Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2012. július 13.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: aromás-fougere

Összetétel: levendula, üröm, zsálya, fahéj, ibolya, jázmin, rózsa, tonka

Romano

2020. július 3.

Top illat nálam a Roma Uomo, a Versace dreamer,
Az Armani code profumo
És az Acqua amara mellett.
Sajnos a mai reformált változat intezitása nagyon gyenge.
A dolce gambler nevű utánzat komolyabb intezitással bír.
Update:
Tinédzser koromból emlékszem erre az illatra.Mármint az eredetire.
Abszolút tökéletes.
De sajnos a mai változattal meg gyalázták.
Megfosztották azoktól az illatösszetevőktől amit kiemelték.
Római kamilla pld..
Tartóssága pedig annyira gyenge hogy az már felháborító.
Mikor még a divatházak presztízs kérdésnek vették hogy az általuk kiadott a nevüket képviselő parfüm jó legyen, akkor nem ismertek tréfát.
A profit Orientáltság nem ment a minőség rovására.
Ez az illat már csak nosztalgiázásra elèg.
Csak az eredeti illat miatt 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Top illat nálam a Roma Uomo, a Versace dreamer,
Az Armani code profumo
És az Acqua amara mellett.
Sajnos a mai reformált változat intezitása nagyon gyenge.
A dolce gambler nevű utánzat komolyabb intezitással bír.
Update:
Tinédzser koromból emlékszem erre az illatra.Mármint az eredetire.
Abszolút tökéletes.
De sajnos a mai változattal meg gyalázták.
Megfosztották azoktól az illatösszetevőktől amit kiemelték.
Római kamilla pld..
Tartóssága pedig annyira gyenge hogy az már felháborító.
A profit Orientáltság nem ment a minőség rovására.
Ez az illat már csak nosztalgiázásra elèg.
Csak az eredeti illat miatt 5 csillag.

Jolti

2019. december 18.

Egész jó illat.
Számomra inkább melegebb időjáráshoz illik. Az elején van benne egy nagyon, nagyon pici kis szúrósság', ami negyed óra alatt elillan és egy kiváló üde illattá változik!
A 4* csak a tartóssága és szilázs miatt jár neki. Igazából 3* lenne, de maga az illat nagyon jó, csak nagyon gyenge az "előadás" !
A múltkorában illatoltam az Intenso verzióját, az sokkal meggyőzőbb volt. Ugyan ez az illat, csak tartósabb, picit nagyobb szilázzsal. ( Azért attól sem vágtam magam hanyatt! ).
1-2 óra produktív időszaka és 3-4 óra bőrközeli állapota van rajtam.
De legközelebb tuti az Intenso verzióját veszem, nem ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 18.

Egész jó illat.
1-2 óra produktív időszaka és 3-4 óra bőrközeli állapota van rajtam.
De legközelebb tuti az Intenso verzióját veszem, nem ezt.

chamo

2019. szeptember 24.

2012-es:
Clean, a kellemesebb, drágább fajtából való virágos öblítő illata fogad, elég agresszíven, szúrósan nyit, sok mindent nem lehet elkülöníteni benne.
Ez az öblítő illat később kinyílik, nem támadja le egyből minden az orrunkat = citrushéj, levendula, neroli, ezek kesernyés árnyalata adja az öblítő érzést + bors tolakodik az első sorba vagy inkább az orrba = kicsit olyan ambroxános érzést kelt, Sauvage EdT fíling érezhető rajta (édesség nélkül) egy erős zsályával meglökve, kísérőnek a háttérben ott a száraz tonka és a cseppet édeskés dohány. Cédrusból sokat nem sikerült elkapnom. Az első három órát könnyű megszívni, ha öt-hat fújást rakunk fel. Tartóssággal nálam nincs gond, mivel szépen elkülönül a külvilág szagaitól, gyorsan megtelíti az orrunkat.
Nem rossz, de üveget nem veszek belőle. Igazából nem nagyon tudom elképzelni, hova venném fel, talán mondjuk konditerembe vagy valami vidámparkszerűségbe... Bánat tudja. 10k-ért jó vétel lehet(ne).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

2012-es:

csakmoni

2018. november 28.

A fejillata remek, már tervezgettem, hogy rábeszélem életem párjára. Könnyed, aromás, de nem citrusos, kortalan illatnak indult, szerintem a fiamhoz és a férjemhez is illene. Sajnos a leszáradása már nem tetszik, unalmas, idősödő férfi-illat lett belőle. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 28.

lidol

2018. november 27.

Egy férfi illat sem ért még ennek a nyomába sem nálam. Ettől bármikor megvadulok. ;P nem tud sok lenni, nem lehet tőle megcsömörleni, nem lehet... ellenálni! A FÉRFIN csak ezt tudom elképzelni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Diana82

2017. december 28.

A páromnak még az eredeti kiadású van meg, tőlem kapta ajándékba. A legtökéletesebb illat, amit valaha viselt, különleges alkalmakkor még most is használja. Stílusos, férfias, könnyed és elegáns illat. Bele se gondolok mi lesz, ha elfogy, mert a mostani verziójának semmi köze nincs az első kiadáshoz és csak az árnyékában bújkálhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Lapo

2017. május 4.

23 év elteltével is tökéletes, minden szempontból.. Kamaszkorom egyik meghatározó illata volt, akkor is és ma is odáig van érte mindenki.. ennyi idő után is összetéveszthetetlennek és egyedinek érezni egy parfümöt, azt gondolom mestermunkára vall..
Többször kiadták reformulált változatát amik után egyre csak kevesebb lett de még így is mindent tud amit egy TOP parfümnek tudnia kell. Tavasszal sokkal tartósabb (5-6 óra) mint a nyári forróságban.. utóbbi esetben max 1 óra.

(ui.: annak idején egy elsők közötti kiadású "matricás" változatot fújkáltam (ha kellett ha nem..).. ha tudtam volna, hogy később aranyárban fogják mérni ezt a kiadást finomabban használtam volna.. én balga.. :( )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

sztinke

2016. június 8.

Ez a férfi illatok királya, már ha létezik ilyen kategória. De legalábbis számomra mindenképp... :) Annyira harmonikus, tökéletes, hogy hihetetlen! Nem hivalkodó, mégis kiemelkedik a tömegből, egyszerre felkavaró és megnyugtató; erőt sugárzó, de mégsem megközelíthetetlen; komoly, de nem komor!
Viszont szerintem csak az igazi férfiaknak áll jól, a huszonéves fiúknak nem. Ehhez kell az érettség.
Szerelem első illatolásra! :) És utána újra és újra és újra....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Szerelem első illatolásra! :) És utána újra és újra és újra....

Halcy

2015. december 18.

Köszönöm, figyelni fogom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Köszönöm, figyelni fogom! :)

Zsanett01

2015. november 29.

A legeslegjobb férfi illat-nincs hozzá fogható!!!Az igazi férfi illat.Szexi,erőteljes , izgalmas...Egy évtizede a kedvencem! 6 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.