Gradiens

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: habaza, az összetevőket feltöltötte: ronivarga2001, Módosítva: 2021. január 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2020-ban megújult összetétel!

Seborrheás, pattanásos arcbőr kezelésére kiválóan alkalmas készítmény, mely megszünteti az arcbőr egyéb lokális gyulladásait is.

Használata: Vékony rétegben vigyük fel a pasztát a letisztított arcbőrre majd 20-30 perc múlva langyos vízzel mossuk le. Helyi gyulladás kezelésére naponta alkalmazható, más esetekben a kezelést kétnaponként ismételjük meg.

Water / Aqua Sodium Laureth Sulfate ti I eu Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Talc 1 0Alcohol al Titanium Dioxide f 0 0Sulfur gy Silica Zinc Oxide f 1 0Menthol Methylparaben i I ta I par 0 0

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ViragKisAsszony

2021. február 10.
Körülbelül egy hónapja használom maszkként 4 naponta, felváltva a Revox 20%-os glikolsavas szérumával, alkalmanként 30 percig van fent. Én először csak 5 percig hagytam fenn, és fokozatosan emeltem a hatóidőt 3-5 percekkel. Ez a paszta segített a legtöbbet pattanások ellen, nem mondom, hogy tükörsima lett az arcom, de sokkal jobb állapotban van, mint azelőtt. Gyulladt pattanásaim a rendszeres használat óta nem jöttek elő, csak kisebbek, a bőrömet is puhábbnak érzem. Ha maszkként használja valaki, én azt javaslom, hogy mindenképp vékony rétegben kenje fel, úgy nem csípi annyira a szemeket (különben meg szokták mondani, hogy a szépségért meg kell szenvedni :D), illetve egy zsebkendőt mindenképp készítsen elő... :) Nagyon gazdaságos, ár-érték arányban kiváló terméknek tartom.

2022. február 19.
Keserű tapasztalatokat szereztem a szeborreával, és ez a készítmény nagy mértékben hozzájárult, hogy elmúljon. Finoman hámlaszt is. Még mindig szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 19.

2021. február 10.

k001

2022. január 5.

Most, hogy végre találtam olyan termékeket, amelyek TÉNYLEG segítenek a pattanások, mitteszerek ellen, most "hálából" sorra veszem, hogy mik voltak, amik fabatkát sem értek nálam, és csak az időm és a pénzem rabolták. Ő az egyik. Ha fent hagytam előírás szerint, teljesen szétszárította a bőröm, a pattanás a mélyben meg vígan élte tovább az életét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 5.

MiuMiu99

2021. augusztus 10.

Tudatos bőrápoló vagyok ezt a pasztát leszámítva, de sajnos olyan szörnyű állapotban volt már az arcom a hormonális aknémnak köszönhetően, hogy muszáj voltam őt is bevezetni a rutinomba. Heti pár alkalommal használom, amikor már nagyon el van durvulva a gyulladás, szépen leviszi a pirosságot. Közben csíp, utána elég száraz a bőröm, szüksége van nagyon a hidratálásra, de tényleg hatékony.
Nekem érthetetlen módon jobban leviszi a gyulladást mint az Akneroxid, az utóbbi inkább csak megelőzésként működik nekem, és úgy sem 100%-os.
Le kell vennem egy csillagot a szörnyű összetevők miatt, és mert egyáltalán nem fér bele a tudatos bőrápolók elveibe, de sajnos vannak élethelyzetek (legalábbis nálam), amikor muszáj ehhez nyúlni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

DIza

2021. március 10.

Nekem teljesen bevált, kb 1 éve használom és a párom is, alkalomtól függően maszkként 5-10percig, vagy ha nagy gyulladt a pattanás csak arra hosszabb időre tesszük rá és nagyon szépen kezeli

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Fiszuli

2021. március 9.

Plusz majdnem 3 hét telt el. Ha 3-4 napig nem használom, hatalmas, kinyomhatatlan gümőket hoz ki a fejemen. Ma reggelre is kaptam 1-t a homlokomra és 1-1-t az orcáim partjára. Ezeket legalább ennyi időbe telik helyrehoznia, akármit is csinálok és akármivel is kenem még pluszban. A mostani dobozt elhasználgatom. A csillagokat vissza veszem, de nem leszek szőrös szívű, mert amikor nem növeszti ki a második, harmadik és negyedik fejemet, akkor nagyon szépen kordában tartja a pólusokat és a csúnyaságokat.

Úgy néz ki, haladok a csoda felé így plusz egy hét elteltével. Az arctisztítómat és a radíromat elhagytam, csak a micellás vizet és ezt a pasztát használom minden este. A paszta lemosása után tonizálok, aloe vera sprayt használok, majd szérumot, aloe vera krémet és ha minden beszivalkodott, jöhet az esti hidratálom. Az aloe vera termékeket most iktattam be az arcápolási rutinba és fantasztikus eredményekről tudok beszámolni. A paszta egy hét alatt elég vegyes érzelmeket generált bennem, de amióta esténként használom az aloe vera termékeket is utána, az arcomat kicserélték. A paszta minimalizálja a pólusaimat, lassan minden mitesszerem eltűnik, mostmár se kicsi, se nagy pattanásokat nem enged ki az arcomra, a régebbiek helyeit szárítja, az aloe vera pedig extrém módon hidratál és regenerál. Idejét sem tudom, mikor volt ennyire szép és egységes az arcom. Aki eddig nem volt megelégedve a paszta hatásaival, javaslom, használjon utána aloe vera termékeket.

Nem tudom ezt használom-e. A drogériában is volt emiatt kálváriám, de mivel itt nem találtam másik fajta dermofil pasztát, ide írom a véleményemet. Pontosan egy hete kezdtem el használni. Este micellás vízzel áttöröltem az arcom, és a szemeimet, langyos vízzel lemostam, majd felkentem a pasztát. Igyekeztem megtalálni a megfelelő arányt, nem akartam vastagon felkenni. Az itt leírtakat én is tapasztaltam, hűtötte a fejemet és az arcomat, csípte a szemem, kellemetlen volt. Magamon hagytam, amíg megfürödtem - amikor már a kádban ültem és száradt az arcomon a termék, már egyáltalán nem csípett. Volt pár friss pattanás helyem és sebem, azokat sem csípte. Kb. 10 percet lehetett rajtam, míg megfürödtem, szépen megszáradt és nagyon könnyen le tudtam mosni. Van egy fura utó-szaga, amit nem tudok hova tenni, egyfajta nehéz zsíros szag. Három napig használtam folyamatosan, látszódott, hogy egységesítette az arcbőrömet, kisebbek lettek a pólusaim az orcámon, viszont felszínre hozott 3 hatalmas, gyulladt pattanást (egyet a homlokomon, egyet az orrom mellett az orcám partján, egyet pedig az államon). A további két nap használat során ezek gyorsan leszáradtak és lelappadtak, bár ijesztőek voltak, de segített rajtuk. Ezek után két napig nem használtam, és igazándiból nem is éreztem hiányát. Most a héten megint használtam pár alkalommal, gümőket már nem hozott felszínre, de mást se nagyon csinált. A piros pattanás helyek ugyanúgy megvannak, egy dekát sem halványodtak. Az egyetlen változást tényleg csak abban vettem észre, hogy a pólusaim kisebbek lettek. Nem éreztem soknak így, hogy egymás utáni napokon használom, és engem nem is szárított, nem kezdett el zsírban úszni a fejem. Pedig amúgy minden bajos, vegyes, érzékeny bőrtípusom van, szó szerint bármitől bármi baja lehet a képemnek. Tegnap már nem használtam, a micellás víz után a szokásos arctisztítómat és nagyon gyenge kis radíromat használtam. Ma reggelre megjelent pár piros, tűhegynyi pattanás az állam körül és a homlokomon. Fasza. Nem tudom mit csináljak. A kozmetikusom ajánlotta a pasztát 2 héttel ezelőtt, szerettem volna, ha tudja, hogy használtam, amit ajánlott és betartottam, amit javasolt. Mivel egymás utáni napokon használva nem vettem észre jelentős változást (sőt, nőtt plusz három fejem, amire nem nagyon szokott példa lenni és amiknek a helye még mindig éktelenkedik rajtam), amíg nem érek oda a kozmetikusomhoz, csak minden másnap fogom használni, és a köztes napokon is elhagyom az arctisztítómat és az arcradíromat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Manov

2021. február 22.

Korábban a teljes arcomra használtam kétnaponta, de úgy nagyon szárított. Utóbbi egy évben már csak helyileg kezeltem vele a pattanásokat, azokat szépen leszárította.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Anita_5_12

2021. február 18.

Én helyileg használom, mert eléggé szárít, viszont nagyon kellemesen hűsít és hamar lehúzza gyulladást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

Sweetke

2021. február 18.

Én a KEVE márkájú pasztát kezdtem el használni szombat óta a tonikjával együtt. Igaz,hogy szárítja a bőröm,de nekem bevált. Mattítja az arcom és levitte a gyulladást. Egyszóval megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

SzBarbara

2021. február 16.

Tinikorom emlékére, amikor anyukám miután észrevette, hogy beütött a pattanáskorszak, beszereztem újból azokra a napokra, amikor elönti a fejemet a gyulladás. Gondoltam, ha akkor bevált biztos most is segíteni fog. Sajnos tévedtem. A húsítő hatáson kívül semmit, de semmit nem tapasztaltam. Nem szárított le, nem nyugtatta egyszóval semmit nem csinált a pattanásaimmal. Kár érte, pedig régen annyira jó volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Mercury91

2021. február 16.

Hát ez ezeréves paszta, tinikoromban (tipikus pattis kamaszbőrrel) én is használtam, mint megtudtam még anyukám is. Nagyon erősen szárít, szerintem csak a pattanásokra szabad(na) rátenni és nem egész arcra és azt is csak nagyon ritkán. Mindenképpen muszáj utána alaposan hidratálni. Vannak már ettől sokkal jobb szerek pattanások ellen. Ha valakinek a testén van pattanás, arra még el is használnám, de manapság már az arcomra én nem tenném rá, az biztos, bár nincsenek is pattanásaim (már).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0