Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Katushka, az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Mélytápláló regeneráló maszk száraz, fénytelen hajra. A sérült, igénybevett haj szerkezetét helyreállítja.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

sorsi77

2018. február 23.

Mivel a Douglas Hair Repair Intensive testvérkéjével nagyon elégedett voltam hagytam magam rábeszélni erre is, de nem hozta ugyanazt az eredményt mint a másik. Elhasználom de nem veszem újra, maradok a biztos beváltnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

senskin

2016. szeptember 25.

Nekem nagyon bejön az illata, de érdekes módon a hajam is simította. Egyszer megveszem nagyban is, mert egy kisebb tasakot vettem csak kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

BloodEve

2016. augusztus 30.

Megvettem egy picike mintát, és tovább fenn hagytam, mint az ajánlott 3 perc.
Ami tetszett benne:
+Illata kellemes, mangós, gyümölcsös, olajosan krémes állagú + könnyű lemosás + lemosást követően sem nehezíti el a hajszálakat

Amiért átlagosnak gondolom:
Mélytáplálást és regenerálást nem észleltem, átlagosan hidratál, mint egy balzsam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Megvettem egy picike mintát, és tovább fenn hagytam, mint az ajánlott 3 perc.
Ami tetszett benne:

Amiért átlagosnak gondolom:

Ljudmilla

2014. február 2.

Nem érte meg az árát, vannak ennél sokkal hidratálóbb pakolások olcsóbban... A hatását alig érzem, pedig több ideig is hagytam hatni, hátha az segít. Csalódást keltett :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol