dōTERRA

Ár:   10 900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: LittleBear, Módosítva: 2020. január 6.

Ár:   10 900 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Helyi vagy aromás felhasználásra.

• Az egyén kémiai vegyületeivel kombinálva létrehoz egy szép, egyedi, és személyes illatot.
  • Meleg, pézsmaillatával csábítja az érzékeket és fokozza az elmét.
  • Nyugtatja a bőrt és érzelmeket

Szasza002

2020. március 6.

Önmagában annyira nem tetszik az illata, viszont csináltam egy keveréket: kókuszolaj, wild orange, whisper. Valami csoda, reggel bekenem magam, délután is érezni és nagyon jól kijön benne a narancs illat. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Oraculum

2020. február 17.

Én személy szerint imádom az illatát, nagyon megnyugtat, parfümként is szívesen viselem, igazi női erő illat, bár észre vettem, hogy a többi hölgy ismerősömnek is tetszik rajtam, de apukám, illetve férjem pl. ki nem állhatják ezt a keveréket :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract