Dorka Szappan

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: kisko, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Egy olyan alapdarab, mely nem hiányozhat a fürdőszobádból! A méz természetes nedvesítőszer, amely táplálja, hidratálja a bőrt, selymessé és rugalmassá teszi. Szappanunkat olyan csodás összetevők alkotják, mint az olasz napsütötte tájról származó extra szűz oliva olaj, a selymesen csordogáló kecsketej, mely lágyan simogatja bőröd, és az aranyló akácméz. Rendkívüliségét a méhviasz teszi különlegessé. Illata kiegyensúlyozottá tesz, feloldja félelmeinket, megnyugtat."

fonalaslany

2019. július 14.

Csak a pálmaolaj miatt nem tudok 5 csillagot adni.
Egyébként családilag a kedvenc szappanunk, először a fiam húzta be magának, kíváncsi is voltam, mert érzékeny, mindenféle kipattogzásra hajlamos bőre van. Tartottam is töle, hogy ez fokozódni fog szappan használatával, de pozitív csalódás ért, a meglévő irritációk apránként múlnak (A makacsabbakat pluszban a Bence kencével is kenjük), a bőre kb olyan puha mint baba korában volt.
Felnőtt szemmel a krémessége, illata, habzása fogott meg, és az, hogy elvétve kell csak testápolót használni utána. Nem érzem azt, hogy csikorgós lenne a bőröm, szépen tisztít, de megtartja a bőr puhaságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Csak a pálmaolaj miatt nem tudok 5 csillagot adni.

kisko

2018. szeptember 21.

Fantasztikus termék, nem hittem benne, de a Dorka szappanok segítségével nekem is sikerült elérnem, hogy nem kell tusfürdőt-testápolót használnom. A bőröm sokkal puhább, rugalmasabb lett, érzem az enyhe hámlasztó hatást és a túlzsírozás nyomán megmaradt olajok ápolását is (már a száraz szappan tapintásakor is érezni az olajosságot). A geránium illat kicsit sok nekem néha, de a hatás mindenért kárpótol. Figyelek rá, hogy jól szellőzve tároljam, szép szilárd marad, ellentétben egy-két másik natúr szappannal. Szimpatikus családi vállalkozás, informatív honlap, remélem hosszú távon is beválnak a szappanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Hidratálók: Glycerin, Honey