Dior

Ár:   8890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: arwena, Módosítva: 2014. január 24.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 7000 Ft / db, 4db együtt: 22.000 Ft , Eladó: Ladybug99
Állapot: Új (ajándékba kapott) , Helyszín: Budapest , fizetés: (Banki átutalással) Foxpost: automatából automatába: 1200 Ft | GLS háztól házig: 2200 Ft
Ár: 8000 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Egyszer póbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen készpénzben vagy postán átutalással (+pk.)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

miraclum

2022. május 14.

Nem szeretném lehúzni, de számomra se nem jobb minőségű, se nem tartósabb mint egy normál drogériás lakk. Egy gyönyörű sötét bordó színű tulajdonosa voltam, csodásan magasfényű volt. De ezt tudják a kevésbé márkás társai is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 14.

Tarzicia

2022. április 22.

2021.09.29.:
A Chanel mellett évek óta csak Dior körömlakkot használok, én nem kísérletezek már mással. A minőségük kifogástalan, hamar száradnak és szép színekben kaphatók. Dior ecsete vastagabb, mint a Chanelé, nekem bevált, könnyebb vele a lakkozás. Pont annyit vesz fel, amennyi szükséges, szépen, egyenletesen teríti el, sose lesz csíkos a végeredmény.
A lakk külsejével, és a kupakmegoldással is meg vagyok elégedve. A Chanel és az YSL lakkoké is ilyen: kis műanyag rész van az ecset végén, és külön kell rátenni a kupakot az üvegre. Ez a design és a praktikusság ötvözete. A kupak azért ilyen, mert az üveg szögletes formáját viszi tovább, így elegáns. De nagyon kényelmetlen lenne, ha az ecset végén azt a bumszli kupakot kellene fogni lakkozás közben. A pici műanyag az ecset végén megoldja ezt a problémát. És még recés is, hogy ne csússzon. Érdemes néha egy kicsit a dolgok mögé nézni.
Nagyon nem értek egyet azokkal a véleményezőkkel, akik szerint egy drogériás lakk tizedáron, ugyanezt tudja. Ha valaki ezt állítja, akkor ott a köröm előkészítésével, és/vagy a lakkozási technikával lehet a gond. Ez minden szempontból jobb minőségű, mint egy drogériás lakk. Külső megjelenés, felhasznált anyagok, INCI, tartósság és színválaszték. Nem csak a márkanevet fizetjük meg. Én inkább veszek jó minőségű, drága lakkot, amivel ritkábban kell lakkoznom, mert tovább tart, minthogy valamilyen olcsó, orrfacsaróan vegyszerszagú, belélegezve az egészségre ártalmas, drogériás vacakkal bíbelődjek, és bosszankodjak, hogy csak két napig bírja. És lehet, hogy még a színe se tetszik.
A Dior színes lakkjait én mindig a saját alaplakkjával és a saját fedőlakkjával együtt használom, soha nem kombinálom más márkával, még Chanel-lel sem.
Egy réteg alap, két réteg szín, plusz fény, és átlagos igénybevétel és házimunka mellett egy hétig meg se moccan. Nem pattogzik, nem repedezik, a fénye is megmarad, max. a körmöm végén látszik egy nagyon vékony csíkban kopás, ami még mindig vállalható, de olyankor én már mosom is le.
A Base Coat kicsit megkeményíti a körmöt és szépen kiegyenlíti a felszínét, a Gel Coat fedőlakk magasfényű, kemény védőréteget ad, és gyorsan szárad. A Nail Glow csak egy egy halványrózsaszín fényt ad, és önmagában is szép, ápolt hatást kelt. Ha nincs időm lakkozni, csak ezt gyorsan felkenem.
108 Muguet. Halvány tejszerű szín, nem túl fehér, nem túl átlátszó. Évek óta ez a kedvencem, már nem is tudom, hányadik üveget fogyasztom belőle. Ápolt és elegáns stílus, az ég világon minden ruhához és évszakhoz illik. Nyáron csak ezt használom, színeset soha, napbarnított bőrhöz ez a legszebb. Egy hét nyaralást, tengervízben való áztatást is simán kibírt.
999 Rouge. Ez az az ikonikus Dior-piros. Nagyon szép élénkpiros árnyalat, se nem hideg, se nem meleg. Eddig csak évente egyszer, Karácsony környékén használtam piros lakkot, de most olyan hangulatom van, hogy 3 hete csak ezt kenem, és nagyon tetszik.
449 Dansante az új őszi kollekcióból. Drappos-barnás, nude szín. Hasonlít az egyik kedvenc Chanel lakkomra, az 578 New Dawn-ra, csak az kicsit világosabb, és még semlegesebb árnyalat. Hosszú évek óta ez az első olyan körömlakkom, ami egy rétegben is fed, és még szép is. Két rétegben csak picit lesz sötétebb.
812 Early Bird, a limitált őszi kollekcióból. Különleges duokróm szín, attól függően, hogy milyen irányból éri a fény, drappos-pink ill. érdekes antik arany, enyhén zöld.
A Dior limitált, karácsonyi lakkjait is szeretem, azoknak még az üvege is különleges.
2022.04.22.:
001 Opal. Áttetsző, irizáló lilásrózsaszín. Nagyon örülök neki, mert régóta kerestem hasonlót. Önmagában is mutatós, de bármilyen (unalmas színű) lakkot feldob. A legjobban a 449 Dansante fölött tetszik, de kipróbáltam a 909-es Beige Cendre Chanel lakkon is (pszt!), ami önmagában nagyon szürke volt, és nem tetszett. Mivel limitált kiadás, gyorsan meg is rendeltem belőle az utánpótlást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 22.

2021.09.29.:
2022.04.22.:

angyalka1225

2021. augusztus 4.

Nekem a "Pow"-árnyalat van meg. Élőben kicsit sötétebb és kevésbé látványosan csillámos, mint képen, meg is ijedtem, hogy ugyanolyat vettem, mint amilyenem már van az OPI-tól (az az igazi sütőtök-szín, nem is használom máskor, mint a szezonjában:)). Nos, még ha így is lenne, tartósságban veri azt! De -amennyire emlékszem tavaly Halloween óta- színben sem teljesen egyformák, női szemmel legalábbis.. :D Nem sok lakkal voltam úgy, hogy előbb támad változtathatnékom, mint hogy le kéne mosni, de ez olyan, talán hetekig is ellenne pattogzás nélkül. :-o (Teszi mindezt úgy, hogy elég sokat mosogatok.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Lilka

2021. február 22.

Egy drogériás koromlakk szintjén van, semmivel sem tud se tobbet se kevesebbet. Hamar kopik, oriasi csalodás. A Dior logot kell megfizetni, a termék benne nagyon gyenge..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

csylvie

2019. május 7.

Majesty (barack) árnyalatban kaptam, magamnak biztosan nem venném meg. Nekem gyorsan szárad, gyönyörű a színe, de ugyanúgy mattul és kopik, mint egy ezervalahányszázforintos társa...nagyon csalódott vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. május 27.

Darling 653 - fukszia, mi más is lehetne... A temptalia szerint 94%-os, én ennél szigorúbb leszek és egy igencsak felfelé kerekített négyest kap tőlem,
mert:
- nem szárad olyan gyorsan, mint ahogyan szeretném,
- hiába széles az ecset feje, mégsem érzem tökéletesen eltaláltnak,
- ezért az árért nekem snassznak tűnik a kupak és az alatt lévő fekete kupakos megoldás.
A színei persze leveszik az ember lányát a lábáról, alig tudsz belőle választani.
A tartóssága: két réteg kell belőle, hogy szép legyen, plusz a fedőréteg - és innentől már csak az határozza meg, hogy hány napot bír, hogy mennyit mosogatunk, stb. DE: ezt egy tizedáron elérhető lakk is képes produkálni...Teljesen áron semmiképp nem javaslom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 27.

mert:
- nem szárad olyan gyorsan, mint ahogyan szeretném,
- hiába széles az ecset feje, mégsem érzem tökéletesen eltaláltnak,

n.zsofka

2018. február 5.

Ajándékba kaptam , nekem a Ruban 268-as árnyalat van meg. Siralmas, nagyon nehezen szárad, lepattog. Valószínűnek tartom, hogy a csillámok hibája, mert tapasztalatom alapján a csillámos lakkok nehezebben száradnak meg sajnos. A színe pedig gyönyörű, de csak a lábamon tudom használni, kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Vicus7

2017. október 29.

Nagyon tartós, én alaplakkot és fedőlakkot is használok hozzá, és egy hétig bírja lepattogzás nélkül. Jó az ecset, könnyű vele festeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

bernikrém

2017. szeptember 26.

Ugyan magas az ára, de a minőségbeli különbséget is látom a használatkor. nagyon szépen pigmentáltak, tartósak(persze fedőlakkot is használok hozzá) nem repedezik vagy pereg le. Vásárlás előtt kipróbáltam parfümériában 1 rétegben is 3-4 napig bírta fedő lakk nélkül, napi többszöri mosogatással, vízbenyúlkálással. Színválaszték nagy,szinte minden negyedévben jelenik meg új limitált szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

HardCandy092

2017. június 25.

Szerencsére ajámdékba kaptam, bosszankodnék, ha pénzt adtam volna érte. A színe nagyon szép, nem tartós, illetve nekem fél év után besűrüsödött. Összességében, semmivel nem tud többet gy drogériás körömlakknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.