Gradiens

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: habaza, Módosítva: 2020. január 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Seborrheás, pattanásos arcbőr kezelésére kiválóan alkalmas készítmény, mely megszünteti az arcbőr egyéb lokális gyulladásait is.

Használata: Vékony rétegben vigyük fel a pasztát a letisztított arcbőrre majd 20-30 perc múlva langyos vízzel mossuk le. Helyi gyulladás kezelésére naponta alkalmazható, más esetekben a kezelést kétnaponként ismételjük meg.

sandyca

2020. május 20.

Én nagyon szeretem ezt a terméket. Még kozmetikusom által ismertem meg. Bajusz gyanta után kente fel nekem, mert teljesen lehúzta a pirosságot. Azóta vettem magamnak. A pattanások és tág pórusok ellen is használom. Használata után sokkal szebb a bőröm és puhább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

liliom128

2020. május 16.

2 hónapja használom, heti kétszer hagyom fent fél órára. Nekem segít, sokkal szebb tőle a bőröm. Az első hónapban nekem is folyt tőle az orrom & könnyeim, de mostanra már hozzászoktam. Miután lemosom, egyből hidratálom és tényleg nagyon szép utána a bőröm! Ár - érték arányban tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

soyle74

2020. május 3.

Az itteni jó vélemények hatására kipróbáltam ezt a terméket, de sajnos nem igazán vált be a számomra.
Pedig gyakran vannak pattanásaim, főleg az orromon, és sokszor nemcsak sima pattanások, hanem azok a bizonyos fájdalmas kelések is.
Amúgy is alapból zsíros a bőröm, és főleg az orr részen, így ezért is fűztem hozzá nagy reményeket, hogy remélhetőleg legalább kicsit szárítani fogja a bőrömet majd.
Nos ez úgy nagyjából bejött, kicsit ugyan szárazabb lesz a bőröm a kezelések után, de viszont hiába kezelem le a pattikat ezzel a pasztával, utána időnként újabb pattik jönnek elő.
Igaz amik előjönnek, azok már nem súlyosbodnak, igaz nem is nagyon húzódnak vissza, amolyan stagnáló állapot lép fel náluk olyankor.
Egy-egy óráig hagyom fent naponta egy-két alkalommal, néha éjszakára is, szóval azért nem viszem túlzásba a használatát.
Nem igazán könnyezek tőle, amikor felkenem, inkább kellemesen hűti a bőrömet, de úgy látszik a gyulladásokkal nemigen tud kezdeni semmit sem.
Érzem ugyan, hogy utána tisztább lesz a bőröm, meg egy picit szárazabb is, de a pattanások nem nagyon akarnak elmúlni, így kénytelen vagyok a korábbi kencéimmel rásegíteni mindig a gyógyulásra /Vermix, Aknesol, Tulasi krém/, ezek valahogy hatásosabbnak bizonyultak eddig a számomra.
Az túlzás, hogy ha már megvettem, akkor elhasználom, mert egyrészt nagyon nagy adag van benne, másrészt pedig nem eléggé hatásos sem a bőrömnek, így sajnos nem újravevős termék a számomra.
Azt hiszem még teszek egy utolsó próbát majd a Lady Stella Tiniderm pattanás stop géllel is, és ha esetleg az sem válik be, akkor megmaradok a korábbi kencéimnél, bár azokkal meg az a bajom, hogy mindig hamar elfogynak... :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 3.

linca002

2020. április 6.

A pattanásokat elég hamar "kinyomhatóvá" teszi (tudjátok mikor még csak a piros pukli van ott, akkor ha ezt rákenem szépen előjön a fehér trutyis rész és így sokkal hamarabb ki lehet nyomni), viszont nagyon kellemetlenül csíp, és az első 15-20 percben taknyom-nyálam egybefolyik tőle. Az összetevői nagyon csúnyák (alkholol a 2.helyen???), de ennek ellenére heti 1x-2x használom, mert nem találtam ennél jobb kezelést a nagyobb gyulladt pattikra.
Az összetevők miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Az összetevők miatt -1 csillag.

Lililla18

2020. április 3.

Szuper kis termék, általában maszknak használom egy héten 1.-2., de van mikor csak a pattanásra teszem van mikor lehúzza van mikor nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 3.

dori18

2020. február 28.

Nagyon szeretem!
Eléggé zsíros és pattanásos a bőröm, már nagyon sok mindent kipróbáltam, és ez az, ami a legtöbbet segített. Nagyon mélyen tisztít, és tényleg jól hat. Külön öröm számomra, hogy nincs benne olyan anyag, ami pirossal van jelölve. Tény, hogy amikor felteszem az arcomra, eléggé be lehet könnyezni, de ez egyáltalán nem kibírhatatlan. Mivel erősen szárít, óvatosan kell használni, de akinek olyan zsíros a bőre, mint nekem, annak bírni fogja. Lényegesen kevesebb pattanásom van, mióta használom, úgyhogy szívből ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

Nagyon szeretem!

Dinamo97

2020. január 26.

Kb 1 hete használom ezt a terméket az arcszeszével együtt. Mellette használom a FREEMAN-feeling beautiful avokádós arcpakolást, hidratálónak (egyenlőre) a Garnier Bio Lemonglass-t. Nekem sok mitesszerem van, ezáltal patis is az arcom, de hála Istennek csak elvétve egy egy helyen jön elő. Inkább a faggyú probléma jellemző nálam. Plusz pigment (sötét) folt is van az arcomon (szám 2 szélén) plusz, ugye régebben nagyon pattanásos voltam, aki jádt ebben a cipőben az tudja, hogy ez hegekkel barna foltokkal jár. Na most, hogy felvezettem arcom minden milliméterét 😂 1 hete használom ezeket a termékeket, a krém nagyon csípős de túlélhető. Nagyon szárítja a bőrt. De annyi vackot kenek az arcomra, hogy nem csoda. De azt vettem észre, hogy sokkal tisztább a bőröm. 1 héttől nem várok csodát de szerintem jó úton haladok. 😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 26.

Cofi1234

Korcsoport: < 18
2020. január 14.

Elég kevés kell, még ha egész arca rakom akkor is. Leginkább csak a homlokomra és az államra szoktam rakni (ahol a legtöbb pattanásos van). Nagyon jól leszedi a pattanasokat, viszont eléggé szárítja is a bőrt (de ha utána hidratálóval bekenem, akkor nem látszik semmi). Nekem az illata is tetszik. Még régebben a kozmetikus mutatta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 14.

greta19

2019. november 24.

Nekem bejött. Nagyon mélyen tisztít, rendszeres használat után pedig leszáritotta, eltüntette a pattanásokat. Mindig rajtaszoktam hagyni 10 percig az arcomon míg megszárad, ekkor picit csíp és nem igazán kellemes érzés de kibirható. Árérték arányban szerintem szuper termék, hiszen nagyon sokáig elég. Újra fogom vásárolni ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

IrisHolczmann

Korcsoport: < 18
2019. november 13.

Kissé nehezen leltem rá, a megújult külseje miatt...de lelövöm a poént megérte!!! Ma kozmetikusnál jártam aki kisebb agyvérzés után javasolta nekem :D
mivel előző este sikerült 2 pici zárt mitesszert szétgyilkolnom,ezzel megsértve a lobgátat...
Azt hiszem magyaráznom sem kell,mi lett belőle. Szerencsére kezelés után jobb volt a helyzet... Nagyon erős,mentolos pakolás!! Szem környékét kerüljétek mindenképp!! Arcon is nagyon erősen érezni a a bizsergető/hűsítő érzést.Picit le is fagytam tőle :DD Nagyjából egy óra múlva mostam le akkor már száraz volt.Csak ajánlani tudom azonnal lejjebb vitte gyulladt belohadt puklikat! Sokkal szebb lett a bőrképem :) Utána viszont hidratálni egyszerűen elengedhetetlen,szárit picit. Remélem hosszú távon is jóban leszünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 13.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabályos INCI-név. Lásd parabének.