Diamond Nails

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2012. április 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kodi

2018. február 21.

Ezt a lakkot jó pár éve rendszeresen használtam. Sokkal többet tudott, mint az addigiak, egész fényesre kötött és egy hetet is kibírt vele a manikűr. Konkrétan a körmösömtől lestem el ezt a terméket. Egészen addig használtam, amíg be nem jött az Essence BTGN, ami annyival fényesebb és ráadásul lámpa nélkül tudja, nemhogy ugyanazt, hanem sokkal többet. Nem rossz termék, csak egész egyszerűen túlhaladta az idő és a kémiai laboratóriumok fejlesztései.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Luckuska

2016. június 6.

Nekem az új kiszerelésű van meg, de gondolom a lényegen nem változtat.

Kezdjük ott, hogy én alapvetően a létjogosultságát sem értem ennek a terméknek. Mi akarna ez lenni?

Én naivan megvásároltam körömlakk fedőnek, mivel UV-s gondoltam jóval meghosszabbítja majd a lakkok élettartamát a körmeimen. Nos ez nem így történt, körömlakk fölé fedőlakknak semmit nem ér, és az magában hogy UV-s már RÖHEJ! Hamarabb megszárad levegőn mint bármelyik másik lakkom, amit hiper-szuper, 1 perces száradási idővel reklámoznak. Maga a lakk sárgás színű és a használata borzalom. Rémesen büdös a lakk, és mintha fél év elteltével már sűrűsödne is. Mázolja a színt, amire kenem, oldja, maszatolja, rondábbá teszi, és mindegy hogy 1 órája festett körömről van szó, vagy 2 naposról, az eredmény ugyan az. Most, hogy használok gél lakkot is, (jobb híján, hogy valahogy elhasználjam ezt a kis förmedvényt) felkenem a lakkozásra, ha már úgy látom hogy kopik a gél fénye. Erre a célra kiváló a gyors száradás miatt, de ugyan ezt tudja a 400 forintos fedőlakkom is. Nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Nekem az új kiszerelésű van meg, de gondolom a lényegen nem változtat.

bandita

2015. február 9.

Két hete próbálgatom ezt az UV-ra kötő fedőlakkot, és nem vagyok elégedett.
Érzésem szerint nem vagyok egyedül azzal a problémámmal, hogy a munkahelyi szigorú higiénés szabályok értelmében tilos körmöt lakkoznunk melóban, ugyanakkor mégis megtesszük :)
Megtesszük, mert a gyakori kézfertőtlenítés még emberi méretűre sem engedi megnőni a körmeinket, annyira szárít, roncsol, és megtesszük azért is, mert a lélekölő munka ellensúlyozásaként igenis jó időnként nőnek látszani, nem Teréz Anyának.
Én a körmeimet szerettem volna megerősíteni világéletemben, azonban az erre a célra felkent áttetsző védő/erősítő/tápláló lakkréteget folyamatosan feloldja, eltaknyosítja az alkoholos kézfertőtlenítő.
Kipróbáltam a színtelen géllakkozást, majd a zselés körömerősítést ecsetes hardener géllel. A módszert és a technikát imádom, végre női körmöket tudtam növeszteni a segítségükkel, azonban a lenövési vonal eltüntetésének problematikája miatt eldöntöttem, hogy egy időre búcsút veszek a géllakkozástól.
Körömerősítési hadjáratba fogtam hát ismét, és kitaláltam, hogy az egyik kedvenc körömerősítő lakkom felületére ilyen lakkot fogok kenni, mert biztos voltam benne, hogy ez a termék ellenáll az alkoholnak, ugyanakkor sima, akár acetonmentes lemosóval el tudom távolítani.

A márka nail prep-jét használtam az előkészítés során, ügyeltem, hogy a körmeim szárazak legyenek és zsírmentesek, azonkívül finommattítást végeztem, három percig lámpáztam a kész művet. Első alkalommal nem teljesen száraz lakkrétegre vittem fel ezt a terméket, második alkalommal teljesen száraz lakkozott felületre. Mindkét esetben azt tapasztaltam, hogy 8 órán belül, extrém behatások nélkül is matricaként felvált az egész manikűr. Rosszabb eredményt kaptam, mintha bármilyen mezei fedőlakkot használtam volna.

Egyébként a lámpa alatt 4 (!) perc elteltével sem kötött koppanósra, és a fénye sem olyan ragyogó, mint amire számítottam. A legutóbbi lakkozás nem egészen 12 órája van fent, és döbbenten látom, hogy sárgul...enyhén.

Mindenképp kihajítom ezt a lakkot, hacsak valaki igényt nem tart rá, természetesen ingyen, de jó szívvel senkinek sem ajánlom ezek után.
Kipróbálom inkább a Master Nails hasonló célú termékét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 9.

Két hete próbálgatom ezt az UV-ra kötő fedőlakkot, és nem vagyok elégedett.

Kipróbálom inkább a Master Nails hasonló célú termékét

hjanka

2012. december 20.

Büdös, mint minden fényzselé, de nagyon szép fényes, könnyen köt UV fényben, nem buborékosodik, nem csomósodik. Egyetlen hibája, hogy egyetlen szolárium-használat után már besárgul az egész köröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

NiDDA

2012. augusztus 23.

Hiába UV, teljesen úgy használom, mint egy rendes fedőlakkot. Sőt, alapnak is jó. Bufferelt körmökön egészséges rétegben (nem kevés, de nem is vastag) kb. addig szárad az első köröm, mire végzek az utolsóval. Erre kenek 2 színes réteget, és még egy utolsó fedő réteg, ami félóráig úgy szárad, hogy semmihez nem merek nyúlni, de egy óra múlva hajat is tudok vele mosni. Volt már ettől lassabban száradó rendes körömlakkom is, úgyhogy nem sok idő. Fodrászosban vettem 850-ért és már a másodikat használtam el belőle. Imádom, mert hihetetlenül tartós. Volt olyan lakk, ami 2 hétig volt fent, és csak a lenövés látszott. Mégegyszer mondom: a levegőn száradt meg UV nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)

MEK i