dieNikolai

Ár:   €11.90   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lamirabelle, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Ár:   €11.90
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A borkóstolók szerelmesei számára alkotott kényeztető, parfümmentes, könnyű textúrájú kézkrém gyorsan felszívódva gondokodik a nagyon száraz bőr ápolásáról. A tápláló antioxidáns szőlőmagolaj és a bőrnyugtató ghee védik és regenerálják a megviselt bőrt, felgyorsítják a sejtmegújulási és sebgyógyulási folyamatokat.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Tejfehérje, mely lágyító, bőr kondicionáló összetevő a CosIng szerint.