Dolce & Gabbana

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 6500.- postával , Eladó: ildinyo
Állapot: 50ml /kép, Helyszín: Bp 13.ker, fizetés: Posta / személyes
Fújós 🌹Dolce & Gabbana Light Blue EDT
Ár: 2200 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest XI.KER , fizetés: Személyesen posta foxpost

Zsuzsi70

2020. június 18.

Nem nőies, tucat illat, semmi különleges nincs benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

Nem nőies, tucat illat, semmi különleges nincs benne.

Ainnaf2

2020. június 17.

Tinikoromban a dél-olaszországi olasz tanáraim használták, számomra az olasz életérzést jelenti és szép emlékeket is ébreszt emellett. Nálunk még akkor nem volt elterjedt parfüm, így évekig kerestem, hogy mi az az illat, amit minden olasz órán éreztem. Azóta az olasz nyelv és a parfüm is szerelem. Alapdarab. Alapvetően nyári parfüm, viszont az őszi szellő is jót tesz neki. Drogériában vásároltam, a tartósságát közepesnek mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

iszakeliza

Korcsoport: < 18
2020. május 30.

anyukám ezt használja évek óta, nagyon jó, friss illata van, tartós. egy örök parfüm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 30.

Sophie33

2020. május 18.

Alap nyári parfüm, amit nem mindíg használok a citrusossága miatt, viszont kell hogy legyen mert néha ez kell a lelkemnek. Imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Edwin

2020. május 12.

Hát emberek, Olivier Cresp ezt nagyon összerakta!
A citrusos illatok ritkán sikerülnek jól, ha azt feminimre szeretnék hangolni, de ez abszolút best. Citromos nyitány cédrusfával és pézsmával kissé virágos előadásban. Tökéletes egyveleg, ami később csillapodik egy nagyon kellemesen szoft, tavaszi-nyári szellővé.
Könnyed, nőies, és ezer közül is felismerhető bestseller.
Unalomig használt parfüm, mondhatnánk, de ennél ez sem zavar, sőt, nem érdekel. Ragaszkodom, hogy legyen nálunk mindig otthon, mert tökéletes, amikor épp semmi extrémre nem vágyunk, csak szimplán arra, hogy jó illata legyen a páromnak.
Ez a parfüm olyan mint egy jó közmondás: bárhol fel lehet ütni.

Egyáltalán nem tartós, a feleségem 4, maximum 5 órát kap tőle, de ezt is megbocsátottuk neki.
5 csillag, és pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Hát emberek, Olivier Cresp ezt nagyon összerakta!
Könnyed, nőies, és ezer közül is felismerhető bestseller.
Ez a parfüm olyan mint egy jó közmondás: bárhol fel lehet ütni.

5 csillag, és pont.

Nikka87

2020. május 3.

Imádom!!!
Bárhol, bármikor megállja a helyét. Üde, friss, tiszta illatú, tartós parfüm. Nekem örök darab!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Imádom!!!

Szyrosz

2020. március 31.

Imádom! Nyári signature illatom, most az intense változatát szeretném beszerezni. Igazi farmeres fehér trikós illat, vagány lányoknak. Citrusos frissítő rajtam tartós és egy méterrel előttem jár mégse túl sok vagy tolakodó. Leszáradásnál kezd picit unisex jellegű lenni, de mégsem az. Egy vékony penge élen táncol unisex és női parfüm között, talán ezért is olyan különleges. Mindenki dícséri rajtam. :) azt hiszem ő már a részem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

mancs1

2020. március 11.

Az örök parfüm. Több, mint 15 éve használom. Ez az az illat, amit bármikor magamra tudok fújni, téleny, nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Zsanitk89

2020. március 1.

2 éve vásároltam ezt a parfümöt mondván, hogy legyen már egy kevésbé kihívó, élénkebb illatom. Tesztelésnél a csuklómon nagyon tetszett így haza hoztam. Nagy hiba volt....

Ez az egyetlen olyan parfümöm ( rengeteg van, gyűjtő vagyok!) amit soha,senki nem dicsért meg. Használtam már máskor is parfümöt ettől a divatháztól és nagy sikere volt. Ez a parfüm nem tartós, nem nőies. Az illata baromi zavaró mert ann,ira citrusos hogy az szinte facsarja az orrát az embernek. Ahogy párolog el rólam egyre büdösebb bár nem nagy dolog mert kb 1 óráig ha tartott. Vagy 50 ml landolt a kukában 1 héttel később mert hiába ajánlottam a környezetemnek, SENKINEK SE KELLETT! A férjem kifejezetten megkért hogy ezt ne használjam többet mert nagyon kellemetlen férfi orral! Na akkor dobtam ki...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Timo6

2020. február 10.

Finom púderes tisztaság illat, egy nagy adag citrusossággal megfűszerezve. Mintha a tavaszi, vagy a kora nyári szellő illatát érezném. Viszonylag tartós illat. A hatósugara közepes.
De összességében jól öszerakott illatocska. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

De összességében jól öszerakott illatocska. 😊

Alkoholok: Alcohol Denat.