Dior

Ár:   13 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: hajnalka39, Módosítva: 2013. október 14.

Ár:   13 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Száraz

A Dior legújabb bronzosító púdere mini kabuki ecsettel.

Dior Diorskin Mineral Nude Bronze, ásványi bronzosító púder több árnyalatban
Ár: 6990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
despoina

2019. február 20.

Nagyon szépen terül, egy enyhe napbarnított színt kölcsönöz az arcnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Nagyon szépen terül, egy enyhe napbarnított színt kölcsönöz az arcnak.

Lills

2015. október 25.

A 035-ös, matt árnyalatot választottam. A szín eleve nem tökéletes, nagyon narancssárga, elüt a bőrömtől. Tartóssága is hagy kívánnivalót maga után, a Shiseido bb-krémen nem marad a helyén, pedig fixálom púderrel. Egyébként persze, luxus-érzetet kelt a termék, szép, igényes csomagolás, jó nehéz szóval érzed, hogy nem egy műanyag cucc, de mégsem praktikus, nem záródik jól, nem is nagyon merem vinni magammal sehova. Mindenesetre nekem csalódás volt, nem kapjuk azt a minőséget, amit várnánk (pl egy MAC vagy Bobbi felébe kerül és nem kérdés, hogy jobb)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 25.

Rönci

2015. június 19.

AZ ABSZOLÚT KEDVENC! A 002-es Sunlight árnyalatot vettem meg még anno. Szépen pigmentált, egy kevés is elég belőle, egyből látszik. Üde és egészséges arcot varázsol pikk-pakk. Annyira szeretem, hogy napi szinten használom (még télen is) és ígyis alig fogy. A külseje és a belső tartalma 10/10, tényleg egy igényes termék. Nagyon szeretem a hozzá tartozó kabuki ecsetet, pofonegyszerű vele a bronzosítás. Tervezem egy másik árnyalat megvásárlását is, annyira a mindennapjaim részévé vált. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

hajnalka39

2013. október 14.

Én mindig Christian Dior-t használok ha bronzosítóról,vagy szemhéjfestékről van szó. Igaz ez is egy műremek ,de nem lehet összehasonlítani a 2011-es változathoz,amit sajnos már nem lehet kapni. De ez is fantasztikus ,ha még természetesebb hatást akarok elérni akkor az alapozó ALÁ rakom fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

timcsi_i

2013. augusztus 16.

Legjobb bronzosító a világon. Előtte próbálkoztam más márkákkal, azonban ez az egyetlen ami szépen bronzosít. Tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Julinka

2013. június 14.

A legdrágább és legszuperabb sminkszerem.Világos bőrű vagyok,a 002-es árnyalatot választottam.Annyira rászoktam,hogy ha egyáltalán nincs kedvem sminkelni(ritka eset),akkor csak ezt használom egy kis spirállal.Nem vagyok nagyon profi,de nagyon könnyű használni,szerintem ezzel nem lehet idétlenül bronzosítani.Szépen simul a bőrbe,építhető,természetes hatású.Télen is ezt fogom használni,egészséges színt ad,élettelivé,üdévé teszi a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 14.

Guttmann Natasa

2012. december 25.

Magyarországon a 2012-es, ezévi nyár kozmetikai újdonsága volt.
001-eském a púderek púdere, az idei fagyos-havas, kicsit sem napsugárzós tél elűzője sötét dobozba, ezüstös tokba zárva. Az hozzá tartozó ecset nagyon baba! Dundi, sűrű, dúsított, szálakkal teletűzdelt kupakszerű az egész, de álmodni nem mertem volna, úgy dolgozik, gyerekjáték tisztítani is. Használata igazi luxus-élmény. A végeredmény ragyogó (nem csilllámos, csak ragyogó) és egészségesen természetes lesz, amire bűn lenne bármi is vakolni. (Pirosító, highlihter, nesze neked!)
További, variábilis árnyalási lehetőségeket tartogat a betűformáknak köszönhetően, de azt is megkísérlem mondani: mindegy a bőrtónus, veszettül jól illeszkedik mindenhez. Tehát ezzel az arcszínező púderrel olyan, mintha csak megcsókolta volna az orcámat a napsütés, pont elegendő a mennyisége, kiemelkedő a minősége és hihetetlen tartóssága.
Azoknak ajánlom, akik már sokat csalódtak a bronzosító púderekben, mint én, mert vagy sárga lesz, vagy kopik, ráadásul bekajálják a női magazinokban olvasható dumát: ''a bronzosító öregít.'' Ez egyiket sem teljesíti, szóval tessenek kipróbálni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

Magyarországon a 2012-es, ezévi nyár kozmetikai újdonsága volt.

rosa.love

2012. október 8.

Aurora árnyalatban van meg, az első bronzosítóm, ami nem rossmanból vagy dmből van, és azt kell mondjam, új értelmet adott a sminkelésnek számomra. sehol egy zavaró narancssárga vagy rágógumi rózsaszín árnyalat, bohóc-smink hatás, csak a gyönyörű, természetes szín...olyan elegáns arcom lett tőle:) imádom<3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 8.

sefernyak ildiko

2012. szeptember 6.

Nos...azok utàn,hogy egy jò nèhàny low coast termèk totàlisan kiszàrìtotta az arcomat, elhatàroztam, hogy megjavulok ès tobbet nem keresem a bajt magamnak, ìgy lesepervèn a port a règi mottòmròl (olcsò hùsnak hìg a leve) megvàsàroltam a 003 testvèrkèt.Elkèpesztoen gyonyoru csomagolàs, optimàlis termèk, gyonyoru szìnàrnyalatok ès az èn arcom is virul az egèszsègtol azòta. Azt mèg hozzàtennèm, hogy èn a mini kabuki ecsetkèjèt szivesen hasznàlom mert kontùrozàshoz tokèletes.Valòdi kis bizsù...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Erzsi73

2012. július 8.

Imádnivaló darab!
Elsőre a külsejével csábít, gyönyörű ezüst tok a Dior nádfonatos mintájával és hozzá egy kis mini kabuki ecset. 4 árnyalatban kapható.
No de ennyi kevés lenne a lelkesedéshez, amitől igaszán csodálatos az a bronzosító púder elképesztően jó minősége.
Nagyon apró szerkezetű púder ami felvitelnél beleolvad a bőrbe, nagyon könnyen és szépen lehet eldolgozni és tényleg egy egészséges ragyogással vonja be az arcot ,glitter és csillámok nélkül.
Tartóssága is kiváló, a hozzá kapott kis kabuki ecset használható de természetesen egy rendes bronzosítóecsettel szebben eldolgozható.
Itthon még nem kapható, angliai webshopból rendeltem az ára 35 Font (kb. 12600 Ft.) a tartalma 10 g csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 8.

Imádnivaló darab!

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.