Best of Beauty 2019

Dior

Ár:   8890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: arwena, Módosítva: 2014. január 24.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

csylvie

2019. május 7.

Majesty (barack) árnyalatban kaptam, magamnak biztosan nem venném meg. Nekem gyorsan szárad, gyönyörű a színe, de ugyanúgy mattul és kopik, mint egy ezervalahányszázforintos társa...nagyon csalódott vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. május 27.

Darling 653 - fukszia, mi más is lehetne... A temptalia szerint 94%-os, én ennél szigorúbb leszek és egy igencsak felfelé kerekített négyest kap tőlem,
mert:
- nem szárad olyan gyorsan, mint ahogyan szeretném,
- hiába széles az ecset feje, mégsem érzem tökéletesen eltaláltnak,
- ezért az árért nekem snassznak tűnik a kupak és az alatt lévő fekete kupakos megoldás.
A színei persze leveszik az ember lányát a lábáról, alig tudsz belőle választani.
A tartóssága: két réteg kell belőle, hogy szép legyen, plusz a fedőréteg - és innentől már csak az határozza meg, hogy hány napot bír, hogy mennyit mosogatunk, stb. DE: ezt egy tizedáron elérhető lakk is képes produkálni...Teljesen áron semmiképp nem javaslom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 27.

mert:
- nem szárad olyan gyorsan, mint ahogyan szeretném,
- hiába széles az ecset feje, mégsem érzem tökéletesen eltaláltnak,

n.zsofka

2018. február 5.

Ajándékba kaptam , nekem a Ruban 268-as árnyalat van meg. Siralmas, nagyon nehezen szárad, lepattog. Valószínűnek tartom, hogy a csillámok hibája, mert tapasztalatom alapján a csillámos lakkok nehezebben száradnak meg sajnos. A színe pedig gyönyörű, de csak a lábamon tudom használni, kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Vicus7

2017. október 29.

Nagyon tartós, én alaplakkot és fedőlakkot is használok hozzá, és egy hétig bírja lepattogzás nélkül. Jó az ecset, könnyű vele festeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

bernikrém

2017. szeptember 26.

Ugyan magas az ára, de a minőségbeli különbséget is látom a használatkor. nagyon szépen pigmentáltak, tartósak(persze fedőlakkot is használok hozzá) nem repedezik vagy pereg le. Vásárlás előtt kipróbáltam parfümériában 1 rétegben is 3-4 napig bírta fedő lakk nélkül, napi többszöri mosogatással, vízbenyúlkálással. Színválaszték nagy,szinte minden negyedévben jelenik meg új limitált szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

HardCandy092

2017. június 25.

Szerencsére ajámdékba kaptam, bosszankodnék, ha pénzt adtam volna érte. A színe nagyon szép, nem tartós, illetve nekem fél év után besűrüsödött. Összességében, semmivel nem tud többet gy drogériás körömlakknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

hopihe11

2016. november 20.

Szép színekben kapható. Nekem az Incognito van meg, ami egy finom rózsaszínes nude árnyalat, valamint a Palais Royal, ez pedig egy világos szürkésbarna szín. Gyorsan megszárad, kb. 3-4 napot bír ki lepattogzás nélkül, fedőlakkot nem használok hozzá. Külön pontot kap azért, mert évek után sem sűrűsödik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Ciprus

2016. augusztus 26.

Nem a legjobb ennyi pénzért igazából csalódás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Nem a legjobb ennyi pénzért igazából csalódás

Cannes

2016. július 8.

Hát volt már jobb körömlakom is tartósságban elég macerás volt...nem tudom miért hamar elpasszoltam szép szine volt..de ennyi pénzért nem ezt vártam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

emagdi

2015. augusztus 10.

Az idei, 2015-ös nyári kollekcióból vettem meg a Sunkissed nevű árnyalatot. Kell neki a három réteg a tökéletes fedéshez, viszont úgy gyönyörű, nem kopik, nem pattog, megmarad a fénye. Alaplakkot és fedőlakkot ehhez nem használok. Drága, de egy-két színt érdemes megvásárolni, mert simán ér annyit, mint tíz olcsó körömlakk (amit esetleg csak egyszer-kétszer használ az ember).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 10.