Diadermine

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   7 x 7 ml
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ráncfeltöltő arcra és nyakra

LIFT+ SUPER FILLER KAPSZULÁK 2 típusú erőteljes öregedésgátlót kombinálnak:

• A  Koncentrált Ráncfeltöltő Komplex beindítja a Kollagén termelést a bőrben és megvédi a saját Hialuronsav tartalmát a lebomlástól. Hosszantartó* lifting és bársonyos hatást ér el.
  • A továbbfejlesztett formula azonnal reagál a ráncok ellen azok feltöltésével és simává varázsolja a bőr felszínét.

Ráncfeltöltő hatás már a használatot követő 30 perc után.

bottkareni

2020. június 22.

Szuper! Komolyan! :-)
Heti két alkalommal használom rendszeresen, az arcápolási rituálém kiegészítéseként: arclemosó, Uriage termal spray majd zuhany, tonik, majd ez a kis csoda és utána még az arckrémem (szintén Diadermine: 3D éjszakai). Bársonyos puha érzet. Semmi zsírosság, tartós hatás. Szinte kivirul az ember arcbőre! Érdemes használni! :-) Sokkal hatásosabb, mint más túlkapott "szupermárka", mint pl Lancome. Marad a rituálémban! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 22.

Szuper! Komolyan! :-)

Talar

2019. október 24.

Ahogy látom a korábbi véleményeket, normál, kombinált bőrnél bevált, száraznál már nem igazán. Sajnos nekem se jött be. Nem vártam mondjuk azonnali hatást, de több este használtam, hátha kezd vmit a kisebb ráncaimmal reggelre, de ennél még egy sima hidratáló is jobb. Másfajta bőrtípusnál biztos jobb, de száraz bőrűek ne várjanak csodát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Dudoka77

2019. augusztus 22.

Ez a kapszula bársonyos, puha, fiatalos érzetet varázsol a bőrömre. Számos krémmel, kapszulával, ampullával, esszenciával az a bajom, hogy ragacsos, zsíros utóérzetet hagynak maguk után, ami miatt nem szívesen viselem őket az arcomon. Nos, ez a kapszula teljesen mentes ettől a hátránytól. Azonnal beszívódik, s ami marad utána, az a tiszta, selyem-matt érzés, amely úgy simít ki, mintha nem is viselnél semmit. Én estére használom kúraszerűen, és még reggel is kellemes, zsírmentes bőrérzettel ébredek. Mindenkinek ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Betti21

2019. április 2.

Ami jó az jó. Régebb óta használom ezt a termékcsaládot nem mindegyik jó, de ez nagyon tuti. Selymes hatása van,amit nagyon szeretek hamar felszívódik. Hidratál és szép az arcbőröm. Nem tömíti el a pórusokat. Nekem egy kis ampulla két alkalomra is elég, javasolnám mindenkinek, hogy legalább egyetlen egyszer próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

CeCeDrake

2019. február 1.

Ez egy nagyon jó primer.
Elfogyott a jól bevált primerem, drogériás viszonylatban meg nincs olyan, amivel kísérleteznék, ezért kis kiszerelésű szilikonos terméket kerestem, amíg megérkezik a primerem.
Fél órát nem, de egy 10-15 percet vártam a használat után és szépen kitölti a pórusokat, egyenletessé teszi a bőrfelszínt.
Hogy mennyire ránctalanít, arról nem tudok nyilatkozni, szerintem ez a termék arra önmagában édeskevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Ez egy nagyon jó primer.

KisPicúr

2019. január 2.

Többször újravettem már. Fáradt napokon gyors segítség. Azonnal kisimít, hidratál, feltölt. Csodás mentőöv.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

domjandora11

2018. december 28.

Én már újravettem. Fantasztikus termék! Hamar beszívódik és láthatóan van hatása. Én is nagyobb események előtt alkalmazom, illetve ha keveset alszom. Szerintem csodaszer, én nagyon szeretem és megnyugtat a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Zsuzsi216

2018. november 19.

Édesanyám használja. Ő hatvan éves múlt és eléggé elhanyagolta a ráncait. Csodát nem várunk, de úgy néz ki, hogy használ számára.
Mintha csökkent volna a ráncok mélysége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Mintha csökkent volna a ráncok mélysége.

bildo07

2018. szeptember 25.

Én primerként használom smink alá, kiegyenlíti, kisimítja a bőrt. Bulik, fotózás előtt mindig felkenem. Imádom az állagát, gyorsan beszívódik és érzem a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

lottikaa

2018. augusztus 17.

Nekem nagyon bevált. Én főként nagyobb események, bulik előtt használom, vagy ha nem pihentem ki magam és az arcomon is meglátszik a fáradtság. Selymessé és nagyon puhává teszi a bőröm. Feltölti az arcbőröm és ragyogóvá teszi, mintha 10 órát aludtam volna. (Nagymamám is imádja.) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology