Diptyque Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 8.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A szent szantálfa illata Ázsia páradús dzsungeleiből. Ragyogó, végtelen nyugalmat árasztó illat, amely az egyik Diptyque-alapító, Yves Coueslant vietnámi emlékeiből fakad. A Vietnámban található Tam Dao egy gyönyörű hegyes vidék, fákkal tele.
Hiteles, kitűnő minőségű alapanyagokból készített, meditatív alkotás.

Illatjegyek: ámbra, ciprusfa, rózsafa, szantálfa

Diptyque Tam Dao FÚJÓS
Ár: 5 ml 2200 Ft, 10 ml 4200 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

cattitude

2021. június 21.

kesernyés-fás illatot kerestem, ezt ajánlották, így rendeltem belőle egy tesztert. felfújás után erősen dohányosan indít rajtam és a háttérben érződik egy száraz szantálos-ciprusos akkord. később megpuhul, a dohány eltűnik és a keserűség is tovaszáll, hogy egy púderes-édeskés szantál/rózsafa maradjon. nagyon finom, szerintem teljesen uniszex. sajnos nem annyira tartós, ahhoz meg drága, hogy sokat fújkodjam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Amea

2020. július 4.

Nekem ez a Nagyon Fás Illat: száraz fahasábok, cédrus, szantálfa, a ceruzahegyezés meditatív nyugalma, vörösfenyőerdőben a faház, fűrész-perzselte forgács illat. Mindez pikáns fűszerekkel gazdagítva. Izgalmas illat, van benne valami spirituális, és a sok-sok ismerős illatjegy asszociáció mellé keveredik valami egzotikum.
Az uniszex maszkulinba hajló oldalán van, engem mondjuk ez nem akadályoz abban, hogy viseljem.
Nem lesz belőle teljes üveg, ahhoz jobban kéne passzolnunk, viszont a mintát boldogan elfújkálom. Szép, minőségi illat, örülök, hogy megismerkedtem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

Verona5

2019. július 11.

Hát ez most nem jött át - ahogy mostanában mondják. Az elemei külön-külön jöhetnek, igen, de együtt - jujjj! Valszeg a szantál, vagy a szantál-ciprus kombó a fő bűnös, de rajtam szúrós mellékszaga van. Számomra semmi megnyugvás, sőt, idegesítő, sajna. Bocsi a rajongóktól!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Melion

2018. április 14.

Imádom a szantál színtiszta illatát, a tiszta szantál illóolaját! Így muszály volt a márka Tam Dao-jából mintát rendelnem (sok más szantálos illat mellett), és megillatolnom ezt kis csodát. Hozzáteszem az EDT-t nem ismerem, így a véleményem a parfűm verzióról szól. Hát igen... ez egy balzsamos-viaszos jellegű tiszta szantál illat, ami száraz- fásan indít. Nincsenek benne csavarok. Tartós. Rajtam nem férfias, viszont máson már éreztem maszkulinnak. A legjobb szantálos illat szerintem, nekem meg legkedvesebb illatok egyike, szóval biztos beszerzek egyet ebből teljes méretben is. Én alkalmakra tudom elképzelni a használatát, vagy megfelelő öltözékhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

daliah

2017. december 11.

Nagyon kellemes, kiegyensúlyozott uniszex illat. Csak fák, de mégsem válik erőssé vagy túl férfiassá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

emb1p3

2017. május 18.

A leszáradása tiszta CdG Wonderwood, összhatásában talán kissé melegebb illat, de azért nagyon-nagyon közel van. A tartóssága is ahhoz hasonlóan gyatra az én bőrömön. Ha csak egy kicsit kaotikusabb, szemtelenebb lenne, akkor könnyebben meggyőzne, de azért így is tisztességes munka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Poldi

2016. november 16.

Sziasztok!
Nagyon érdekes ennyi féle fás összetevőt, egy helyen szimatolni. Gondolok itt az orientális, krémes szantálra, a szigorú, de balzsamos cédrusra, a szúrós-kesernyés ciprusra, és az émelygős, édeskés rózsafára. Ezt a fás illatorgiát pikánssá tették fűszerekkel, és lágyabbá, a pézsmával.

Rájöttem, hogy imádom a fás tűleveles illatokat, főleg hogyha egy ennyire klassz, spirituális feeling kapcsolódik hozzá. A Tam Dao, egy nagyon szerethető, meleg, nyugalmat árasztó alkotás lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 16.

Sziasztok!

Ashakiran

2014. április 2.

Nagyon megfogott a "neve" és a róla szóló leírás, illetve a piros F-es oldalon lévő vélemények is felkeltették az érdeklődésem. Fél évig vágyakoztam rá, majd megérkezett egy 2 millis mintában. Az első fújás után jól elrejtettem, hogy a közelembe se kerüljön, akkora csalódás volt. Színtiszta szantálfa. Kifejezetten férfias. És mégis van benne valami. Az első sokk után elővettem, és havonta egyszer magamra fújom. Furcsa. Nem tetszik, de valamiért kell !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 2.

csakmoni

Korcsoport: >54
2012. október 26.

Nekem ez nagyon hideg, naturális szantálfa, rajtam egyértelműen férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. október 26.

Nekem ez nagyon hideg, naturális szantálfa, rajtam egyértelműen férfias.

pumukli21

2012. július 11.

Isteni diptique illat, párom használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Isteni diptique illat, párom használja.

Antioxidánsok: Tocopherol