Dolce & Gabbana

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   16 200 Ft, 26 000 Ft és 34 700 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Dolce & Gabbana Light Blue EDT-FÚJÓS
Ár: 1500/2500 Ft (5/10 ml) , Eladó: narancsdzsem
Állapot: Eredetiből frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás+ posta, vagy Foxpost
Ár: 14.000 , Eladó: raczrenike
Állapot: Kipróbált Teszter 100ml, Helyszín: Kecskemét , fizetés: Szemelyesen, utalas utan postazom ☺️

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

doraki26

2021. június 7.

Számomra 5 csillag is kevés erre a parfümre. Tudom, elcsépelt, unalmas, sokan használják...Gyerekkoromban egyszer anyukámnak volt ez a parfüme, akkor sokáig a fejemben ez élt "anya illatként". Kicsit drágálltam, ezért sosem vettem meg magamnak, de mindig megszaglásztam, amikor drogériában jártam. Aztán megkaptam ajándékba teljesen véletlenül, azóta is ez a kedvencem, egy darabig nem is tervezek váltani. Másokon és magamon is nagyon szeretem, elegáns és kellemes illatnak tartom, nem egy tolakodó vattacukor :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

rosewood00

2021. május 21.

Jeremy videója miatt próbáltam ki ennek az edp változatát, de sajnos nem jött be. Utána kipróbáltam ezt és rögtön megvettem, isteni az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 21.

Bridge29

2021. május 14.

Kedvenc tavaszi nyári illatom. Friss citrusos. Rajtam tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Kedvenc tavaszi nyári illatom. Friss citrusos. Rajtam tartós is.

takacszsofi70

2021. május 4.

Egyik nagy kedvenc illatom nyarra. Szuper konnyed de megis felismerheto es isteni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 4.

Wictory

2021. március 15.

Ő volt az első komoly illatom tiniként. Az egyik barátnőm adta el, és milyen jól tettem , hogy megvásároltam. Igaz, akkoriban sajnos nem tudtam eléggé értékelni, pedig annyira kellemesen citrusos az illata. Rajtam sokáig intenzíven érezhető, könnyed, üde illata bejárja az egész lakást. Főleg nyáron a tengerparton sétálva tudnám elképzelni, de a hétköznapokra is viselhető illat.Nem kell hozzá kiöltözni, ez az illat önmagában öltöztet.Imádom! Be is szereztem a régi emlékek miatt, és változatlanul nyújtsa a hatást. Úgy érzem örök dabab marad. Természetesen jár neki a megérdemelt legmagasabb pontszám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

szintia729

2021. március 8.

Nagy rajongója vagyok. Szeretem, nagyon kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Nagy rajongója vagyok. Szeretem, nagyon kellemes

dbeata

2021. február 28.

Nagyon jó kis friss, üde illat. Azért szeretem, mert mindennapokra is lehet használni, nem akar lehengerelni és megfojtani, valamint nem az a tömény émelygéses édesség, amit manapság parfümként adnak el. Ez egy szerény, de nagyon kellemes parfüm. Mindig amikor befújom magam, és napközben jövök-megyek, érzem, hogy valaminek olyan jó az illata. Vajon minek? Aztán rájövök, hogy ja, nekem (mármint a parfümnek). :)

Ha lehet egy pici negatívumot mondani, hogy nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 28.

Ha lehet egy pici negatívumot mondani, hogy nem túl tartós.

theylovejucc

2021. február 7.

Citrusos, édes, üde tartós illat. Nyaralás jut eszembe róla mindig,lágy tengeri szellő, ahogy a sós víz szárad a napon az arcomon. Nekem lightos, ahogy a nevében is szerepel. Most nem élem a LB korszakomat, de talán ha újra lehet menni nyaralni, utazgatni mediterrán helyekre, akkor ismét bevetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

lZsuzsi

2021. február 2.

Szerencseparfüm!😀
Mikor magamon viseltem, egytől egyig sikereket értem el, talán mert ad egy kellemes, nőies megjelenést az embernek, és engem nyugtat is az illata. Nyáron tuti elviszem magammal Olaszba, és egy esti vacsorára hű társam lesz. Habár télen használgatom, mikor kell a löket a lelkemnek, nyáron must-have lesz, érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 2.

Szerencseparfüm!😀

BTimi81

2021. január 25.

Annyira kedvesen friss, nem tolakodó. Citrus, de nem limonádé! Télen is, simán, nyár érzésem lesz tőle. Egyszer, régen, egy balatoni nyaraláson próbáltam ki először. A főiskolás, legkedvesebb barátnőm illata volt, akkor nem fogott meg, még kerültem is. De nemrég felfedeztem, mennyire kedves. Nem tudom, hogy az ízlésem változott, vagy csak akkor nem figyeltem fel rá, már mindegy is, most, amióta megszerettem és megszereztem, minden héten legalább egyszer akarom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamal, Citral