt szívvel kentem egy picit, ha sétáltunk.

leda94

2021. október 21.

Fizikai szűrős naptejet kerestem arcra - korábban Bioderma Photoderm Max Aquafluid-ot használtam. Kicsit tartottam attól, mennyire hagy fehér réteget, mert a csomagolására is fel van tüntetve, hogy hagy, illetve pár véleményben is ugyanezt olvastam. Viszont több vélemény is volt, aki az ellenkezőjét írta.
Több hete használom, az elején tényleg hagy egy enyhény fehéres réteget, de ez 1-2 perc után eltűnik. Én önmagában is szoktam használni, de smink alá is szeretem. Viszonylag sűrűbb krém, de jól el tudom dolgozni, egyáltalán nem zavaró nekem. Kombinált, nagyon érzékeny a bőrtípusom, de nem leszek vele diszkógömb a nap végére, és eddig pattanásokat sem okozott az arcomon.
Szeretem, újraveszem, az árával is elégedett vagyok - Pingvin Patika online, Notino-n 1800 Ft körül kapható most.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 21.

Odil

2021. március 7.

Tökéletesen működik az érzékeny, száraz bőrömön, smink alá.
Nem bánt, véd, nem szárít és fehér sem lesz tőle a pofim - pont ennyit várok egy fényvédőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Tökéletesen működik az érzékeny, száraz bőrömön, smink alá.

erasm98

2019. augusztus 29.

Notinoról rendeltem, kedvező ára van, de bevallom kicsit szkeptikus voltam (vagy inkább vagyok). Egyrészt azért mert nem nagyon tudtam véleményeket, ajánlásokat olvasni róla, ásrészt ha jól látom, csak kétféle fényvédő anyag van benne (de legalább fizikai). Viszont ezek nano méretűek, amikről a mai napig vitatkoznak, hogy veszélyesek-e, felszívódnak-e. Ugyanakkor gyerekeknek is ajánlják..
Nem hiszem, hogy hosszú távon fogom használni emiatt, de a krém maga nagyon tetszik. Alig hagy fehér réteget, pár perc alatt el is tűnik és nincsenek pattanásaim tőle. és az ára is nagyon jó: 1600Ft fizikai fényvédőért, come on!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol