Douglas

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: veronika21, az összetevőket feltöltötte: hevniki, Módosítva: 2017. május 2.

Lelőhely:   Douglas

Fejjegy: narancsvirág, bergamot, tengeri jegyek

Szívjegy: vízililiom, jázmin, rózsa, gyöngyvirág

Alapjegy:  heliotrop virág, cédrus, fehér pézsma

Heraklion

2018. március 28.

Nekem nem tisztítószer illatú.... hanem valami leírhatatlanul selymes, hűvös, de mégis melengető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

pearldiver66

2018. március 24.

Én most találkoztam vele először,és azonnal megfogott, mert nem egy tucat illat,hanem érdekes, különleges. Valóban más az üvegje mint a képen itt, de szerintem az is gyönyörű.Nem tudom milyen tartósak a Douglas parfümök,mert még nem volt ilyenem?! Majd most kiderül.....de az illat tényleg jó és kellemes is.Friss,puha, balzsamos,a tenger partján sétálva a melegben,beleszippantva a levegőbe.....valami csodás.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 24.

hevniki

2017. május 1.

Nagyon megtetszett ez az illat, van benne valami amitől nem tudok szabadulni. Unisex illat, amely tényleg elhozza Neked a tengerparti élményt. Friss óceánparti levegőt érzek benne, én imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

krémparádé

2015. december 4.

Ha valaki minimalista tisztaságillatot keres, ez az. Eleinte alkoholos és leginkább felmosószerre/mosogatószerre emlékeztet, jó 15 perc kell, hogy kellemessé csituljon. Aztán valóban megjelennek a tengervizes jegyek, érzem benne a vad hullámokat, ahogy csapkodják az algával lepett sziklákat, szóval ez nem a szelíd tenger nyári strandidőben, finom homokos parttal, inkább kora tavaszi viharos-haragos köpdösődős. Mondhatni unisex illat, de van benne egy hangyányi amolyan fehérvirágos jelleg, ami női irányba viszi. Egyik barátnőmnek nagy kedvence, rajta tetszik. A kis táskába dobálósomat tavaszzal majd elhasználgatom. A nagy kiszerelés szerintem ötletes, igazi dísz, főleg a tenger szerelmeseinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral