Douglas

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: eszterszekely, Módosítva: 2019. október 22.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Tusfürdők

Tápláló fürdőhab érzékeny bőrre

• Finoman tisztít, nyugtat, hidratál, feltölt
  • Gazdag és tápláló képlet az ajurvédikus gyógyászatból. Mandula- és szezámolajat tartalmaz.

eszterszekely

2019. október 22.

Látom mindenki rajong érte....
Nekem az illata émelyítő. Az állaga egy masszív borotvahab ami nem feltétlenül negatívum de mindenesetre furcsa. És az elképesztő tápláló hatására sem emlékszem, igaz csak kétszer használtam, azóta a fürdőszoba polcon várja a sorsát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Látom mindenki rajong érte....

vanitavv

2019. szeptember 25.

Először csak kis kiszerelésben vettem, hátha mégsem lesz jó, DE azóta nem birok leszállni róla... Isteni az illata, nagyon szuper az állaga, szóval engem meggyőzött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Katinka83

2019. május 30.

Jó az állaga, az illata pedig imádnivaló!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Jó az állaga, az illata pedig imádnivaló!!!

Luna1024

2018. október 4.

Ajándékként kaptam Karácsonyra, de még mindig van benne, és nagyon szeretem. Igazi "spa" élmény - ahogy az a nevében is benne van -, szuper vele a tusolás! :) Ritkán használom, általában különleges alkalmakkor, vagy ha extrém fárasztó napom volt, és kell valami, ami eltereli a gondolataimat. Az illata mámorító: fűszeres, melengető, icipicit maszkulin, keleties, és nagyon-nagyon egyedi. Intenzív, sokáig megmarad a bőrömön, a használata után nem is testápolózok, hogy sokáig érezzem. :D Mondjuk nem is kell, mert nemcsak, hogy nem szárít, de még hidratál is valamennyire, finom selymes utána a bőröm. A hab állagot is imádom: viszonylag szilárd és sűrű, de nagyon könnyen kenhető, és vízzel érintkezve extraselymes formát vesz fel. Alig kell belőle használni, így gazdaságos is. :) A Nivea tusolóhabjai se rosszak, de ez azért százszor jobb, érzésre és illatra egyaránt. Szuperjól tisztít, mégse bántja az érzékeny bőrömet. Egy szó, mint száz: én nagyon szeretem, néha jól tud esni ezzel tusolni, és ha elfogy, szerintem újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Zsusci

2018. július 3.

MENNYEI. Imádom. Fantasztikus érzés használni. Élmény vele zuhanyozni. Legeslegjobb tusi amit valaha használtam. Borsos az ára, minden nap nem is használom. Az illata csodálatos, nekem nagyon sokáig megmarad ez a mennyei illat a bőrömön. A habállaga valami elképesztő. Próbáltam több ilyen jellegű tusfürdőhabot, de ilyen csodás habállaga egyiknek sincs. A bőrömet nem szárítja, valamennyire hidratálja is, így legalább nem kell tusi után krémezni, amit nem is tennék, mert az illatát akarom érezni ameddig csak lehet :) most nyáron a Hawaii társát használom, ugyanaz elmondható róla is amit a fentiekben írtam :) Testkrémeiket is ki fogom próbálni. Amúgy sokszor vannak akciók, akkor érdemes betárazni eme termékekből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 3.

Asztraia

2018. július 1.

Szerettem volna egy hab állagú tusfürdőt, a Douglas-ban az eladó pedig ezt az illatot nagyon ajánlotta.
A hab mivolta nekem nagyon bejön, csak az adagolást kell megtanulni. Az illata is rendben van, de számomra nem különleges illat.
Hidratáló hatása viszont annyiban merül ki, hogy zuhanyzás után nem húzódik a bőröm.
Összességében nem rossz termék, de biztos nem fogom újra venni, pláne amilyen drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Csigabee

2018. május 9.

IMÁDOM. Kis kiszerelésben passzolták hozzám, az egész szettet, a radírozó, olajos tusfürdőtől kezdve testápolóig mindent, és ez a négyesfogat valami csodákat művelt az extrémen száraz bőrömmel - a fantasztikus illatáról nem is beszélve. Újravettem nagyobb kiszerelésben, ráadásul kifogtam egy 50%-os akciót is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

szimcsi6

2018. április 4.

Nekem ez a BEST!!! Már vagy 1 éve ezt használom.. Illata szerelem, és a bőröm is szereti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Bridddzs

2018. március 23.

Ajándékba kaptam egyszer egy Douglasban. NAGYON finom illata van, a tusolás tényleg spa élmény vele 🙂 Nem hiszem, hogy megvenném, mert szerintem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

mellcsiii

2017. augusztus 13.

Először próbáltam ki ma, de muszáj leírni a véleményem róla. Nekem specil nagyon rég érezte magát ilyen jól a bőröm fürdés után. Elképesztő puha és jó illata lett tőle. Nagyon kis mennyiség is elég belőle és már csak az élmény miatt jó használni. A kis kiszerelést vettem meg ajánlásra kipróbálni, de szerintem megveszem majd a nagyot is. Tényleg olyan mintha testápolót is használtam volna és 3 óra elteltével is érzem magamon az illatát, nagyon jó. Az ára meg így már szerintem tűrhető:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1