Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 6000 , Eladó: Cyndrella
Állapot: kb félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy foxpost megoldható
Ár: 10000 , Eladó: Brazilparty
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, VII. kerület, fizetés: --
Timo6

2020. február 10.

Finom púderes tisztaság illat, egy nagy adag citrusossággal megfűszerezve. Mintha a tavaszi, vagy a kora nyári szellő illatát érezném. Viszonylag tartós illat. A hatósugara közepes.
De összességében jól öszerakott illatocska. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

De összességében jól öszerakott illatocska. 😊

dlrexqs

2020. február 9.

Édesanyám illata. Én a sokkal édesebbeket kedvelem, de ez tetszik, habár lehet, hogy csak elfogult vagyok. :)
Olyan ez a parfüm, mint egy tiszta, napfényes tavaszi délelőtt, amikor már elég csak egy farmerdzsekit magadra kapnod. Vagy amikor a tengernél állsz, a víz lágyan nyaldossa a lábfejeidet és te behunyod a szemed, átengedve magad az érzésnek. És a lét könnyűségének.
Olyan friss, légies! Ha anya reggel magára fújja, egész nap érzem rajta. Amikor még aprócska voltam, gyakran meg is jegyeztem: "Anyi, olyan jó illatod van!".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Fannie

2020. január 11.

Nekem ez egy olyan parfüm, amivel évek óta szemezgetek, aztán lemondok róla, otthon álmodozok tovább, ha eszembe jut az illata, és végül úgyis ezt fújom a csuklómra, ha valamiért be kell ugranom a Douglasba. Lehet, hogy régen nagyon felkapott volt, de szerintem még mindig százszor kellemesebb volt elviselni, mint azokat a cukros-vaníliás vattacukor-illatokat, amik pár éve jöttek a divatba, és instant fejfájást okoznak az embernek. Nekem a keresztanyukám kedvenc illata, és mivel gyerekkoromban gyakran volt, hogy nyáron bemehettem vele a munkahelyére, mindig az elegáns, ápolt megjelenésű, gyöngyfülbevalós, piros rúzsos keresztanyu jut az eszembe. Emlékszem, az akkori általánosiskolás énem pont olyan illatú szeretett volna lenni, mint keresztanyukám, ma pedig, huszonéves fejjel már szeretnék végre én is egy olyan illatot találni, amiről az embereknek én jutok az eszébe. :) Nekem egyértelműen egy kifinomult, elegáns, tiszta illat jut erről a parfümről az eszembe. Talán ideje lenne nekem is beszereznem, hiszen az a fajta parfüm, ami nem tolakodó, bármilyen eseményen el lehet képzelni az emberen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

klau810614

2020. január 10.

Vele mindig hadi lábon álltam mert nekem nagyon citrusos meg ugye régebben úton útfélen ezt az illatot lehetett érezni mindenkin szinte ....feledésbe is merült míg nem felfújtam egy hasonló illatot és a barátom arra azt mondta ne igen ez finom ... szóval a pasiknak tuti bejön és így évek múlva már nekem is tetszik , nyárra be kell szereznem egy üveggel addig meg ha megkívánom fújom a La Rive által kiadott másolatát kb ugyanazt az érzetet hozza 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Fruzsiii

2020. január 7.

Ez volt az első márkásabb parfümöm,tinédzser koromba hasznàltam,véleményem szerint igazi nyári illat,kifejezetten kellemes,a nagy nyári melegekbe igen frissitően hat a lélekre.Nem tartom kizártnak,hogy nyárra megvásárolom magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

arizona07

2020. január 5.

Beálltam a sorba, pedig kerülöm a mainstream dolgokat, de annyira csodás az illat hogy muszáj volt vennem belőle. Évek óta vágytam rá, tudtam hogy ez az a citrusos illat amit gyerekkorom óta keresek, anyunak volt egy koppintása belőle és mindig titokban fújkáltam belőle. Szuper tartós, konkrétan 1 fújásnyi elég volt belőle hogy a főnököm kiszúrja az irodában. Alapvetően fiatalos illatnak mondanám, bár nem hiszem hogy bárkinek be kéne mutatni. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Colette221

2019. november 30.

Ez egy nagyon “irodabarát” illat. Kellemes, nem túl édes és tolakodó Szívesen hordanám a hétköznapokon. Engem még az sem érdekel, hogy sokan használják. Ez számomra sosem ront a parfüm értékéből. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

uhuka

2019. november 18.

Örök darab. Kellemes,lágy valóban citrusos, friss, tiszta illat. Mindenkinek ajánlom, aki nem szereti az édes, virágos, nehéz illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

NyBetti

2019. november 17.

Imádom, számomra A PARFÜM. Vagy 10 éve folyamatosan újraveszem, örök szerelem a miénk.
Télen nyáron, irodába, bulikba is csak ezt használom, szinte már a részemmé vált🙂
Míg lehet kapni, én tuti megveszem. Millió csillag!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Míg lehet kapni, én tuti megveszem. Millió csillag!!!

Swenja

2019. november 11.

Ajándékba kaptam,friss fiatalos erős illat,ami szerintem nem kellően tartós.Személy szerint úgy érzem a parfümnek egy nőhöz passzolnia kell,ez nem passzol sajnos hozzám,ami nem a parfüm hibája.100 mlis nagy kiszerelésű,hogy ne sértsem meg az ajándékozót 15 évig fog kitartani:)Ritkán fogom csak használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamal, Citral