Dolce & Gabbana

Ár:   25 030 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csillagvirág, Módosítva: 2013. október 2.

Ár:   25 030 Ft
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Zsedit

2024. május 5.

Hihetetlen illat! Nem is lett volna szabad abba az üveg formába tölteni, mint a light blue - t, olyan más világ! Ez az illat élmények egy kiemelkedő pontja! Chanel ide, Amouage oda... D&G is tud csodákat kreálni! Kár, hogy szinte beszerezhetetlen, pláne a régi verziója...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 5.

eternity

2021. szeptember 30.

2021 szept. update: találtam egy olcsó kis szuper dupe-ját! hát kérem szépen, megrohantak az emlékek. Talán nem 100%-ig ugyanolyan, de mocsok tartós, és hozza a szappanos karcos életérzést. A férjem kiborult tőle, így rá tekintettel nem hordom éjjel-nappal, de ez is én vagyok/voltam valahol, és boldog vagyok tőle :)

2020: Hihetetlen, hogy mar vagy 15 eve, hogy hasznaltam. Mély, nehéz, füstolős, amit már az ajtófoduloloban is megcsap, nagyon feltűnő illat. Fiatal lanykent emlekszem egyszer elallt az akkori postás szava, ahogy megerezte ezt a finom illatot, egyem a szívét egy évig rendületlenül előre köszönt. 😀ma
Már a diszkrétebb dolgokat kedvelem, de Felejthetetlen illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Már a diszkrétebb dolgokat kedvelem, de Felejthetetlen illat!

wallflower87

2020. augusztus 8.

Fúú, nekem ez a fajta erőszakos, púderes szappanszag nagyon nem jön be. Persze lehet az is volt a gond, hogy többet fújtam belőle a kelleténél, ez az a fajta parfüm lehet amiből szigorúan 1 fújást szabad csak használni, különben teljesen elszabadul és világuralomra tör :D A Chanel 5-höz hasonló stílus, ez talán egy fél fokkal kevésbé nagymamás. Egyébként én nem érzem különösebben nőiesnek, uniszex jellegű szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Verona5

Korcsoport: >54
2020. január 8.

Egy kis mintácskát mutatott ma a kolléganőm a illatos kincses üvegcséjéből , és megfejtettük, hogy róla van szó, a régi verzióról piros kupakkal!

Nem is lehetne más! Húúú micsoda egy nehézbombázó őkelme, beleillik a 80-as és 90-es évek virágokat bőven ránk zúdító illatok sorába, ilyen számomra a Bijan, a Tocade, a Red Door. Óvatosan adagolandóak, mert ki lehet vele pusztítani a mai orrokkal rendelkező környezetünket.

Kapunk itt mindenféle intenzív virágot dögivel: az aldehidek után a szegfű viszi a prímet, aztán dől ránk egyben liliom, narancsvirág, frézia, körömvirág, gyöngyvirág, rózsa, jázmin, narancsos jegyzetek, és egyéb nyalánkságok, mint koriander, szantál, vanília, mósusz, tonka.
Ehhez kell szerintem a hidegebb idő, nem annyira, mint most a tél, de a hűvös mindenképpen. Élmény, tényleg, de nagyon hangulat kell a hordásához és persze érettség /ez nem egyenlő a nyanyasággal!!/. Én nem biztos, hogy kibírnék benne egy teljes napot. Csakis szoknya, ruha jöhet szóba, elegáns, dögös, nagyasszonyos stílben.

Ő tényleg ILLAT! :)
És kérem, ha lehet, csak mértékkel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 8.

Ő tényleg ILLAT! :)
És kérem, ha lehet, csak mértékkel! :)

auberginecat

2018. augusztus 23.

Nem kifejezetten az én asztalom a vintage illatok világa, vagyis mindig ezt mantrázom magamban, mégis mindultalan elcsodálkozom a kortalan szépségen, mikor találkozom egy-egy újabb klasszikussal. Ebből a nem mindennapi kompozícióból most kaptam egy mintácskát, és valószínűleg kincsként és nagy becsben fogom őrizni ezentúl, mert megbabonázott. Öregesnek szerintem azért mondják néhányan, mert hát abszolút nem illeszkedik az elmúlt évek édes dömpingjébe, de hát nem ennek a kornak a szülötte, hogyan is lehetne egy lapon emlegetni a csitrikkel? Aldehides, szappanos, picit virágos, amott egy kacér fűszeres libbenet, kesernyés felhang édessel lekerekítve; ez az illat a tökéletes egyensúlyok ékes mintapéldánya. Erőteljesen ott van, de nem harsány, nem fojt, nem dominál, egyszerűen csodás, éteri aurát von a viselője köré. Egy nő bőrének illata, aki szeret, eltaszít, kibékül, harcba száll, incselkedik, komolykodik, szomorú, aztán a könnyein átkacag, szinte érezni a testéből áradó szüntelen vibrálást. Kevés parfüm tud ilyen mágikus bűvkört létrehozni, ebben rejlik az ő varázsa. :) Méltatlanul száműzött mestermű!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

havana74

2018. augusztus 9.

Ez valami rettenetes, persze biztosan van, akinek a bőrkémiájával működik. Elnézést kérek attól, aki szereti. Általában az általam 4 vagy 5 csillagra értékelt termékekről írok itt véleményt és pár esetben, amikor nagyon lesújtó tapasztalatom van. Ez most olyan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Parfuwoman

2018. augusztus 5.

Nem néztem az összetevőit,de gondolom szantál az alapja,mert ez 100%-os ylang-ylangos szappanillat. Szappan ,szappan és szappan. :) Nem kellemetlen,de nem az én világom . Aki szereti az ilyet,hajrá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Piscinke

2017. április 2.

Vettem mintát, mert "'90-es évek parfümjei"-fan vagyok, és fr. nevű oldalon nagyon klassznak tűntek az összetevők. Hát, tényleg klassz. Nagyon-nagyon (édesen) púderes, telt illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

galagonyanya

2016. szeptember 5.

Hogyha valaha megalapítom a "Le a narancsvirággal!" mozgalmat, esküszöm, kiáltványunk előkelő helyén fogom ezt az illatot szerepeltetni. Csalódásom mélységes, vigasztalhatatlan vagyok. Így jár az, aki sznobizmusból választ illatot magának. Hiába szép, hiába szeretik sokan, hogyha egyetlen molekulányi narancsvirág van benne, énrajtam az már előjön és kajánul vigyorog: itt vagyok! - Egyébként valami hihetetlenül szappanos hatású kompozíció, ami nem volna baj, és az aldehidet is szeretem, de sajnos narancsvirág.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Marcsi66

2016. április 26.

Szeretem az új változatát is,a mai édesség pultnál az egyik legjobb adtam is a maximumot,,,és akkor itt van ez a régi,.NEKI MIT ADJAK,hogy lehet ezt pontozni? ..sehogy,egyszerűen csak kedves a szívemnek,,A két parfümnek semmi köze egymáshoz,a régi minden szempontból,nagyon magasan felette van.
Imádnivaló fűszerek virágok,pici szappan...és ebből lett egy észbontó szuper Nőies parfüm,..lehet még kapni online

up.mától az ENYÉM,sok év után újra van belőle,nosztalgiázni csak a legjobbakkal érdemes!!!!azt hiszem túl is fújtam örömömben.
sajnos nagyon drágán lehet csak hozzájutni,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 26.

sajnos nagyon drágán lehet csak hozzájutni,

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 14700

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.