Dora Natura

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natajsa, Módosítva: 2019. április 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Természetes összetevőkből készült, gazdagon tápláló sheavaj alapú testvaj, amely további három féle növényi olajjal, virágvizekkel és illóolajokkal járul hozzá testi-lelki harmóniádhoz. Használata pozitív energiákkal tölt fel, stresszoldó, hangulatjavító aromaterápiás hatású."

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: herakut
Állapot: Bontatlan/nem használt, Helyszín: Budapest I. Ker, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kincsesrenata

2021. március 18.

Zsíros, erőteljesebb krém. Azt az egy jó benne hogy másnap is érzem a puhaságot, de nem tud többet nyújtani. Télen még jó, de nyáron megőrülnék. Illata nem jön be. Összetevői jók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

anitahornyak

2021. február 15.

A hatása egész jó, de volt már szerencsém jobb termekhez is. Az illata nekem nem jött be. Az összetevők miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

CeCeDrake

2020. július 6.

Ez volt a 3. termék a “bőrmegújító” csomagban.
Konkrétan ez egy vicc.
Nincs semmi testvaj jellege sem, aromaterápiás hatása és illata sincs, ez egy felhájpolt vacak nagyon drágán.
Ki kellett dobnom, mert nem lehetett elhasználni, megszáradt 🤣
Szerintem nagyon kellemetlen a szaga.
Ennyit erről a márkáról.
13.000 Ft volt a 3 db termék, ennek a tizedét éri kb. Számomra pénzkidobás volt és óriási csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Ez volt a 3. termék a “bőrmegújító” csomagban.
Konkrétan ez egy vicc.
Ki kellett dobnom, mert nem lehetett elhasználni, megszáradt 🤣
Szerintem nagyon kellemetlen a szaga.
Ennyit erről a márkáról.

botykasmunyo

2020. április 30.

Szülés után vettem meg (hamarabb is rátalálhattam volna) 4500 grammos második babától megnyúlt pocakomra. Állaga tényleg vajas és úgy is viselkedik: hőre olvad. Nem olyan könnyű eloszlatni, mint egy tipikus testápolót, de nem is olyan vészes, kicsit melegíteni kell kézben. A bőröm pihe-puha tőle. Illata enyhe virágos, nem tartós. Könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Jól teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 30.

imbeth

2020. április 10.

A 13 eszencia után nagyon szerettem volna szeretni, de óriási csalódás volt.
Hát ez mi?
A szép csomagoláson kívül meg a szép összetevőkön kívül, csak ezért a két csillag.
Mert nem testvaj ez tuti... TÉNYLEG SEMMI NEDVESSÉG BENNE!!! Ezt értsd úgy, hogy sajnos már olvastam a korábbi véleményt és zuhanyzás után mielőbb próbáltam bekenni magam vele.. lehetetlen. Talán télen, amikor vizes is marad az ember bőre...
Kinyitottam a csapot a kezemre és azzal próbáltam belenyúlni végül a dobozba, hát nem volt túl guszta.
Sose hittem volna, hogy ezen fogok panaszkodni testvajnál, de tegyetek bele vizet könyörgöm!!
Most mit kezdek ezzel??
Ja és hol van az az aromaterápiás csoda illat, ami be lett ígérve?

Röviden: :(((((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

A 13 eszencia után nagyon szerettem volna szeretni, de óriási csalódás volt.
Hát ez mi?
Most mit kezdek ezzel??
Ja és hol van az az aromaterápiás csoda illat, ami be lett ígérve?

Röviden: :(((((

Jane

2020. február 9.

Annyira szerettem volna csupa jót írni erről a krémről de sajnos nem tehetem :(
Ez egy nagyon hatékony, csodás krém lehetne. Nagyszerű összetevők, igényes csomagolás, magyar natúr kozmetikum márka, értékes nézetekkel. Van termékük, amit imádok de ez sajnos nem jött be :(
Ezzel sem lenne baj de szerintem ott lett elrontva, hogy bár testvajról van szó (ami ugye testhőre olvad), viszont brutálisan száraz a formula. Vízért üvölt szegény krém. Ezzel már csak az a probléma, hogyha egyáltalán nincs benne nedvesség, nem igazán tudnak mit bezárni a bőrbe a benne található csodás vajak és olajak :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 9.

Annyira szerettem volna csupa jót írni erről a krémről de sajnos nem tehetem :(

nagyr

2019. május 30.

Ez egy csodaszer. Várandósan, ahogy nőtt a pocak és a bőröm tágult, elviselhetetlen viszketés alakult ki. Semmi nem hatott. Aztán rátaláltam erre a termékre és már az első használat után elmulasztotta a viszketést. Mindenképpen újra fogom venni, ha elfogy!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Caprylyl Glycol

nagylevelű csodamogyoró különböző részeiből készülő vizes kivonat - jellemzően a levelek, gallyak és kérgekből vonják ki, ezek a különböző részek pedig eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont érzékenyítő, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Sorbitol h 1 1