Dettol

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: nikol134, az összetevőket feltöltötte: horanett92, Módosítva: 2018. június 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A dettol Antibakteriális Kézfertőtlenítő gél víz nélkül elpusztítja a baktériumok és vírusok 99%-át, így ideális utitárs.

hugsandcups

2021. április 20.

Semmi extra, de jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Semmi extra, de jól teszi a dolgát.

szandi08

2020. június 22.

Kedvenc kézfertőtlenítőm. Nagyon jó az állaga, gyorsan elillan, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

demeterne

2020. május 13.

Imádom ezt a kézfertőtlenítőt. Nem kell sok belőle, és gyorsan elillan, nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön. Mindenképp jó, ha van a táskában főleg, ha sokat utazik az ember és nem mindig tud kezet mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Lucyshyne

2019. május 18.

Nagyon szuper kézfertőtlenítő. Szülés után kaptam egy promo csomagban, és a babával való sétákra viszem magammal, hogy ha a babához kell érni, ne a pénzes, meg mittudoménmilyen kezemmel nyúljak hozzá. Ez a termék szuper, mert szinte azonnal elillan, nem ragad utána a kezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

anitaanett

2019. április 22.

Az egyik legjobb kézfertőtlenítő, amit eddig használtam. Sok márkát próbáltam már, mert mániákus kézfertőtlenítő használó vagyok. :D Mindig van nálam akárhova megyek, volt amikor 2 db is volt a táskámban, ha az egyik véletlenül kifogyna. Sajnos szükség van rá, ha nem akar az ember mindent elkapni.
Egyedül a Dettol kézfertőtlenítő nem hagyott maga után ragacsos érzést és kellemetlen, mű illatot. Próbáltam a gyöngyös kézfertőtlenítőket is, amik álítólag jobban tisztítanak, mint a sima, de azok olyan szinten kiszárították a kezeimet, hogy nem győztem kenegetni a kézkrémmel utána.
Még van egy fél flakonom, de nem soká betankolok ismét belőle. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Még van egy fél flakonom, de nem soká betankolok ismét belőle. :D

pomme

2018. december 14.

Kamillás verzióban van meg, és szeretem. Az "illata" elég érdekes, kb. mintha egy deci alsópolcos vodkát összeöntöttek volna egy icipici kamillateával, de szerencsére gyorsan elillan. Teszi a dolgát, nem ragad, a repülős füldugóimat is tök jól át lehet vele törölni (meg nyilván zsepivel), kézre meg alap, ha megyek valahova. Egyedül az "orosz nagymama gyógyszere" illat miatt vonnék le csillagot, de igazából a sima is hasonló, úgyhogy nem lenne igazságos. Meg amúgy is plusz pont, hogy nem úszkálnak benne indokolatlan kis golyócskák, mint némelyik másik fertőtlenítőben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Judit1987

2018. július 27.

Mindig kuponos napokon szoktam betárolni belőle, mert akkor 50%os akcióban van. Az egyik legjobb fertőtlenítő, amit eddig próbáltam. N nehéz, nem büdös, nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

kincsesw

2017. augusztus 5.

Árban nem éri meg, de kitűnően fertőtlenít és az illata is nagyon jó. Meg persze praktikus a a kiszerelése is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Banszky

2016. szeptember 25.

Szintén kórházi csomagban kaptam. Mindig kiszerettem volna próbálni a kézfertőtlenítőket de féltem tőlük,hogy ragacsosak lesznek tőle a kezeim. Pozitív csalódás volt ezzel szemben ez a kis Dettol. Finom illatú,gyorsan beszívódik de ennyi pénzért még így sem éri meg nekem. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

lacrymosa88

2016. április 21.

A kórházi csomagban kaptam szülés után, de szükség is volt rá, amilyen hiányosságok voltak a higiénia területén a kórházban...
Utazáshoz is ideális, kis helyen elfér, táskák oldalzsebében praktikus útitárs lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Alkoholok: Ethyl Alcohol

A kozmetikumok közül az oldószerek, lakkok, parfümök előállításánál használják. Az etil-alkohol 70%-os oldatát, valamint egyéb etanoltartalmú oldatokat fertőtlenítőként, ezen belül bőrfertőtlenítőként is alkalmazzák. A baktériumokat, néhány vírust, valamint a gombát is elpusztítja.

Kis molekulasúlyú alkohol, ami bizonyos nézetek szerint szárító, irritáló hatással lehet a bőrre és elősegíti a szabadgyökök keletkezését, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található, más nézetek szerint viszont legtöbb erre vonatkozó kutatás in vitro volt, vagyis petricsészében nevelgetett sejteken, vagy izolált bőrmintákon, az életszerű helyzetekhez képest kimondottan extrém körülmények között vizsgálták a hatását a sejtekre (ilyen kutatási anyag például ez és ez is.), valamint nem számoltak a bőr legkülső, ún. szarurétegének védő (barrier) funkciójával sem.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.