Dontodent

Ár:   519 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50 m   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 4.

Kiszerelés:   50 m
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogselyem fekete szénnel, mely gyengéden, de alaposan tisztítja a fogakat, és segít megőrizni természetes fehérségüket. Frissítő illattal élénkítve.

norkak

2020. március 25.

Nagyon sok fogselymet kipróbáltam már, de ilyen rosszat még talán sosem. Nekem nagyon nehezen ment be a fogaim közé, nincs rajta viasz, emiatt mégha sikerült is benyomni a fogaimhoz, visszafelé mindig száljaira esett és a szálak gyakran bentrekedtek a fogaim között eszméletlen fájadalmat okozva. Maga az ötlet, hogy fekete és mentolos tetszett volna, de a száraz szálak miatt biztosan nem veszem mégegyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

lenochka

2019. november 15.

Nagyszerű fogselyem!
Pontlevonás a sok műanyag miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Nagyszerű fogselyem!
Pontlevonás a sok műanyag miatt.

sziluetta

2019. március 28.

Utólag vettem észre, hogy fele annyi van benne, mint a zöld tesójában, amit előtte használtam. Hát nekem nem nyerte el a tetszésem, és mégiscsak örülök, hogy "kevés" van benne, mert legalább hamar megszabadulok tőle. Vastag és merev, azzal, hogy vastag nem lenne bajom, viszont azzal hogy merev és egyáltalán nem csúszik igencsak meggyűlt a bajom, minden egyes használatnál sikerült valamelyik fogközömben felsérteni az ínyemet, és emiatt nagyon morcos vagyok, eddig fogselyemmel csak akkor vágtam meg az ínyem ha béna voltam, és ez max 3x fordult elő, másmilyen fogselyem esetén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

anetta.filip

2019. március 5.

Az én fogaimhoz használható ez a fogselyem, igaz, nem estem tőle hasra. A külcsín a szokásos igényes Dontodent doboz, recés gumírozott kiképzéssel, ám ami belül van, valóban merev kissé, és elég sima lapszerű ahhoz, hogy ne legyen tökéletes a tisztító hatása. Nem szedi úgy ki az ételmaradványt, csak ha nekifeszítem a fogam oldalának. Azt hiszem a fehérítős is ugyanilyen, ugyanez a bajom vele, csak ez fekete. Íze kellemes, enyhe spearmint vagy peppermint (sose tudom). Egyelőre nem tervezem újravenni, de el fogom használni azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

cseri88

2018. október 16.

Mentolos illata nagyon jó, viszont kicsit vastag és nagyon könnyen bomlik szálakra, de nekem még mindig megéri és tetszik a csomagolása és az ára is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Martu0508

2018. augusztus 19.

Nem vagyok tőle elájulva. Tetszik az enyhe mentolìze, a szìne, viszont nèhol a fogközeimhez tùl merev az anyaga. Ki biztosan nem dobom, de többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

KezdoManias

2018. április 8.

Viszonylag kevés termék van, amit egy-két próbálkozás után rögtön kidobok, ha nem tetszik - ez sajnos ilyen. Maga az ötlet persze jó, és nagyon vicces a fekete szín - a pozitívumok eddig tartottak. Közepes szálvastagság merevséggel kombinálva. Nem waxos, így nehezen illeszthető a fogközök közé, ami nálam ellehetetleníti a használatot. Sajnálom, mert jó ötlet volt a fogselyemmel is meglovagolni a "fekete fogkrém divatot".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

Színezékek: Charcoal Powder