Dorka Szappan

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tamaska, Módosítva: 2018. március 26.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Rózsaszín agyagtartalmától a bőr ásványi anyagokkal töltődik fel, miközben mint a mágnes a piszkot magába szívja
  • Antiszeptikus hatású, így csökkenti a gyulladásos tüneteket, göböket
  • Az ylang-ylang a virágok virága édes, egzotikus, különleges csodálatos illatát egész nap magadon érzed
  • Az idegrendszerre nyugtató, csillapító hatással bír, így egy fárasztó stresszes nap után segíti az ellazulást
  • Lágyan, finoman masszírozza és radírozza le a felesleges elhalt hámsejteket, hogy az új bőr utat törhessen magának
  • Szuper hidratált lesz a bőr a benne rejlő tápláló olívaolajnak, exrtra mennyiségű sheavajnak és a kecsketejnek köszönhetően
  • Az ylang-ylang illóolaj faggyútermelést szabályzó hatásával csökkenti a kozmetikai T-vonal zsírosságát

kisko

2020. július 2.

Kb két éve Dorka Szappanokat használok. Ez a szappan is csodálatos, azt hiszem, hogy a vörös agyag, az olajok és a kecsketej együttesen puhítják a bőrt. A többi szappannal egyetemben ez is lassan fogy, nem puhul fel, közepesen habzik és ami a legfontosabb, fantasztikusan rugalmassá teszi a bőrt és az egyenetlenségeket, szőrbenövéseket, pattanásokat eltünteti. Természetes, megnyugtató illata van az illóolajtól, és szép márványos megjelenése a vörös agyagtól. Arcra is használom (persze utána hidratálni kell, testen nekem nem szükséges) Próbáltam ilyen-olyan egyéb szappanokat, de továbbra sem veszi fel a versenyt semmi a Dorka Szappanokkal, fantasztikus minőség egy kis családi vállalkozástól, ha tehetitek, próbáljátok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Emike7611

2018. április 7.

Nagyon örülök, hogy a Dorka Szappan termékeivel is találkozom itt a Krémmánián. Igaz online szoktam rendelni, mert nagyon gyorsak és pontosak és mindig kedveskednek apró meglepetéssel a csomagban. Ezért külön szeretem őket. KB két hónapja vettem ezt a szappan először féltem hogy az illóolaj miatt bántani fogja az amúgy is érzékeny és nagyon száraz bőröm. De nem ezt tapasztaltam. Puha és selymes lett a bőröm tőle és ami fontos, hogy tisztának éreztem magam ettől a szappantól. Amikor tusfürdőt használok mindig marad egy "kígyóbőröm" de ez után a szappan után abszolút tisztának éreztem magam. Az arcomra is használom az apró mitesszereimet és "azokon" a napokon igazán nagy hasznát veszem. Gyorsan és hatásosan húzza le a gyulladást. És még mindig tart! A csomagolás nagyon egyedi és bár még kevés termékük van de törekednek a legjobb minőségre amit igazán értékelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate