Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   Douglas

kchaf

2021. február 19.

A filces végű ecset nekem egyáltalán nem jön át, nem tudok vele szép, egyenletes szélet rajzolni. A Lovely szemhéjtust használtam kb. 6+ évig, így az ecsethez vagyok hozzászokva, de szeretnék kísérletezgetni, hátha találok valami jót. Egyelőre még elhasználom ezt, de ha elfogy nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert túl fényesre szárad és nehezen irányítható a számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

banhanna

2018. április 10.

Én nagyon szeretem. Könnyen használható, és nekem tartós a nap végén is szépen látszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Enc

2017. február 1.

Nyár óta folyamatosan (kb fél éve) ezt használom. Intenzív, koromfekete színe van és picit kopik nap végére, de nem maszatolódik el, nem kenődik, szinte azonnal megszárad. Nekem bevált, valószínűleg maradok ennél a terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

senskin

2015. december 17.

Nekem aznap kifakult :) Reggel szépen ívelt, fekete. Estére azért látszik, hogy filcessel húztam, mert kikopik. Tulajdonképpen a Douglas Box -al együtt vettem, így elhasználom, de újra nem veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

erika81

2015. november 12.

Nemrég váltam meg tőle. A színe két hónap után már fakult. Hosszabb ideig sajnos nem tudtam használni. 2-3 hét használat után (heti 6 alkalommal húztam vele tusvonalat) mindig pihentetnem kellett pár napig, amíg megnyugodott a bőröm. Amit lejjebb írtam a "rákötés" érzése valószínűleg irritáció lehet valamelyik összetevőre. Ezt háromszor eljátszottam, míg a héten kidobtam. Be is pirosodott a tusvonalam, így inkább maradok a szemceruzánál, vagy a bevált Maybelline zselés tusnál. Egyébként a vártnál jobban teljesített. Azt gondoltam 2-3 hét alatt be fog száradni. Illetve a használata nagyon egyszerű.
2015.09.26
Eddig csak géles tust használtam, de általában ceruzával húzom ki a szemem. Gyorsabb és intenzívebb a hatása. Az őszi Douglas boxban volt, gondoltam egy próbát megér. A használata nagyon egyszerű. Egész nap tart. A színe nem fakul, szép fekete. 2 hete használom napi szinten, kíváncsi vagyok meddig fog működni. Az illata nem igazán tetszik, de hamar elillan. Használat után olyan mintha érezném ahogy "ráköt" a tusvonalra, de nem vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

2015.09.26

Aimet

2015. november 9.

Szintén Douglas BeautyBox-os beszerzés által került hozzám ő is, tetszik, nem rossz, viszont én is inkább ceruza+por párti vagyok , ráadásul sötétlilát szoktam használni, feketét nem nagyon . Jó pont hogy egész nap tart, szép fekete marad, aki kedveli az ilyen fajta tusokat annak tetszeni fog szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

2015. szeptember 21.

Szeptemberi Douglas Box teljes méretű terméke. Tulajdonképpen meg vagyok elégedve, szép vékony vonalat lehet húzni vele, tényleg fekete a színe, nem maszatolódott el a nap folyamán. Nem nagyon használok tust, inkább ceruza/por-párti vagyok a "tusvonal" megrajzolásának tekintetében, de szerintem egy könnyen kezelhető, jó kis tus ez. Azt nem tudom, mennyi ideig fogja bírni, majd update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol