Dora Natura

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kicsidodi, Módosítva: 2019. április 12.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Magas minőségű, 100%-ban természetes eredetű összetevőkből készült tusfürdő, gyengéden tisztító kókuszolaj-kivonattal, tápláló hársfavirág-, levendula- és római kamilla vízzel. Illatmentes, bőrnyugtató hatóanyagai kifejezetten ajánlottak a csecsemők érzékeny bőrének ápolására. Magas körömvirág olaj tartalma miatt kiváló az érzékeny, törékeny bőr ápolására, felnőttek számára is."

Olivia24

2019. október 10.

Nagyon szeretem a Dora Natura termékeket,ez a tusfürdő is szerintem egy újszülött bőrének a legtökéletesebb.Én egy 4 és féléves 3 éves és 6 hónapos bőrén teszteltem,a nagyobbak bőre is szinte olyan puha ,mint a legkisebbnek a bababőre.Fantasztikus

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Inci89

2019. augusztus 14.

Csak ezt használjuk a kisfiamnál születésétől kezdve. Finom, puha a bőre tőle. Nem habzik úgy, mint a sima fürdetők, de ez abszolút nem zavar. Elég sokáig kitart a kis kiszerelés is. Megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract