Douglas

Ár:   390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szabinusz, Módosítva: 2016. március 21.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Fürdőtermékek

Pezsgő fürdőtabletta kukui olajjal és noni gyömölccsel

Tvylvis

2018. május 15.

A tasakban intenzív az illata, és nekem nagyon tetszett is. Friss illat, megspékelve valamilyen lédús gyümölccsel. Sajnos a vízben alig érezni valamit, inkább csak a kicsit kékesre színezett, tejszerű víz marad. Nem irritál, de az én bőrömnek kellett utána a testápoló. Ha kicsit tartósabb lenne az illata, megvenném újból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Arrowette

2017. június 2.

Nagyon jó illata van, a narancssárga "tesóját" próbáltam ki, hamar elpezsgett a víz fehér krémes lett tőle, bár az illatát nem lehet sokáig érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

NovakneViki

2016. április 19.

Nagyon szeretem az ilyen pezsgő fürdőkockákat így elhatároztam, hogy glamour napok alkalmával kipróbálom. Vicces történet lett a megvásárlása ugyanis csak egy fényképet láttam a kockákról azon meg drogériás szappan méretűnek mutatkozott, így a boltban is akkorát kerestem, nagy nehezen megtaláltam és akkor láttam, hogy ez bizony a fényképhez képest picike.
De aztán elkezdtem számolni, hogy a karácsonyi kollekcióban a 10 darabos body shopos fürdőkocka 6000 ft volt úgyhogy ár-érték arányban jobb mint az. Viszonylag hamar feloldódik, az illatát is sokáig érezni és a víz tejszerű lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Szabinusz

2016. március 5.

A Douglas pénztáránál jött szembe velem, és mivel vevő vagyok mindenre amivel fel lehet dobni a fürdést, ráadásul az ára sem vészes (főleg ha mondjuk a Lush vagy Bomb fürdő termékeihez hasonlítjuk), le is csaptam rá.
Nagyon hamar felpezseg, a vizet teéjesen fehérré, tejszerűvé varázsolja.
Az illata finom, nem tolakodó, fürdés után egyáltalán nem maradt meg a bőrömön, de segítette a relaxálást.
Nem vettem észre, hogy hidratálta volna bőröm, de nem is szárította.
Összességében volt már jobb fürdőtermékem, nem hidratál, nem tartós az illata, de a fürdést per pillanat feldobja,és ennyi pénzért nekem ennyi elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.

Nagyon hamar felpezseg, a vizet teéjesen fehérré, tejszerűvé varázsolja.
Nem vettem észre, hogy hidratálta volna bőröm, de nem is szárította.