Dewin

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gamanne, Módosítva: 2016. január 6.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kancatej tartalmánál fogva vitaminok és ásványi anyagok egész tárházával ajándékozza meg a bőrödet. Emellett a tej értékes proteinjei és zsírsavai is tápláló hatást fejtenek ki. A fehér elixír táplál, ápol, és még az érzékeny, kipirosodásra és allergiára hajlamos bőr tisztítására is kiváló. Pikkelysömörös és ekcémás bőrpanaszoknál is bevethető, enyhülést hozhat bőrnyugtató hatása.

Különleges hársméz illata az édeskés és virágos illatjegyek egyszerre elegáns és érzéki ötvözete, ami tusolás után sokáig Veled marad. Ha hosszabb szertartás keretében élveznéd a kancatej áldásos hatásait, akkor adj a fürdővizedhez 1-2 evőkanálnyit a MILKY TOUCH tusfürdőből.

A MILKY TOUCH egy káros anyagoktól teljesen mentes, természetes natúrkozmetikum formájában tartalmazza az értékes hatóanyagokat! Sőt, a hozzáadott, hidegen sajtolt repceolaj és sheavaj tartalma tovább fokozza bőrápoló hatását.

Gyengéden tisztítja és ápolja a bőrt, használata felnőtteknek és gyerekeknek is ajánlott. Az egész család számára vegyszermentes ápolást biztosít.

Natúr tusfürdő, ami nem tartalmaz parabéneket, kőolajszármazékokat, SLS-t és egyéb, egészségre ártalmas vegyszereket.

marryjane

2017. június 13.

Elhasználtam egy üveggel és imádtam.
Nagyon jól hidratál, illata is jó. Szeretem.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Elhasználtam egy üveggel és imádtam.
Nagyon jól hidratál, illata is jó. Szeretem.😊

eniko04

2016. augusztus 3.

Pixibox-ban volt egy kis minta belőle. A tubusban tényleg nagyon finom kis illata volt, használat közben viszont nagyon furcsa vegyszer szaga volt számomra. Nekem nagyon nem tetszett... Sajnálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

0bikbik0

2016. július 27.

Bocsánat, de nekem nem vált be :-(
Szép az összetétele, gyönyörű a csomagolása, meg magyar termék is :-) (ÉS végre egy teljesen natúr magyar TUSFÜRDŐ és nem szappan - mert azzal Dunát lehet rekeszteni).
Meglepően lágy, krémes, könnyen használható. De: nekem zuhanyzás közben a pici felületi bőrsérüléseimet (ágak karcolták meg, nem állandóan van a bőrömön) csípte, marta, és ezt a káros összetételű drogériás márkák nem tették. Az én bőröm nem lett puhább, mint egy "átlagos" tusfürődől, zuhanyzás után pedig olyan kellemetlen szag áradt belőlem, mintha valami avas zsírral kentem volna be magam (a gyerekem szerint rothadó tejszagom volt, amit messzire érzett...).
Van még termékmintám a többi tusfürdőből is, hátha azok jobban beválnak. A gyönyörű INCI-t és a csomagolást tudom csak értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 27.

Bocsánat, de nekem nem vált be :-(

zsu044

2016. július 26.

Egy szóval: wooww! Használata az illatának, állagának, és a hatásának köszönhetően tényleg luxus érzetet nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 26.

Zsuzsi216

2016. július 21.

Hozzám is a legutóbbi Pure by Pixibox-al érkezett. Nagyon tetszik illatra, állagra és hatásra is. Nagyon szeretem a tejes/tejporos kozmetikumokat, azt hiszem, hogy ez alól ez a tusfürdő sem kivétel. Sajnálom, hogy nem ez volt a nagy kiszerelés a dobozban, bár a mentolosat még nem próbáltam. A többi Dewin tusfürdő is elég szimpinek tűnik, be fogok ruházni 1-2 darabra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Erina

2016. július 18.

Kicsit idegenkedve fogadtam,de egy próbát megért. Utazó méretben volt a Pure by Pixiboxban. Illata nagyon kellemes és valóban puha,hidratált lett a bőröm. De teljes kiszerelésben azért nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

gamanne

Korcsoport: >54
2016. január 9.

Kellemes, hársméz illatú tusfürdő. A száraz, irritált bőrömmel csodát tett, pár napos használat után már nincs szükségem testápolóra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 9.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!