Dolce & Gabbana

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 2990 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből 10 ml üveg parfümszóróba, Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen vagy Keszthely , fizetés: Személyesen posta foxpost packeta mpl
Ár: 13.500 , Eladó: kadarszabina
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Megbeszélés szerint

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lillalaland

2024. április 26.

Imádom ezt a parfümöt, rajtam meglepően tartós pedig a citrusos illatok nem szoktak azok lenni a bőrömön. Szúrós szaga pedig amit többen írnak egyáltalán nincsen. (Nálam a rosszul tárolt parfümöknek lett kellemetlen, csípős illata egy idő után)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 26.

kovacsanett43

2024. február 11.

Tudom, hogy ízlések és pofonok, de ez valami hihetetlen büdös. Még a gimiben éreztem először, akkor használta egy osztálytársnőm, mostanában barátnőm is beszerzett egyet, de valami elképesztően gagyi, piacos pancsolt löttyre emlékeztet enyhe szúnyogriasztó beütéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 11.

VivienSK

2024. január 2.

Nagyon kellemes, könnyen hordható illat, ami brutál tartós. Én szeretem, kellemes,aranyos illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 2.

BRedzsi

2023. november 16.

Az örök kedvencem. Az illata sokáig megmarad, még ha magamon már nem is érzem (megszokja az orrom).
Az első üveggel a Férjemtől kaptam anno. Inkább amolyan tavasztól-őszig illat. A hidegekben már inkább fura a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 16.

Lapo

2023. november 8.

Teljesen véletlenül akadtam a Fragi adatlapjára, amikoris leestem a székről, látva a jelenlegi 3.8-as, (finoman fogalmazva nem túl acélos) szumma értékelését. A KM adatlapján is rengeteg 1-2-3 csillagos értékelést olvasok, amit magam részéről egyszerűen nem értek.
Nincs ilyen illatom, nem hordom, de jól ismerem.. Férfiként bárhol és ahányszor csak megérzem egy leányzón, kisasszonyon, hölgyeményen, 2x fordulok utána vissza a mai napig, pedig huszonéve kiadott parfümről van szó.
Szerintem bámulatos, baromi kellemes és egyedi illat.. bármelyik más gyártó aki követte/másolta ezt a zseniális illatvilágot csak évekkel később eszmélt.
Sokan írják, hogy szúrós, citrusos, tisztítószeres (biztos, hogy eredeti volt a próbált darab?) tömegparfüm.
..hát, szerintem soha rosszabbat.. illetve inkább legyen télen gyengébb, akár citrusos egy illat, mint hogy a nyáron is sokak által hordott, közkedvelt cukorszirup és gejl édesség nyomasztó kómája zavarjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 8.

RuedePassy

2023. szeptember 22.

Ajándékba kaptam, örültem is neki, mert a koncepció alapján nekem való illat lenne. Hát nem. Szúrós citrus az eleje, aztán marad valami furcsa, légfrissítőre emlékeztető, kicsit kellemetlen utóhatás a bőrömön. Egy darabig kísérleteztem vele, hogy majd melegben, majd hidegben, majd máskor, de nem. Szóval látom, hogy sokan szeretik, de nem csodaparfüm, nem ajánlanám vakvasarlasra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 22.

KezdoManias

2023. július 2.

Rajtam a leszáradás után Goutal Petite Cherie. Goutal alkotása született korábban (1998), a Light Blue 2001-ben jelent meg. A Light Blue kezdeti frissessége, citrusossága igazi farmer+feher póló illattá teszi, míg Petite Cherie talán kezdetektől romantikusabb. Mindkettő fiatalos, vidám. Még így 40+-osan is örömmel fújom fel őket Kevés alkotás marad ilyen sokáig a polcokon. Ők kiállták az idők próbáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 2.

MademoiselleSumire

2023. június 13.

Számomra csúcs. Friss, nőies, citrusos. Ha beleszagolok, az olasz tengerpartra kerülök. Viszont nem az a "férfiasan" fás- citrusos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 13.

Shenzi

2023. április 8.

Elméletileg a kedvenceim a gyümölcsös illatok. Még sincs belőle egy sem, mert általában nincs összhangban a gyümölcsösség. Az illat maga jó lenne, de nem tudom parfümként elképzelni, mert túl testpermetes, vagy olyan, mint egy pálcikás illatosító. Ennél még az illat sem okés. Annyira akartam szeretni a citrom miatt, sokszor próbáltam is vele összebarátkozni, de nekem ez egy alkoholos, vizes, maszkulin valami.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 8.

keserud

2023. március 24.

Hát nekem nagyon nem tetszik, próbáltam vele barátkozni, mert rengetegen odavannak érte.. számomra citromos izzadságszag, ami a végén férfias illatra változik 😮‍💨.. Azért kap két csillagot, mert tartós. Ultra mód, már mosogattam, fürödtem, kezet mostam számtalanszor, és érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamal, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.