Dior

Ár:   18 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: schnau.adelle, Módosítva: 2021. május 6.

Ár:   18 100 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

• A bronzosító púder egyetlen lépésben kelt napcsókolta hatást az arcbőr ragyogó és élettel teli megjelenéséért.
  • Puha és pillekönnyű, a bronzosító textúrája észrevétlenül eggyé válik a bőrrel a természetes és tartós eredményért.
  • A vadviola-kivonattal átitatott Dior Forever Natural Bronze megőrzi a bőr természetes hidratáltságát, hogy egész nap kellemes érzetet nyújtson.
  • Mintha megsütötte volna a nap, visszafogottan bronzos megjelenést kölcsönöz az arcbőrnek, amely egészségesen ragyog.
  • Egész nap tökéletes megjelenést és kellemes érzetet nyújt.
  • Ez a következő generációs* púder szenzációs puhaságot és kényelmet ígér.
  • A 95%-ban ásványi eredetű pigmentekkel átitatott formula tökéletesen eggyé válik a bőrrel, és lehengerlően természetes, egészséges ragyogást kölcsönöz a számára.
  • A benne található vadviola-kivonat gondoskodik a bőr kényelméről, és megtartja természetes hidratáltságát.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt púder
  • A púder 8 meleg és semleges árnyalatban kapható, amelyek között bőrtónustól függetlenül minden nő megtalálja a magához illőt, amellyel természetes, napcsókolta ragyogást érhet el.

Ár: 13000 .-Új /db , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás után / postán maradóval küldöm📦(915.-)
Ár: 9500 , Eladó: Helenbeak
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes, posta

skin

2021. november 14.

Annyira akartam szeretni,de csalódás lett a vége. A 4-es árnyalatban vásároltam meg. Elegáns csomagolás, kis kompakt táskában is könnyen elfér ez a bronzer. Már az első használhatnál feltűnt,hogy nem úgy terül ahogy én szerettem volna. Sajnos kicsit mindig foltosra sikerült . Nagyon matt bronzosító ezért a textúrája sem igazán krémes. Friss bontású Douglasban vásárolt példányról beszélek és mégsem tetszett a végeredmény,pedig sokféle ecsettel próbáltam felvinni. Mindig olyan koszos hatású lett rajtam. Lehet,hogy rossz volt a színválasztás . Nem kísérleteztem tovább eladtam. Ez volt a mi történetünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 14.

Pirosarany

2021. november 1.

04 TAN Bronze egy Közepes bőrtónushoz alkalmas. A csomagolás előkelő, Szeretem a természetesebb megjelenést, és ez a bronzosító tökéletes arra. Nagyon jó minőségű. Egy krémszínű, műbőr borítású kompaktban van elhelyezve, akárcsak a Cushion Foundation.Ezüst, magasított fémes CD logóval a fedelén, a púder közepébe domborított Dior logó található. Bronzer egész nap tartós, és ahova felteszed az ott is marad. A kis hölgyeket 8 különböző árnyaltokban meg vásárolhatóak.(én csak így becezgetem őket)🤪 előkelő, csinos megjelenés és kifinomultság .Szerintem ez jellemzi a diort!! 💞A mancs nyomokat össze szedi, vigyázni kell hogy ne fogdosam agyon.
Kiváló minőségű termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 1.

Kiváló minőségű termék.

Tarzicia

2021. június 30.

Nem volt szükségem egy újabb bronzosítóra, de ennek a szépségnek nem tudtam ellenállni. Amikor megláttam, rögtön tudtam, hogy ilyen kell nekem.
Csodaszép és elegáns ez a törtfehér vagy inkább halványdrapp kis kompakt. Steppelt, bőrutánzatú, puha teteje van, rajta nagy ezüst CD logo. Ez a két betű két irányba fordítva is helyesen áll. Csak akkor tudom, hogy hol nyílik, ha az oldalán megnézem, hogy melyiken van a nyitó kallantyú, és melyiken a zsanér. Kis cseles.
A külsejével kapcsolatban két dologra érdemes vigyázni:
Ez a világos szín elég kényes, és ez a pufi rész a tetején nem egy sima műanyag, amit az ember csak egy nedves ruhával alkalomadtán letöröl. Én nagyon ügyelek arra, hogy csak kézmosás után fogjam meg, nem szeretnék pl. alapozós kézzel nyomot hagyni rajta. A másik pedig az, hogy nem szabad vele nagyon finomkodni, határozottan kell megfogni ill. kézben tartani, mert a kompakt teteje súlyosabb, mint az alja, de ez már csak kinyitás után derül ki. Nekem első alkalommal majdnem kiesett a kezemből és a padlón landolt, mert elhúzta a tető súlya.
A tok többi része ugyanis könnyű műanyag, de mindenhol ilyen világos színű. Kinyitva látszik, hogy a tükör és a bronzosító púder körül is. Nem mondom, hogy praktikus, de kit érdekel. Így elegáns. Borzasztó lehangolóan vagy gagyin nézne ki, ha sötét műanyag vagy netán valami fémutánzat lenne a belseje.
Aki vigyáz a sminkfelszerelésére, odafigyeléssel használja és tisztán tartja, annak sokáig szép marad ez is.
És a lényeg, maga a bronzosító. Nagyon jó minőségű, hozza a külseje után joggal elvárt színvonalat.
Selymes tapintású, az ecsetet hozzáérintve sem porzik. A finish-e matt, de nem poros, hanem természetes hatású. A szín kellőképpen pigmentált, és szépen, fokozatosan építhető.
Próba nélkül, a netről rendeltem, és sikerült eltalálnom a színt is, a 4-est választottam. 3-as világos lett volna, az 5-ös meg már sötét, és az amúgy is egy melegebb árnyalat, én meg mindenképpen semleges tónusút szerettem volna. A kompaktban ránézésre a 4-es is elég sötétnek tűnik, de arcon egyáltalán nem az, ezt télen is fogom tudni használni.
A bronzosítóim közül a leginkább a Sisley-hez (Phyto-Poudre Compacte Powder 4-es Bronze) hasonlít a leginkább. A különbség csak annyi, hogy a Sisley tapintásra és finish-ét tekintve is selymesebb, krémesebb, a Dior szárazabbnak érződik, a színe pedig egy picit világosabb.
Egyértelmű az 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 30.

A külsejével kapcsolatban két dologra érdemes vigyázni:
Egyértelmű az 5 csillag.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.