Dermomed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Trópusi és friss érzet a bőrön. Különleges formulája hidratálja, puhává és simává teszi a bőrt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Vattacukor1990

2018. december 26.

Egyszer a Dm-ben találtam rá kiárusítva, így késztetést éreztem rá, hogy megvegyem. Egy kellemes állagú, jól habzó, fincsi gyümölcsös illatú tusfürdő, amivel csupán annyi problémám volt, hogy szinte fáztam tőle zuhanyzás közben, mert valami hűsítő hatású összetevő is volt benne. Előtte már egy másik tusfürdővel is volt ilyen gondom. Fázós létemre én ezt nem díjazom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

pinky001

2016. február 29.

Eddigi legjobb tusfürdőm, biztosan tartalmaz jégzselét, nagyon kellemesen hűsít, én imádom! Újravettem már kétszer, bár a családban is van, akit csípett. Az illata pedig valami isteni, betölti az egész fürdőszobát!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 29.

lavalampa

2015. augusztus 17.

Dobozaban meg tetszett az illat, hasznalva mar nem annyira, engem egy kisse csipett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.