Dontodent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2016. január 19.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

sailorluna

2018. augusztus 7.

üdítő íz a fogkrémek között. jól tisztít, az ára is remek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

üdítő íz a fogkrémek között. jól tisztít, az ára is remek.

sajbim

2016. június 20.

Ha jól látom, akkor már kivonták a DM polcairól - sajnos.
Én nagyon szerettem ezt a fogkrémet, az ára miatt főleg verhetetlen volt, semmivel nem volt rosszabb, mint egy márkásabb, és jóval drágább fogkrém.
Csodaszernek azért nem mondanám, de ár érték aránya miatt megadom az 5 csillagot!
Viszont sajnos nem látom a Dm-ben, esetleg tudja valaki, hogy mi lett ezzel a fogkrémmel? Mert a többi DontoDent termék továbbra is ott van, csak egyedül ez hiányzik :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Ha jól látom, akkor már kivonták a DM polcairól - sajnos.

Ella

2015. december 18.

Az Oriflame citromos fogkrémje után nagy csalódás volt. Émelyegtem az ízétől és ez is furcsa, érdes réteget eredményezett. Valahogy a Dontodent felnőtteknek szánt fogkrémjei nem jönnek be nekünk. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Cherryeszti

2015. szeptember 1.

nagyon olcsónak számít a fogkrémes polcon és nagy a kiszerelése is. Versenyre kel a drágább mentolos fogkrémekkel. 1 hete használom de elégedett vagyok és meglepő, hogy ilyen árért ilyen jó minőséget kapok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Wildflow

2015. május 14.

Kifejezetten szerettem a citromos, frissítő ízét. Legutóbb viszont egy pici piros szalagon a "neue rezeptur" feliratra lettem figyelmes a tubuson (egyébként az összetevőkben is látok változást az ittenihez képest). Szerintem nem a legjobb irányba változott a fogkrém. Fehér helyett gyöngyházas színe lett, nekem már nem annyira friss ízű, és kevésbé érzem tisztának a fogaimat. Mintha kevésbé tisztítana, mint előtte - persze, lehet csak én vagyok vele túl szigorú... tőlem ez most csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Marcsus

2014. november 23.

Anyáéknál próbáltam, egyre jobban rámozdulok ezekre a sajátmárkás fogkrémekre. Eleinte furcsálltam az ízét, hiányzott a mentolos frissesség, de határozottan jó, mert ennek ellenére is tisztának érzem tőle a fogaimat. Szájvízzel ez is tökéletes, lehet, hogy a jövőben beszerzek belőle otthonra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

dora.banszki

2014. november 8.

Messze a legjobb ízű és illatú fogkrém! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

Messze a legjobb ízű és illatú fogkrém! :)

fancsi25

2014. szeptember 23.

Először nagyon zavart az íze, de ma már nem szívesen használok más fogkrémet. Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

illusia

2014. július 30.

Borzalmas, az ízétől hányingerem lesz, a fogaim nem lettek tiszták utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

Borzalmas, az ízétől hányingerem lesz, a fogaim nem lettek tiszták utána.

roni07

2014. június 25.

Nekem nagyon bejött. :) Pici menta íz, citrommal vegyítve. 2 hete használom, szerintem nagyon szuper fogkrém. Sok drágább társát kiüti a helyéről, szuperül tisztít, árban pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 25.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1