Dettol

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: nikol134, az összetevőket feltöltötte: horanett92, Módosítva: 2018. június 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A dettol Antibakteriális Kézfertőtlenítő gél víz nélkül elpusztítja a baktériumok és vírusok 99%-át, így ideális utitárs.

szandi08

2020. június 22.

Kedvenc kézfertőtlenítőm. Nagyon jó az állaga, gyorsan elillan, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

demeterne

2020. május 13.

Imádom ezt a kézfertőtlenítőt. Nem kell sok belőle, és gyorsan elillan, nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön. Mindenképp jó, ha van a táskában főleg, ha sokat utazik az ember és nem mindig tud kezet mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Lucyshyne

2019. május 18.

Nagyon szuper kézfertőtlenítő. Szülés után kaptam egy promo csomagban, és a babával való sétákra viszem magammal, hogy ha a babához kell érni, ne a pénzes, meg mittudoménmilyen kezemmel nyúljak hozzá. Ez a termék szuper, mert szinte azonnal elillan, nem ragad utána a kezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

anitaanett

2019. április 22.

Az egyik legjobb kézfertőtlenítő, amit eddig használtam. Sok márkát próbáltam már, mert mániákus kézfertőtlenítő használó vagyok. :D Mindig van nálam akárhova megyek, volt amikor 2 db is volt a táskámban, ha az egyik véletlenül kifogyna. Sajnos szükség van rá, ha nem akar az ember mindent elkapni.
Egyedül a Dettol kézfertőtlenítő nem hagyott maga után ragacsos érzést és kellemetlen, mű illatot. Próbáltam a gyöngyös kézfertőtlenítőket is, amik álítólag jobban tisztítanak, mint a sima, de azok olyan szinten kiszárították a kezeimet, hogy nem győztem kenegetni a kézkrémmel utána.
Még van egy fél flakonom, de nem soká betankolok ismét belőle. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Még van egy fél flakonom, de nem soká betankolok ismét belőle. :D

pomme

2018. december 14.

Kamillás verzióban van meg, és szeretem. Az "illata" elég érdekes, kb. mintha egy deci alsópolcos vodkát összeöntöttek volna egy icipici kamillateával, de szerencsére gyorsan elillan. Teszi a dolgát, nem ragad, a repülős füldugóimat is tök jól át lehet vele törölni (meg nyilván zsepivel), kézre meg alap, ha megyek valahova. Egyedül az "orosz nagymama gyógyszere" illat miatt vonnék le csillagot, de igazából a sima is hasonló, úgyhogy nem lenne igazságos. Meg amúgy is plusz pont, hogy nem úszkálnak benne indokolatlan kis golyócskák, mint némelyik másik fertőtlenítőben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Judit1987

2018. július 27.

Mindig kuponos napokon szoktam betárolni belőle, mert akkor 50%os akcióban van. Az egyik legjobb fertőtlenítő, amit eddig próbáltam. N nehéz, nem büdös, nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

kincsesw

2017. augusztus 5.

Árban nem éri meg, de kitűnően fertőtlenít és az illata is nagyon jó. Meg persze praktikus a a kiszerelése is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Banszky

2016. szeptember 25.

Szintén kórházi csomagban kaptam. Mindig kiszerettem volna próbálni a kézfertőtlenítőket de féltem tőlük,hogy ragacsosak lesznek tőle a kezeim. Pozitív csalódás volt ezzel szemben ez a kis Dettol. Finom illatú,gyorsan beszívódik de ennyi pénzért még így sem éri meg nekem. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

lacrymosa88

2016. április 21.

A kórházi csomagban kaptam szülés után, de szükség is volt rá, amilyen hiányosságok voltak a higiénia területén a kórházban...
Utazáshoz is ideális, kis helyen elfér, táskák oldalzsebében praktikus útitárs lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Nittuska

2016. április 18.

Jó! Nem ragad. Állaga géles..
A szaga picit erős de hamar elillan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Jó! Nem ragad. Állaga géles..
A szaga picit erős de hamar elillan

Alkoholok: Ethyl Alcohol