Diptyque Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A szent szantálfa illata Ázsia páradús dzsungeleiből. Ragyogó, végtelen nyugalmat árasztó illat, amely az egyik Diptyque-alapító, Yves Coueslant vietnámi emlékeiből fakad. A Vietnámban található Tam Dao egy gyönyörű hegyes vidék, fákkal tele.
Hiteles, kitűnő minőségű alapanyagokból készített, meditatív alkotás.

Illatjegyek: ámbra, ciprusfa, rózsafa, szantálfa

Niche minták - Diptyque Tam Dao
Ár: 2.000 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: próbáltak és újak, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra

Amea

2020. július 4.

Nekem ez a Nagyon Fás Illat: száraz fahasábok, cédrus, szantálfa, a ceruzahegyezés meditatív nyugalma, vörösfenyőerdőben a faház, fűrész-perzselte forgács illat. Mindez pikáns fűszerekkel gazdagítva. Izgalmas illat, van benne valami spirituális, és a sok-sok ismerős illatjegy asszociáció mellé keveredik valami egzotikum.
Az uniszex maszkulinba hajló oldalán van, engem mondjuk ez nem akadályoz abban, hogy viseljem.
Nem lesz belőle teljes üveg, ahhoz jobban kéne passzolnunk, viszont a mintát boldogan elfújkálom. Szép, minőségi illat, örülök, hogy megismerkedtem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

Verona5

2019. július 11.

Hát ez most nem jött át - ahogy mostanában mondják. Az elemei külön-külön jöhetnek, igen, de együtt - jujjj! Valszeg a szantál, vagy a szantál-ciprus kombó a fő bűnös, de rajtam szúrós mellékszaga van. Számomra semmi megnyugvás, sőt, idegesítő, sajna. Bocsi a rajongóktól!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Melion

2018. április 14.

Imádom a szantál színtiszta illatát, a tiszta szantál illóolaját! Így muszály volt a márka Tam Dao-jából mintát rendelnem (sok más szantálos illat mellett), és megillatolnom ezt kis csodát. Hozzáteszem az EDT-t nem ismerem, így a véleményem a parfűm verzióról szól. Hát igen... ez egy balzsamos-viaszos jellegű tiszta szantál illat, ami száraz- fásan indít. Nincsenek benne csavarok. Tartós. Rajtam nem férfias, viszont máson már éreztem maszkulinnak. A legjobb szantálos illat szerintem, nekem meg legkedvesebb illatok egyike, szóval biztos beszerzek egyet ebből teljes méretben is. Én alkalmakra tudom elképzelni a használatát, vagy megfelelő öltözékhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

szabokrisztina7

2017. december 11.

Nagyon kellemes, kiegyensúlyozott uniszex illat. Csak fák, de mégsem válik erőssé vagy túl férfiassá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 11.

emb1p3

2017. május 18.

A leszáradása tiszta CdG Wonderwood, összhatásában talán kissé melegebb illat, de azért nagyon-nagyon közel van. A tartóssága is ahhoz hasonlóan gyatra az én bőrömön. Ha csak egy kicsit kaotikusabb, szemtelenebb lenne, akkor könnyebben meggyőzne, de azért így is tisztességes munka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Poldi

2016. november 16.

Sziasztok!
Nagyon érdekes ennyi féle fás összetevőt, egy helyen szimatolni. Gondolok itt az orientális, krémes szantálra, a szigorú, de balzsamos cédrusra, a szúrós-kesernyés ciprusra, és az émelygős, édeskés rózsafára. Ezt a fás illatorgiát pikánssá tették fűszerekkel, és lágyabbá, a pézsmával.

Rájöttem, hogy imádom a fás tűleveles illatokat, főleg hogyha egy ennyire klassz, spirituális feeling kapcsolódik hozzá. A Tam Dao, egy nagyon szerethető, meleg, nyugalmat árasztó alkotás lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 16.

Sziasztok!

Ashakiran

2014. április 2.

Nagyon megfogott a "neve" és a róla szóló leírás, illetve a piros F-es oldalon lévő vélemények is felkeltették az érdeklődésem. Fél évig vágyakoztam rá, majd megérkezett egy 2 millis mintában. Az első fújás után jól elrejtettem, hogy a közelembe se kerüljön, akkora csalódás volt. Színtiszta szantálfa. Kifejezetten férfias. És mégis van benne valami. Az első sokk után elővettem, és havonta egyszer magamra fújom. Furcsa. Nem tetszik, de valamiért kell !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 2.

csakmoni

2012. október 26.

Nekem ez nagyon hideg, naturális szantálfa, rajtam egyértelműen férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 26.

Nekem ez nagyon hideg, naturális szantálfa, rajtam egyértelműen férfias.

pumukli21

2012. július 11.

Isteni diptique illat, párom használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Isteni diptique illat, párom használja.

médea

2012. június 2.

Krémes fás kifinomult illat, nem változott a bőrömön. Ezt az illatot is csak mintából tesztelgetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 2.