Dontodent

Ár:   449 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mona29, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Véd a fogszuvasodás ellen. Erősíti a fogzomácot. Enyhe bogyósgyümölcs ízű. Nem tartalmaz alkoholt, nem tartalmaz etanolt.

Az alkoholmentes Dontodent Junior szájöblögetőt kifejezetten a gyerekek mindennapos szájhigiéniájának fenntartására fejlesztettek ki. A finom gyümölcs ízű, enyhe szájöblögető gondoskodik a száj ápolt érzetéről. Olyan nehezn elérhető helyeken is tiszít, ahová a fogkefe már nem ér el. Fogszabályzót viselők számára is ideális.

4-szeres védelem: fluorid tartalma (250 ppmF) véd a fogszuvasodással szemben. Ásványi anyagokkal erősíti a fogakat. Megakadályozza a foglepedék újraképződését. Kamillakivonattal ápolja a fogínyt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Mona29

2018. szeptember 25.

Kisfiamnak vettem, mert sajnos elég rosszak a fogai és sokat is fájnak neki. Sokszor a mi öblítőnket használta, egész jól bírta, de nagyon megörültem, hogy találtam nekivalót. Az íze, illata bogyósgyümölcsös, kellemes, egyáltalán nem csíp. Kb. 2 hónapig volt elég egy flakon. Az új pedig már használatban van és biztos, hogy fogok még belőle vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Propylene Glycol