Dorka Szappan

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tamaska, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Valódi luxus szappan, melynek elbűvölő illatát a 100%-os tisztaságú jázmin illóolaj teszi feledhetetlenné.

"Ez a szappan azért született meg, mert imádom a sárgabarackot amelyről tudom, hogy magas flavonoid tartalma, ezért antioxidáns hatású, és ily módon segíti megelőzni a daganatokat. Hozzáadott organikus sheavaj és kókuszolaj a hófehér kecsketejjel selymesen simogat és ragyogóvá varázsol."

kisko

2019. január 6.

Nekem ö lett a befutó, életem végéig tudnám használni, abszolút szerelem. Fantasztikus állag, szilárd, nem fogy sok, de krémes, nem mállik. Nem igazán habzik, szépen tisztít, hámlaszt a kecsketej, ápolnak az olajak, csak egészen ritkán használok krémet mellette, még a nagy télben is. Szeretem, hogy nem erös az illata, de kellemes. Egy radírozó kesztyüt használok ezen kívül, és tökéletes a böröm. Hihetetlen minöségü szappan, egyszerre luxus és vissza a hagyományokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

GuerlainInsolence

2018. április 19.

Szuper illat, jó állag, megfizethető ár. Nagyon szeretem használni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 19.

Szuper illat, jó állag, megfizethető ár. Nagyon szeretem használni!

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate