Dermomed

Ár:   479 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petraholi, Módosítva: 2014. december 12.

Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Tusfürdők

Édes relaxáció a bőrön. Különleges formulája hidratálja,puhává és simává teszi a bőrt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt pH 5.5

Béatrice

2015. január 4.

Én csak a kókuszig jutottam el a vásárláskor, úgyhogy a zuhany alatt ért egy kisebb meglepetés a mentol miatt. :) Tényleg hűsít, bár így télen annyira nem vágyom rá, csak valami új kókuszos tusfürdőt szerettem volna kipróbálni, ezért is vettem meg. Szerintem majd nyáron újra veszem, akkor tényleg tök jó lehet ez a hűsítő hatás. :) Egyébként ezenkívül semmi extra, de jó tusfürdő meg érdekes ez a kókusz-mentol párosítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Bunnylove92

2014. december 12.

Jajj, de jó, hogy én írhatok először!! :)) Na most: a flakon jég feliratát szépen mindenki vegye komolyan, ebben ugyanis tutira van jégzselé! Magadra kened, magadon hagyod és szó szerint lehűti a tested....Nyáron nem is vagyok hajlandó mással fürdeni! És, hogy ez kókuszillattal párosul....nem is értem, ezt hogy nem fedeztük fel eddig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.