Diadermine

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csengusz14, Módosítva: 2020. június 3.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krém használatával a mimikai ráncok finomodnak és a statikus, állandó ráncok kisimulnak, az arcbőr rugalmasabbá válik.

• Iskolavirág: ránckisimító hatás
  • Zöld Tea & Erjesztett Fekete Tea:  erős természetes antioxidáns  & ráncfinomító hatással
  • Növényi Hialuronsav: hidratál és segít  a ráncok kisimításában
  • Gamma-aminovajsav: lazítja az arcizmok feszülését

Ár: 3000 ft , Eladó: njuli84
Állapot: Próbált , Helyszín: Budapest, XI., fizetés: --

myvett

2021. március 15.

Nekem eddig nagyon bejött. Érzékeny, vízhiányos, pirosodásra hajlamos a bőröm. Érett bőrre kiváló szerintem és megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 15.

ALettah

2021. február 17.

Egy hétig használtam a maroknyi mintát, amit kaptam. Gazdag, zsíros krém, de nekem így télen egészen jót tett, és nem hagy zsíros érzetet, csak hagyni kell egy kis ideig, hogy teljesen beszívódjon. Egyelőre el vagyok látva krémmel, de megjegyzem magamnak, télre jó megoldás lehet, nem hámlott, pirosodott az arcom, amíg használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Fancsy

2020. december 9.

Elégedett vagyok a termékkel! Hetek óta használom... nem mondom, hogy csodát tesz, de láthatóan segít a mimikai ráncokon és hidratál is! Az ára is megfelel, szerintem megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 9.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Tocopherol, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Xylitol, Anhydroxylitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Glucose
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.