Douglas

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Niels, az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2020. január 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Diszkrét csillámokkal díszített színek, melyek minden helyzetben megállják a helyüket.

5 árnyalatban érhető el

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Ci 77820

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.