Dontodent

Ár:   549 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   100 méter   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2020. január 6.

Kiszerelés:   100 méter
Kategória:   Fog- és szájápolók

Megújult formula!

Az antibakteriális fogselyem hozzájárul az alapos fogtisztításhoz. Használatával a nehezen hozzáférhető fogközökből is eltávolíthatók a különféle ételmaradékok és lerakódások. Fluorid tartalma erősíti a fogzománcot. A mentolos ízű fogselyem még a szűk fogközökben is könnyen átcsúszik.

pniki93

2020. december 20.

A pálcikás fogselymeken kívül ilyen letépősből csak ezt használtam, teljesen meg vagyok vele elégedve!! A fogaim között semennyi rés nincs, ezért nekem fontos, hogy ilyen vékony legyen. Nem foszlik, nem szakad, bár nem igazán tudom mással összehasonlítani :) eddig sajnos csak elvétve használtam, 3 hete már rendszeresen minden este, hatalmas különbséget érzek, pedig meg voltam róla győződve, hogy nekem egy nagyon jó szájápolási rutinom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

Nessy

2020. október 2.

Nagyon szeretem, 100 méter, szóval mindennapos használattal is kitart egy ideig.

Valóban vékony, de nekem pont ilyen kell, nincs sok hely a fogaim között.
Mentolos, viaszos, nem foszlik szét, nem szakad.
Oral B-t és Curaproxot is vettem már többször, Dontodentből is kipróbáltam többfélét, de mindig visszatérek a zöldhöz....
Fogköztisztító kefével kiegészítve én nem tudok elképzelni jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Valóban vékony, de nekem pont ilyen kell, nincs sok hely a fogaim között.
Mentolos, viaszos, nem foszlik szét, nem szakad.
Fogköztisztító kefével kiegészítve én nem tudok elképzelni jobbat.

Nicu

2020. február 28.

Fogszabályzóm volt, alig van hely a fogaim között, de ez a fogselyem konkrétan olyan, mint a cérna. Nagyon vékony, éles, nagyon óvatosan kell vele dolgozni, mert megvágja az ínyt. És nem érzem hatékonynak sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

anetta.filip

2019. december 25.

Ez a fogselyem hasonló a fekete Dontodenthez, és ha jól emlèkszem a feherítős változathoz is. Egy keskeny szàlacska, ami lapszerű. Melós vele a fogköztisztítás számomra, mert csak akkor jön ki az ételmaradék, ha nekifeszítem a fogam oldalának. Sokkal jobban szeretem a sensitive és a gyerekeknek való gyümölcsös változatát, mert abba könnyebben beleakad a kiszednivaló.
Mostmár rájöttem, ennyi a gond, ez a fajta fogselyem nem rossz, csak azoknak való, akiknek nagyon szorosan helyezkednek el a fogaik egymás mellett. Nekik ajánlom kipróbálásra ezt a terméket. Az én anatómiámhoz más fogselyem való. Három csillagot adok neki, de megkockáztatom, hogy nekik ez a termék simán lehet 5 csillag is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Illatanyagok: Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Chlorhexidine Digluconate

Tartósítószer.

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.