Dora Natura

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kicsidodi, Módosítva: 2019. április 12.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Magas minőségű, 100%-ban természetes eredetű összetevőkből készült tusfürdő, gyengéden tisztító kókuszolaj-kivonattal, tápláló hársfavirág-, levendula- és római kamilla vízzel. Könnyed cukorkaillatát gyümölcsök és vanília természetes illatának köszönheti. Összetevőinek köszönhetően kiváló az érzékeny bőr tisztítására is."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

rita1025

2021. június 26.

Csalódás volt, az illata nagyon nem pillecukros és az állaga extra folyós volt. Nekem is szárította a bőrömet nem is vettem meg újra, alig vártam, hogy elfogyjon. A csomagolása és pumpás adagolója miatt adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 26.

nagydorina94

2020. október 4.

Penetráns büdös, nem adja azt az érzetet, hogy tiszta lennél.. és szárít is. Nem szabadna hozzá nem értőknek baba termékeket gyártaniuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 4.

lunadora22

2020. augusztus 7.

Émelyítően büdös, szárítja a bőröm és valami botrányosan drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Émelyítően büdös, szárítja a bőröm és valami botrányosan drága.

delila6400

2020. június 22.

Ez a kedvencem az összes Dora natura fürdető közül. Finom, édes cukorkára hajaz. Extra erős illatot senki ne várjon, az egyik tusfürdőjüknek sincs, max a levendulásnak. Akinek ez szárítja a bőrét, javaslom a körömvirágosat próbálja ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.

Jane

2020. június 7.

Már az epres limonádés változathoz leírtam a véleményemet, ez azért kap eggyel több csillagot, mert egy fokkal jobb az illata. Egyébként egy túlárazott termék :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 7.

kitti1313

2019. december 21.

KATASZTROFA! Illata nem sok van, szaritja a bort.. szerintem ilyen rossz tusfurdovel mar reg talalkoztam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Anka85

2019. december 11.

Alig van illata, nem éri meg az árát.
Ez csak óriási reklám.
Nem veszem újra!Sokkal jobbak vannak a piacon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Alig van illata, nem éri meg az árát.
Ez csak óriási reklám.
Nem veszem újra!Sokkal jobbak vannak a piacon.

annamariav

2019. november 20.

Más termékeket nagyon szeretem tőlük, viszont ez nem vált be annyira. Jó az illata de különösebben nem hidratál, az illatát is gyorsan elveszti. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Viviennn0219

2019. november 13.

Isteni finom illata van ès nagyon tartós a bőrömön. Sokáig érzem az illatát zuhanyzás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract