Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8390 Ft

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: alma, cédrus, harangvirág, citrom

Szívjegyek: fehérrózsa, bambusz, jázmin

Alapjegyek: ámbra, pézsma, cédrus

Ár: 8390 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
25, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Dolce & Gabbana Light Blue Ajándék szett 25 ml EDT + 50 ml Testápoló
Ár: 13.500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot levél, személyes átvétel
Ár: 1500 Ft, 2500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
wildrose

2019. szeptember 11.

Kifújáskor friss, eleven citromos-almás, aztán könnyű, zöld-vizes bambuszos, leszáradása pedig fanyar, de élénk cédrusos. Igazi kánikulaillat, mesteri alkotás, örök kedvenc. Rajtam elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 11.

csillabella

2019. augusztus 20.

Régebben nagyon szerettem, így az emlékeimra hagyatkozva 2 éve beújítottam egy kis kiszerelésre (ami azóta sem fogyott el).Valamelyikünk változott, de már nem fog meg annyira, és korántsem olyan tartós, mint régen volt. Akkoriban 1-2 fújás nap végéig elég volt, most meg öntözhetem magamra ha érezni szeretném. Remélem csak egy rosszul tárolt darabot vettem meg véletlenül, egyszer szerintem még fogok adni nem egy esélyt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

SminkesAnyuci

2019. augusztus 15.

Kiadás éve körül kaptam az Édesanyámtól, tinikorom első illata. Nagyon friss, fiatalos és kellemes illat. Kezdésnek nagyon hálás vagyok érte, de ahogy teltek az évek rengeteg hölgyön éreztem viszont, és azt éreztem már nem elég egyedi nekem ez az illat, így elengedtem. Nekem nyáron egy kicsit elcsászott, a meleg hatására átalakult az illat, nem passzolt hozzám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

dkitti87

2019. augusztus 10.

Nyáron imádom, az egyetlen citrusos illat amit elviselek magamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Nyáron imádom, az egyetlen citrusos illat amit elviselek magamon.

kolesgolyo

2019. augusztus 2.

Nekem ő az egyik nagybetűs parfümöm. Fanyar citrusos illat, ez vagyok én. Rajtam a tartóssága is teljesen rendben van. Örök darab <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

ddorcsika

2019. július 13.

Az egyik legjobb nyári illat, ami még a nagy hőségben sem olvad le rólam és érzik rajtam mások is. Próbáltam az Intense és egyéb más verziót, de ez a legjobb mind közül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

oanita55

2019. július 7.

Nagyon sokszor használtam már, mert nagyon finom, friss, citrusos illata van. Kicsit drága, viszont tényleg nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Agicaa

2019. július 6.

Milyen régóta ismerem már ezt az illatot, ami szerintem ikonikus, és soha nem is fog kimenni a divatból...olyan,mint a ruhák világában az egyenesszabású farmer,hogy az évek telhetnek, jöhetnek új divathullámok, de ő akkor is trendi marad. Na, pont ilyen szerintem a Light blue is a parfümök között.
Érdekes, hogy sok sok évvel ezelőtt már volt egy 25 ml-esem belőle, de valahogy nem működtünk jól,pedig tartós volt, finom és mégsem... El is adtam akkor és azóta nem is éreztem késztetést, hogy újra megvegyem, egészen mostanáig. Hónapok óta itt-ott belefutok, és nosztalgiából beleszaglásztam a teszterbe, és rá kellett jönnöm, hogy mostanra értem meg erre az illatra igazán. Ennek örömére ma be is szereztem a Douglasből egy 25 ml-eset, már csak azért is, mert most nagyon jó áron lehet ott kapni.
Finoman körbeölel, ott figyel sejtelmesen, amerre csak járok. Imádat van és ezúttal semmi pénzért nem fogok tőle megválni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

pankalany

2019. június 27.

Le sem merem írni milyen régóta (na jó kb 15 éve) csakis ezt a parfümöt használom. Nincs téli, nincs nyári, csakis ő. Nagyon eltalált könnyed illat, a nehéz és az édeskés dolgoktól egyenes roaszul vagyok úgyhogy amikor az első üveggel ajándékba kaptam tudtam hogy számomra ez az igazi és tökéletesen hozzám illő. Nem kísérletezek mással egyáltalán. Ha vásárláshoz kapok mintákat megszaglászom őket és megállapítom milyen jó kis cucc ez. Amíg gyártják rám számíthatnak , semmi pénzért nem cserlélem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Lor

2019. június 26.

Engem nem érdekel, hogy tucatparfüm-e vagy sem, egyszerűen imádom! Többször megkíséreltem leváltani, mondván már uncsi, de csak nála lyukadtam ki a végén. Én nem csupán a citrusosságát érzem, hanem egy kis fanyarságot is, amiből egy rejtélyes kombináció keletkezik. Nem értek a parfümökhöz, nem vagyok egy nagy kencés, nem hiszem, hogy a nagy márkákat megéri megfizetni csupán a nevük miatt, de ezért szívesen belenyúlok a pénztárcámba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamal, Citral