Diamond Nails

Ár:   350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: azrathiel, az összetevőket feltöltötte: zsanka97, Módosítva: 2016. november 8.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mindenféle körömlakk eltávolítására alkalmas. Gyorsan és hatékonyan használható körömlakk lemosó folyadék. Az aloe vera tartalom gyorsítja a bőr természetes regenerációját. Műkörömre is használható!

KupaiVirag

2019. augusztus 21.

Jó kis lemosó, de nekem nem mindig elég hatásos, van amit kifejezetten sokáig kell suvickolni, hogy lehozzon bármit. A legnagyobb kiszerelés van meg nekem, mert az eszközök takarítására is ezt használom, nagyon sokáig elég és az illata sem annyira szörnyű mint sok másik lemosónak. A bőrömmel is elég kíméletes, nem szárítja agyon szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

zsanka97

2016. november 1.

Isteni ez a vaníliás illata és nagyon jó gyulladásgátló és bőrkímélő egyben!
Kapható belőle nagyobb kiszerelés is, de nekem otthoni használatra ez a 200 ml-es változata rengeteg ideig elég.
Nem mellesleg remek áron is van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

Isteni ez a vaníliás illata és nagyon jó gyulladásgátló és bőrkímélő egyben!
Nem mellesleg remek áron is van!

azrathiel

2016. április 30.

Köszönhetően a vanília aromának, kellemesebb az illata van, mint a legtöbb körömlakk lemosónak. Szeretem, mert nem szárítja a bőrt, s a körmöt is érezhetően ápolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Acetone 0 0

Nem szabványos INCI név. Jelentése vanília íz.