Dior

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Villango, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Bronzosító púder több árnyalatban, kollagénnel Age Defense technológiával és 15-ös SPF-el.

Villango

2016. április 3.

A bronzosító mint olyan még hiányzott a sminkasztalomról, meg az arcomról is, főleg hogy mindjárt itt a nyár és arcomat sosem éri UV...... ezért hát elkezdtem nézelődni.
Újabban nem vásárolok már drogériás sminktermékeket. egyrészt 35 évesen itt az ideje feljebb lépni úgy érzem, másrészt mivel ezek nagyon nagyon sokáig kitartó sminkkellékek, ezért szerintem érdemes rájuk befektetni.
Ez a CD bronzosító csak úgy szembejött, soha nem néztem utána, vagy nem vágytam rá. Kipróbáltam, megláttam a csomagolását, és beleszerettem.
Több mint gyönyörű.
Nekem egy viszonylag visszafogott árnyalat van meg, nehéz vele túlzásba esni, de persze nem lehetetlen.
Nagyon természetes a fedése, az összkép vele, nem igazán van benne csillám, olyan mintha tényleg a nap csókolt volna meg. :)
A hozzá adott kis ecset csodaszép, eléggé használható is, utazáshoz tökéletes lesz, de én azért nyeles púderecsettel viszem fel ha otthon sminkelek vele. Tartósnak mondanám, nap végén még mindig látom.
A fényvédelmét nem értem :) a kollagénnek sok hatása ilyen pici mennyiségben és csak az orcákra kenve nem tudom lesz-e, mindenesetre maga a termék jó, szép és különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

Több mint gyönyörű.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Inositol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.