Best of Beauty 2019

Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Fubuki, Módosítva: 2013. február 21.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

blankasara

2016. szeptember 25.

Körülbelül két éve vettem egy rozsdabarna és szürkés árnyalatot leakciózva 500 Ft-ért. A napokban előszedtem és ugyanolyan állapotban vannak, mintha most vettem volna le őket a polcról, így ez abszolút pozitívum, de sajnos nagyon csíkosan fednek és gyorsabban kopnak, mint egy Miss Sporty lakk - ami azért (pláne az eredeti árán) szégyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Kodi

2016. május 6.

Ha jól látom van új csomagolása Douglasban, rengeteg, csábító színben, mégis azt ajánlanám, hogy ne vegyétek meg. Én egy flamingo-rózsaszínben vettem meg (Pinky treasure). Gyerekkoromból emlékszek ilyen rossz textúrájú lakkra, még két rétegben is csíkosan fed, a BTGN sem segít rajta, a körmeim barázdáltaknak tűnnek, nem egyenlít ki semmit a köröm felszínén. Bár van egy kis fénye, csillogása az üvegben, leginkább félmattra szárad. Állítom, hogy akármelyik Essence kenterbe veri, 1500 Ft-ért hullagyenge minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Osika

2015. július 3.

Nekem nagyon bevált ez a lakk. Ēvek óta van egy korralos piros színem és még mindig ugynolyan állapotban van mint mikor vettem. Jól fed és tartós. Ja és szuper ez a dupla kupakos megoldás. Sokkal könnyebb egy pici kupakkal lakkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

gothmarypoppins

2014. október 28.

Gyorsan szárad, egy rétegben is vállalható a fedése, de hamar le is kopik a körmök végén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Andikaa94

2014. május 12.

Nekem is a blue starfish szín van meg, csodaszép, mindenki dicséri és kérdezi hogy honnan van, imádom. 1000Ft volt akciósan, én többet körömlakkra nem adok ki. Nem mondanám tartósnak fedőlakk nélkül, nekem nagyon gyorsan szárad úgyhogy ez egy pozitívum :) A színe miatt megkapja a 4 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

zstt

2014. január 14.

A Blue Starfish gyönyörű királykék színe miatt vettem meg, nameg mert most akciós volt.. Ha nem fele annyiért vettem volna meg,mint amúgy, csalódott lennék. Bár a színét továbbra is imádom,egy rétegben lehetetlen, de még a kettővel sem mindig sikerült tökéletes fedést biztosítanom. A száradása viszont sajnos macerás... ez eléggé megnehezíti a dolgom, mert még 12 órával utána is durván tönkre lehet tenni a szelíd ecsetvonásokat.....Dehát ez a szííííín :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

silver

2013. december 23.

Fehéret vettem meg, gondoltam jó lesz valami havas ihletésű karácsonyi manikűrhöz. Két rétegben volt elfogadható fedése, de másnap már egyik-másik körmöm végéről kezdett lejönni. Így aztán rákentem egy harmadik SOS-réteget, hogy ne legyen már olyan ronda, meg azért összesen egy nap után nem volt kedvem lemosni...
Igaz, leárazva vettem a lakkot, de attól még nem vagyok elájulva tőle. Párszáz forintos ugyanilyen fehér színű Flormar lakkom jobban bírja ennél.
Ja, a kupak koncepcióját meg nem teljesen értem, de ez legyen a legkevesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 23.

Ja, a kupak koncepcióját meg nem teljesen értem, de ez legyen a legkevesebb.

nikilane

2013. augusztus 21.

Sajnos nagyon pipa vagyok erre a lakkra. A Sara-nak (fehér-arany) nagyon szép színe van imádom, de sajnos még egyszer sem sikerült úgy felkenni, hogy ne lenne rajta lenyomat. Sajnos szerintem nem fed szépen 2 rétegben ezért 3-at kenek.
Próbálkoztam azzal, hogy egy fél napra felkentem 2 rétegben, szépen meg is száradt, de délután fel kellett vennem cipőt ezért zoknit is húztam. Mire hazaértem természetesen benne volt a lenyomat (legalább 6-7 óra száradás után) jó mondom semmi baj, rákenek még egy réteget, úgy is azt akartam. Hála az égnek nem is látszott a megnyomódás. Lefeküdtem így aludni, és sikerült úgy aludni, hogy nem volt rajta takaró lenyomat... mondom hurrá!! Erre munkába álltam és törökülésbe tettem a lábam... utána jutott eszembe, hogy ez biztos jó ötlet volt?! Megnéztem és megint benne volt egy kis lenyomat...
Na mondom kész... ok, hogy lakk, de azért ezt már NEM!!! Több, mint 2 nap száradás... Hagyjuk... (Inkább rakok fel zselét és szenvedek a reszelgetésével.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Angi

2012. július 31.

Akciosan vettem 3 db-ot beloluk, mindharom arnyalat 2 retegben tokeletesen fed es essence fedolakkal 4-5 napig tartosak. Emma, Fireworks, es Sara arnyalatom van beloluk. Teljes aron nem vennem meg de igy hogy a harom kerult egy araba, megeri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

lzsoficim

2012. július 28.

nekem valamiert nagyon bejott ez a lakk..en egy malyvaszinut vettem,jo kremes a szine is;) kifejezetten hamar szarad,jol lehet vele festeni,szep a szin..nem tudom hogy lehetne ennel jobb;) az ara tenyleg nem olyan alacsony,de ezt a szint mashol nem lattam,szoval a ritkasaga miatt megerte megvenni..tartossaga mondjuk kozepes, ezert az egy csillag minusz;(

update:haaat par honap alatt a szine es az allaga is mgvaltozott,soot,most mar egy huzosabb napot sem bir ki..le kell pontozzam;(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.