Diesel

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2020. július 6.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 600 Ft

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyei: liiom, tej, vanília

Ár: 4 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

eheiszki

2021. február 9.

Jaj, úristen! Ez fiú illat 😃 nekem ez a good boy illat 30 alatt. Most fiús illatú lettem. Itt is igaz a nem tetszik tehát tartós jelenség. Fragin írták a piramison hogy 1. helyen - lactonic. Nos igen, de nem Zadig&voltaire This is Her-esen. Fáj a fejem tőle. A vicces doboz és a tartósság miatt adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

platinakuka

2020. október 28.

Megszagoltam, bőrpróba, és töröltem a kívánságlistából. A férfi párjával ellentétben ez nem jött be, van benne egy szúrós kellemetlenség, pedig az illatjegyek alapján jó is lehetne. Nem passzolunk, de van ez így néha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

capcarapcap

2020. július 19.

Hatalmas csalódás!
Valami újdonságra vágytam mert általában Policet használok abból szinte már mindegyiket ki próbáltam. Tehát így megrendeltem a napokban mivel páromnak is van csak neki férfi változat, ami elég tartós kellemes illatú.
Ez viszont... Nekem kamillás illatnak tűnik már ameddig érződik kb nettó 5 percig.
Maradok inkább a jól be vállt Police-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Hatalmas csalódás!
Maradok inkább a jól be vállt Police-nál.

Frufru3

2020. május 21.

Diszkófüst😂😂,tehén+istállószag😂😂,miket írtok itt!
20-on éves korom elején egy barátnőm használta,és szerintem neki nagyon jól állhatott,mert mêg én is vettem egyet magamnak,pedig nem is volt leakciózva azt hiszem,és az ên kis kevés pénzemnek drága volt. Pár használat után végül odaadjándékoztam neki😁,nem tudtam elviselni,ő nagyon jól megfogalmazta,hogy kicsit idegesítő illata van,de tényleg. Ő egy kicsit furdancs csaj😂,szóval tényleg passzolt hozzá. Nagyon édes,és valami szúrósra emlékszem benne,a tehenes csomagolást soha nem értettem,valami viccnek tartottam,fogalmam se volt,hogy milyen illatjegyek vannak benne,eszembe nem jutott volna,hogy tejes és ezért,tökjó.😁
Akkor az én orromnak különleges volt,viszont elviselhetetlen,így 3*-gal véleményezném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

Diszkófüst😂😂,tehén+istállószag😂😂,miket írtok itt!

Szofijaa

2020. február 22.

Nosztalgiából vettem meg. De minek? Lehetne egy Tesori illat is, Latte da discoteca. Csak a Tesori-k tartósabbak. Tényleg diszkófüst jellege van, ahogy írták lentebb. Ugyanúgy el is illan, amint kimész a szórakozóhely mosdójába.
A férfi verziója sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

A férfi verziója sokkal jobb.

manyana

2020. január 19.

Édeskés vaníliás parfümre vágytam, és utamba került ez a kis üvegcse. Nagyon sokat hezitáltam, hogy vegyek-e belőle, mert a teszter nem győzött meg, volt valami fura, kesernyés "mellékszaga", de ha figyelmen kívül hagytam ezt, szimpi volt. Éltem a gyanúperrel, hogy romlásnak indult az a lötyi. Adtam egy esélyt, hoztam egyet, és a megérzésem nem csalt, itthon már nyoma sem volt annak a keserűségnek. Bár nem a vanília a hangsúlyos rajtam, hanem inkább a tej, de az édeskés illat az stimmel. :) Érdekes, hogy többen kókuszillatot éreztek a közelemben, pedig tudtommal nincs benne ilyesmi.

Up.: Fragrantica szerint tényleg van benne kókusz, joggal érzik az illatát rajtam. :'D Viszont, az utóbbi picit fagyosabb napokban azt vettem észre, hogy előbukkant egy kis füstösség is, mikor felfújom. Rájöttem, hogy ez nekem így is tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Nushi

2019. június 27.

Madártej. A férjem imádja én is kb 2 órán át utána leakarom magamról vakarni legalábbis nyáron. Kellemes illat de melegben rám telepszik és émelyegni kezdek tőle. Télen újrapróbálom addig fiók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Meoi

2019. május 23.

Párom szereti a jól bevált termékeket és képes 5 évig is ugyan azt használni míg nem jön ki egy jobb.
Ez is a jól beváltjai közé tartozik, kedvence és mindig az is marad. Kellemes édes.
Nekem is nagyon tetszik az illata, ára is reális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Nekem is nagyon tetszik az illata, ára is reális.

Doryen

2018. december 31.

Megvan egy ideje. Valaki mar lentebb irta, hogy diszkofust szaga van, nekem is teljesen ez ugrik be. A tejes,szamomra semmilyen alap melle meg tarsul ez a tolem tavol eso illat.. sajnos nem jott be, pedig ajandekba kaptam. Futkoraszashoz jo egy fujas, de boven eleg.
Ferfi tarsat viszont kedveltem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Ferfi tarsat viszont kedveltem. :)

Nina1205

2018. december 18.

Még mindig nem. Újra nekifutottam és ha valaki szereti a tömény édest, hát az én vagyok, de ebben érzek valami kellemetlen szúrós felhangot (lehet a lentebb már emlegetett szárazjég az? :D), ami nekem visszataszító. Lehet hogy a teszter volt romlott, az a rosszabb verzió ha ezt tényleg ilyennek szánták.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance