Disciple

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, az összetevőket feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Különleges arcpermet, mely egyensúlyba hozza az arcbőr zsírosabb és szárazabb részeit, valamint kihat a női hormonális problémákra.

Tiszta geránium virágvíz gyógyító és védő rézpeptidekkel. A gerániumvíz egyensúlyba hozza a zsírosodó részeket arcunkon, a száraz részeket pedig a normál faggyúkiválasztásra ösztönzi. A geránium ezen túlmenően segíti progeszteron hormon, az ösztrogén hormon egyensúlyának beállításában és a pajzsmirigy problémáknál. A rézpeptid megfiatalítja a bőrsejteket, serkenti a kollagén és elasztin termelést.

NorkaEchelon

2019. augusztus 9.

Pattanásos az arcom, de mostanában különösen és gyulladt is és a nyirokcsomóim is fel vannak dagadva. Használom ennek a márkának a Good skin és Dreamy skin olajait is.
Tapasztalat: Este befújtam a Balancing mist-el a az arcom aztán felkentem a Dreamy skint reggelre a nyirokcsomóim kisebbek lettek és a pattanásaim kevésbé vörösek. Még csak egyszer használtam a mist-et, de nagyon tetszik amit egy éjszaka alatt produkált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Peptidek: Copper Tripeptide-1

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.