Dolce & Gabbana

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Fújósban 🌸 Dolce & Gabbana Light Blue EDT
Ár: 1700/3000 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt 5/10 ml üveg parfümszóróba , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen vagy Keszthely , fizetés: Személyesen posta foxpost packeta
Dolce & Gabbana Light Blue EDT, 200 ml!!
Ár: 30000 , Eladó: sznelli
Állapot: Néhány fújás hianyzik belőle. , Helyszín: Eger, fizetés: Foxpost vagy MPL automata

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

6vilag

2022. július 6.

Megjelenése pillanatától nagyon tetszett, sokáig gondolkodtam, hogy megveszem, de nem tettem soha, csak messziről csodáltam. Nem tudom miért.
Mindig tetszett, korszakalkotó volt a maga nemében. A múlt karácsonyra megkaptam. Jó illat, most is tetszik, de már valahogy nem is tudom, talán túl steril. Karcos, citromos, üde, friss, és/de valami még/már hiányzik belőle nekem.
Bár most is tetszik még, de már elmúlt a varázs. Maga kategóriájában kiemelkedő, és időtlen is maradt, de nem én vagyok, és valószínűleg sosem voltam. Hüvös, mint egy jégcsap, túl citrusos, túl karcos, de amúgy 1xrű, mint a fagolyó, valószínűleg ebben van a titka.
Biztos elhasználom a kis 25 milimet, de a varázs már rég oda.....túl sokáig vártam rá.
Tudom már mi a bajom vele, túl lineáris nem változik ez semmit viselése alatt, végig egyforma, friss, szúrós, citrusos, pedig én szeretem a kaméleonokat, különleges élményt nyújtanak.
Rajtam viszonylag tartós, tetszik a frissessége, még a szúróssága is, de mégis valami puhaság (is) hiányzik belőle. Van benne valami távolságtartás.
Ha nem ajándék lett volna, soha nem is vettem volna meg és megmaradt volna a varázs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. július 6.

noricza

2022. július 5.

Nem értem a nagy népszerűségét. Lehet én vagyok ufo. Annak idején tizensokéve találkoztam először az illattal, már akkor sem győzött meg. Azért egy időben elég sok parfümöt próbáltam, de utána ez abba maradt. Most újra felfedezős kedvemben vagyok, ezt megláttam a polcon és egy szippantás alatt feltört bennem minden elhalványodott emléke. Bocsi attól akinek ez favorit de szerintem borzalmas. Ez tömény cédrus citrommal meg még egy kis cédrussal. Nem is értem miért is van felsorolva több összetevő mert abból semmi sem érződik. Pedig a D&G-nak jó illatai szoktak lenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 5.

ErBrigi

2022. július 5.

Nagyon szeretem ezt az illatot, már elhsználtam néhány flakonnal...de az ára...az már megfizethetetlen. Régebben használtam egy hozzá nagyon hasonló illatot, amit most rendeltem meg és most szagoltam meg...ehhez szerettem volna véleményt írni, de mivel nem találtam az oldalon, gondoltam ide írom, hátha másnak is annyira be fog jönni mint nekem. Szóval ha nagyon hasonló illatot kerestek, de megfizethető áron, ezt a parfümöt próbáljátok ki: HALLOWEN blue drop

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 5.

Ziggytwig

2022. július 1.

Nyáron valahogy mindig szivesen használom, pedig tényleg semmi extra, csak egyszerűen jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 1.

Sarkanylany

2022. június 29.

Szeretem. Amikor kifújom, friss citrusos és mégis fanyar illatát. Amit nem szeretek: az ára, ilyen csekély tartósság mellett. Kb. 5-10 percig érződik, szerintem máson sem érezném tovább. Ahogy mások sem érzik tovább rajtam, mint én magamon. Szóval lehetne fejleszteni rajta - nem illat, csak tartósság terén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 29.

Zenaty

2022. június 21.

A legborzasztóbb parfüm a világon. Egy cédrusos Wunderbaum vadházassága egy Pennys citromos wc illatosítóval, mindez egy fülledt nyári záporban megázott kóbor kutyára locsolva.
1000 közül is felismerem, távozz tőlem sátán!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 21.

1000 közül is felismerem, távozz tőlem sátán!

beucika

Nyári illatot kerestem.
Vélemények alapján vásároltam meg, nem bántam meg
Annyira kellemes ♥️
Friss, tiszta illat.
Mikor magamra fújtam nagyon de ja vu érzésem lett.
Bevillant, hogy jópár éve ( kb. 20 🤣) volt nekem egy utánzatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

Nyári illatot kerestem.
Vélemények alapján vásároltam meg, nem bántam meg
Annyira kellemes ♥️
Friss, tiszta illat.
Mikor magamra fújtam nagyon de ja vu érzésem lett.
Bevillant, hogy jópár éve ( kb. 20 🤣) volt nekem egy utánzatom.

dkitti87

2022. június 21.

Tavasszal/Nyáron imádom, kb az egyetlen citrusos illat amit elviselek magamon. Igazi klasszikus, szerintem időtlen nyári illat, meg mindig nagyon nehéz igazi üde, frissítő nyári illatot találni ezen kívül. Viszont nem annyira tartós mint amit elvár az ember ennyi pénzért, sajnos valóban nagyon hamar bőrközeli lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 21.

paker

2022. június 17.

Ajándékba kaptam de nem valószínű, hogy valaha is újra venném. Elviselem magamon de valóban elég szúrós, nem lesz a kedvenc illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

racheldawes

2022. május 20.

Mintát próbáltam ki belőle, azzal a céllal, hogy hátha kellemesnek fogom találni, és akkor újabb termékkel tud bővülni a nyári parfümjeim tárháza. Sajnos nem nyerte el a tetszésemet, rajtam túl szúrós, maszkulin összhatást eredményezett, semmi könnyedséget nem tapasztaltam, csak a tolakodó citromot éreztem ki belőle. Egyedül a tartósságát tudom dicsérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamal, Citral

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.