Dolce & Gabbana

Ár:   €54.72   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2021. június 8.

Ár:   €54.72
Lelőhely:   parfümériák, online

Pehelykönnyű pirosító, amely az orcáknak természetes színt és ragyogást kölcsönöz.  Formulája a Dolce & Gabbana Mediterranean Glow Complex-ével gazdagított, amely hidratálja, táplálja és védi a bőrt, és egész napos komfortérzetet biztosít.

10 árnyalatban kapható

Dolce & Gabbana Blush of Roses Luminous Cheek Colour - Peach árnyalat
Ár: 12000 , Eladó: cidre
Állapot: kép alapján, használt, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, postán maradó

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tarzicia

2021. október 1.

2021.06.14.:
Soha nem volt még Dolce & Gabbana sminktermékem, bevallom, nekem fel se tűnt, hogy az is van nekik, én leragadtam a parfümjeiknél. Amikor a neten véletlenül szembejött velem ez a pirosító, csak néztem, mint akit megbabonáztak. Adtam neki egy hónapot, hátha kiverem a fejemből, de nem sikerült, rendelés lett a vége.
A színt nem volt könnyű próba nélkül kiválasztani, mert biztosra akartam menni. Olyat szerettem volna, ami szolíd, mindenhez megy, és hosszú ideig szívesen használom majd, ha már ilyen szép a külseje. Néhány swatch és némi tipródás után a 410-es Delight színt választottam.
Fekete dobozban és Dolce and Gabbana feliratos fekete bársonytasakban érkezik. Ez a piros rózsamintás kompakt élőben még szebb, mint a képeken. A minősége pedig minden szempontból kiváló, a zár is profi. Ami különösen tetszik benne az az, hogy van egy kellemes súlya, ez nem egy nyomott mintás, vékony pléhdoboz, ami öt perc alatt behorpad, pedig ez is benne volt a pakliban. Olyan, mint egy kis ékszer, jó a fogása, öröm kézbevenni, főleg egy ilyen rózsamániásnak, mint én vagyok.
A belső része is igényes, tetszik ez a tompa arany szín, ettől elegáns, és nem egy csicsás darab. A fedél belső oldala teljes egészében tükör, és a pirositó mellé egy kis ecset is jár. Ugyanolyan arany színű a nyele, pihe-puha a feje, jó minőségű, és utazásnál biztos jól jön, de én alapesetben ehhez is egy másik, nagyobb fejű pirosítóecsetet használok.
A szín telitalálat, se nem sötét, se nem világos, ez egy semleges, inkább melegbe hajló visszafogott rózsaszín, ami mindenhez megy. A kompaktban a pirosító felületén ici-pici arany csillámok látszanak, de arcon ez már csak mint meleg selyemfény jelenik meg, egyáltalán nem feltűnő. Jól pigmentált, szépen építhető, könnyen eldolgozható.
"Mediterranean Glow Complex" van benne, ami állítólag sima és hidratált bőrt eredményez. Ebből én annyit vettem észre, - azon kívül, hogy természetesen nem poros a finish-e -, hogy nem emeli ki a mikroráncokat, és nem szárít.
2021.10.01.:
Azóta két másik változat is a kis kollekcióm része lett.
110 Natural. Halvány, drappos-barnás szín, semleges, nagyon természetes, igazi no make up look. Hasonlít a Chanel 370 Elegance pirosítómhoz, csak nem olyan csillámos. Enyhe bronzosításra is jó, és szemhéjon is jól mutat.
130 Mocha. Visszafogott, hideg, mályvás-barnás szín. Ilyen pirosítóm még nem volt. Meglehetősen pigmentált, egy-két ecsetmozdulat is látszik, ezért nyáron, napbarnított bőrhöz is tökéletes.
A 410 Delight és a 110 Natural pirosítóban is sima a festék felszíne. Nagyon megörültem, amikor a 130 Mocha kompaktját kinyitottam. Itt visszaköszön a rózsás külső, mert a pirosító felszínén gyönyörű nyomott minta van, a DG logot rózsák ölelik körbe.
Csillagos ötös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 1.

2021.06.14.:
2021.10.01.:
Azóta két másik változat is a kis kollekcióm része lett.
Csillagos ötös.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Sodium Hyaluronate

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.