Diaderma

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. március 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásos mitesszeres bőrre teafaolajjal és B5 provitaminnal.

Kiszerelés: 10 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Doryca007

2019. február 7.

Igazi Jolly Joker! A makacsabb, fajo, puklis pattanasokkal is elbanik 1-2 nap alatt! A mitesszerek is kevesbe jonnek elo a hasznalatakor. Az illata valoban eros, de meg lehet szokni :) ar ertek aranyban a legjobb termek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Kingus23

2018. október 3.

Az illata nagyon,de nagyon büdös,sokszor hányingerig jutok ,DE igazi csodaszer óriási pattanásokat is lejebb visz egy este alatt.Az én bőrömön már rövid idő alatt kifejtette a jó hatását.Továbbra is alkalmazom,remélem továbbra is jó lesz és még jobb.Egy próbát mindenkinek megér ,akinek problémás a bőre és nagy dúzzadt piros pattanásai vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

szaadri

2018. január 14.

Nagyon sokat segít, és nem a szárításban rejlik az ereje, hanem tényleg tud valamit. Megéri egy nap egynél többször felkenni, de az eredmény nem marad el. Csak ebben nem csalódtam, megmentő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

viva885

2017. április 4.

Nekem annyira nem használt. Mindig lefekvés előtt használtam, de másnapra is csak ugyanúgy nézett ki az a csúfos pattanás az arcomon. Maximum ha egy nap kb 3x lekentem akkor talán használt valamit. A szagától eleinte irtóztam de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Domi

2015. március 23.

Egszerűen imádom♥♡Eddig rengeteg pattanáskezelő szérumot kipróbáltam,de ez egy kis csodaszer egy este alatt elfogadható kinézetet varázsol, a pattik a felére csökkenek, igaz kicsit fura illata van, de megszokható én már kedvelem is ;) csak ajánlani tudom az árát és egy próbát is megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 23.

Korina

2014. október 31.

A legjobb pattanáskezelő, csak ajánlani tudom!
Az üvegcse kivitelén valóban lehetne mit javítani, de fülpiszkálóra vagy ujjbegyre csepegtetve könnyen felvihető (utóbbi esetében kötelező a kézmosás!). Egyáltalán nem csípi a bőröm, kellemes hűsítő hatású készítmény. Este lefekvéskor bekenem a csúnya dudort, reggelre durván felére csökken és a fájdalmat is csillapítja! Az üvegcse nekem fél évig kihúzta, de veszem is a következőt! Szóval mindenképp jár az 5*!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

A legjobb pattanáskezelő, csak ajánlani tudom!

csillag1219

2013. november 28.

Tényleg hatásos, csak iszonyat büdös. :) De mit tegyen az ember lánya, a szépségért meg kell szenvedni. Én éjszakára egy fültisztító pálcikával rákenem a pattanásra és reggelre láthatóan jobb a helyzet. Én is csak akkor használom, ha a párom nincs a közelben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 28.

felicitas

2013. október 21.

Ennél jobbat nem találtam, és bár ez sem viszi le gyorsan a pirosságot, de aránylag gyorsan leszárítja a pattikat, így ezt veszem.
Valami görgős, ecsetelős verziónak azonban jobban örülnék, ennek híján a kiürült "Garnier golyóspattanáselleni" tubusába szoktam áttölteni. Illata tömény teafa, párom menekülőre fogja, ha megérzi rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 21.

redberry.247

2012. július 21.

Nagyon elégedett vagyok vele! Hatásos a pattanások ellen, az illata elég tömény, de megszokható, pláne ha a hatását is figyelembe vesszük. Kár, hogy nem nagyobb adag, de még így is teljesen megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Ophelia

2012. március 26.

Alacsony árához képest meglepően hatásos, az illata erős, de szerethető. Összességében nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.