dōTERRA

Ár:   €64.33   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kicsivio, Módosítva: 2020. február 7.

Ár:   €64.33
Kategória:   Egyéb

Nyugtatja az elmét és a testet, használatával elérhető a kipihent, jó közérzet. A fürdővízhez adva vagy talpra kenve este, elalvás előtt, nyugodt alvást biztosít.

Szasza002

2020. március 6.

Nálam nem vált be, viszont fontos tudni ezekről az esszenciákról, hogy nem mindenkire hatnak ugyanúgy. Párom imádja, nincs több kialvatlanság, frissen kel, illetve unokaöcsémnél is bevált. Attól, hogy nálam nem működött, nem írom le, hiszem környezetemben másnál látok pozitív tapasztalatot. Így megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

skin

2020. február 25.

Lehet,hogy túl nagy elvárásokkal voltam irányában,de nem vagyok elájulva tőle.
Kellemes ,de semmi extra. Túlárazott..Maradok a jól bevált természetes olajoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 25.

Lehet,hogy túl nagy elvárásokkal voltam irányában,de nem vagyok elájulva tőle.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Juniperus Virginiana (Virginia Red Cedar) Oil, Cinnamomum Camphora Linalooliferum Leaf Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Oil, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool

További info az összetevőről a KM-blogon >>

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.