Dora Natura

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natajsa, Módosítva: 2019. július 8.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tiszta, krémesített édesmandula olaj. Jól felszívódó, könnyed formulája rendkívüli hidratálást biztosít, miközben a gazdagon tápláló mandulaolaj minden cseppjét segít mélyen a bőrbe juttatni.

Ajánlott újszülött kortól, babamasszázshoz és felnőttek részére is minden bőrtípusra, a mindennapi testápolás részeként.

anitahornyak

2021. február 15.

Nem rossz, de nekem nem adott hosszútávú hidratáltságot. Az illata is olyan semmilyen, én szeretem a lágy, nőies illatokat. Az összetevők miatt kap 3 csillagot, de nekem a hatása nem az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

veerraaa

2021. február 5.

Nekem a bőröm egy pillanat alatt beszippantja, illata rendkívül természetes, én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Atiz99

2020. október 12.

Kicsit nehézkes elkenni (sokáig fehérlik, pedig nem kenek sokat), illata szerintem abszolút semmi nincs, és különösebben szebbnek sem láttam tőle a bőröm, de még kap esélyt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Szissz2

2020. szeptember 14.

Most kezdtük el használni a levendulás testápoló után. Sajnos kisfiam ekcémás lábán egyenlőre nem látok látványos javulást, viszont rosszabb sem lett. Szerintem meradunk a levendulavizes verziónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

BiroAlexandra

2020. június 18.

Szeretem, nagyon konnyen beszivodik, van illata, de nem zavaro, kellemes, szolid.
Ekcemas, nagyon sok heleyn ultraszaraz, az arcomon meg zsiros borom van, de ez mindenhol kellemesen beszivodik. Nem tesz csodat, nem ettol mulik el az ekcema, de jol esik a boromnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

vera.kadas

2020. június 16.

Nekem bejött. Szinte alig van illata és mivel száraz bőröm van, csak úgy beszippantja. Szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Norella

2020. április 8.

Nagy reményeket fűztem hozzá ! sajnos a márka ezen krémje se jött be . Illata enyhe , alig érezhető ami inkább “”szintetikus”” illatú!
Nagyon nehezen felszívódó krém ami a legnagyobb hátránya számomra !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 8.

Nagyon nehezen felszívódó krém ami a legnagyobb hátránya számomra !

Dormir

2019. november 20.

Na, nekem a 13 gyógynövényes helyett ez lett a tuti favorit. Egyszerűen imádom. Semmi illata nincs, de egy parfümmániásnál ez még előny is lehet.
Kisbabámnak vettem, testápolónak. Isteni könnyű, beszívódik jól, ami az olajoknál nem mindig történik meg, de ez a krémesített forma valami világszám.
A pumpás doboz, a bagolyka pedig csak hab a tortán.
És a kevert, zsíros arcbőrömre is működik!
10csillag Dora Natura!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 20.

A pumpás doboz, a bagolyka pedig csak hab a tortán.
És a kevert, zsíros arcbőrömre is működik!
10csillag Dora Natura!

Lilydeux

2019. november 17.

Csodás illatú és állagú krém, ami nem ragad miután bekented magad. Szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Csodás illatú és állagú krém, ami nem ragad miután bekented magad. Szuper!

Viviennn0219

2019. november 13.

Ekcèmàs szàraz bőrre szerettem volna valami olyan testàpolót amitől nem lesz zsíros, ragacsos érzésem. Nagyon szeretem! Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Antioxidánsok: Tocopherol