Diptyque Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. április 14.

Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Olivier Pescheux 2008-as alkotása, citrusos-aromás uniszex illat.

Fejjegyek: keserűnarancs, mandarin, citrom, petitgrain, kömény, fű, rozmaring, bors

Szívjegyek: virágos jegyek, menta

Alapjegyek: cédrus, pézsma, immortelle

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

2015. január 29.

Nem tudom, miért nem véleményeztem miután feltöltöttem. :-)
Sokáig a kedvenc kánikulaillatom volt. Friss, mentás-keserűnarancsos-mandarinos, kicsit gyógynövényes, hűsítő, csodálatosan finom (rajtam semmi köze nem volt a Light Blue-hoz). aztán a terhességek alatt/után megváltozott a bőrkémiám, sok illat azóta máshogy viselkedik rajtam, sok régi kedvenc került továbbadásra mert már más volt a bőrömön, mint azelőtt. Sajnos ő is közéjük tartozik, a régi csodás illat helyett egy eléggé férfias, túláradóan mentás illat lett rajtam, a citrusoknak nyoma sincs. Nagyon sajnálom, hogy már nem működik rajtam. Ettől függetlenül egyértelműen öt csillag. Aki teheti próbálja ki, na nem most, hanem majd ha jó meleg lesz, mert ő egyértelműen a melegben működik jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Nem tudom, miért nem véleményeztem miután feltöltöttem. :-)

ansu

2014. május 26.

Először beleszerettem. Teljesen olyan érzésem lett tőle, mint amit a wellness-szállodák spa részlegei adnak. Aromaterápiás, relaxáló, frissítő, kissé herbás csoda.
Második teszteléskor semmi másra nem tudtam gondolni, mint hogy ugyanaz az illat, mint a Lush Big sószemcsés samponja, amit akkor szerettem...
Viszont a leszáradása egy az egyben Light Blue volt rajtam, és nem tudom megfejteni, hogy a cédrus-citrom kombó, vagy pedig más felel ezért a karcos, fojtogató ki-nem-állhatom-illatért.
Miért van az, hogy a bőrömet egy citrusos illat sem szereti?!!!! Pedig én igyekszem, de ténlyeg.
Nem pontozom le, mert a megfelelő bőrön, tökéletes zöld, jeges hatást érheti el, ebben biztos vagyok. Tartóssága cologne-hoz képest teljesen rendben van, rajtam 4-5 óráig érezhető volt, a végén bőrközelivé szelídült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane