Dontodent

Ár:   549 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   100 méter   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2020. január 6.

Kiszerelés:   100 méter
Kategória:   Fog- és szájápolók

Megújult formula!

Az antibakteriális fogselyem hozzájárul az alapos fogtisztításhoz. Használatával a nehezen hozzáférhető fogközökből is eltávolíthatók a különféle ételmaradékok és lerakódások. Fluorid tartalma erősíti a fogzománcot. A mentolos ízű fogselyem még a szűk fogközökben is könnyen átcsúszik.

anetta.filip

2019. december 25.

Ez a fogselyem hasonló a fekete Dontodenthez, és ha jól emlèkszem a feherítős változathoz is. Egy keskeny szàlacska, ami lapszerű. Melós vele a fogköztisztítás számomra, mert csak akkor jön ki az ételmaradék, ha nekifeszítem a fogam oldalának. Sokkal jobban szeretem a sensitive és a gyerekeknek való gyümölcsös változatát, mert abba könnyebben beleakad a kiszednivaló.
Mostmár rájöttem, ennyi a gond, ez a fajta fogselyem nem rossz, csak azoknak való, akiknek nagyon szorosan helyezkednek el a fogaik egymás mellett. Nekik ajánlom kipróbálásra ezt a terméket. Az én anatómiámhoz más fogselyem való. Három csillagot adok neki, de megkockáztatom, hogy nekik ez a termék simán lehet 5 csillag is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Illatanyagok: Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Chlorhexidine Digluconate

Tartósítószer.

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.