Dove

Ár:   760 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sydneyke001, Módosítva: 2020. május 6.

Kategória:   Dezodorok

A Dove izzadásgátló krém deo original gyengéd a bőrhőz, mégis bizonyítottan hatékony. Egész napos megbízható védelmet nyújt, ugyanakkor 1/4 rész hidratáló krém tartalma ápolja bőrét. Bőrgyógyászatilag tesztelt, alkoholmentes.

Mahoney

2020. november 1.

Nagyon sokat elhasználtam már belőle, igazi tisztaság illat, de sajnos az izzadtsággal nem sok mindent csinál így váltanom kellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

armillla

2020. június 8.

Nagyon finom krémes, szuper illata van! Kifejezetten érzékeny bőrre is kiváló. Hatékonysága vetekszik a max. protection társáéval, egész napos tisztaság illatot és érzést ad!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

linabellus

2020. május 6.

A kedvenc dezodorom, nagyon finom Dove illata van, de nem fojtogató.
Nincs szag, nap végéig tart az izzadásgátlás, kánikulában viszont érdemes újrakenni, mert nem csodaszer.
Szőrtelenítés után is lehet használni, nem irritálja a bőrt.
Sokszor újravettem már, és mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

A kedvenc dezodorom, nagyon finom Dove illata van, de nem fojtogató.
Szőrtelenítés után is lehet használni, nem irritálja a bőrt.
Sokszor újravettem már, és mindenkinek ajánlom.

Katia88

2019. október 17.

Kevés helyen találni ezt a fajtát, de nekem kedvemcem. Egy pontot csak azért vonok mert igazán melegben nem állja meg a helyét, illetve hajlamos összekeni a "kupakját". Napi használat mellett 4-5 hónapra is elegendő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Babooca

2019. szeptember 17.

2 éve még be tudtam szerezni belőle, de azóta sehol nem találkoztam vele. Nagyon sajnálom, kedvencem volt. Nem hagyott foltot, nem izzadtam mellette, szag meg végképp nem volt. Az illata a legjobb volt, azóta se találtam ilyen természetes illatú Dove deot, ami nem alumínium mentes. Ha találok biztosan feltankolok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

vivitrius

2019. augusztus 1.

Nagyjából 10 éve nem használom, de előtte jó 6-8 évig hű társam volt. Imádtam az illatát. Foltot nem hagyott és izzadás után is csak a krémillat érződött. Irritációt sem tapasztaltam. Azóta ugyan másra cseréltem, de fontolgatom, hogy visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

pinkqueen

2019. augusztus 1.

Ezt többször vettem már, jó tapasztalataim vannak vele, nem irritált, kellemes az illata és a ruhámon sem hagyott foltot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

biborkel

2019. július 2.

Szeretem a Dove termékeket. Annyira kellemes ennek a deónak az illata, és ami még nagyon jó benne, hogy nem irritál, nem dagadnak be tőle a nyirokmirigyeim. Kellemes krémes az állaga, nem hagy foltot a ruhámon, adagolója van, szóval jól kifejlesztették! Minden szempontból megfelelő a számomra. Rendszeresen szoktam használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

SzigetiOrsi

2019. január 28.

Már egy éve csak ezt használom, imádom! annyira sokáig meg marad ez a finom illata ( amit én imádok ez a tipik dove illat ), és bármit csinálok, edzek, leizzadok, CSAK ennek az illatát érzem. Szeretem a design-t, olyan kis vicces gomba alakja van. Kicsikét is tudok belőle használni az adagoló miatt, illetve, krémes állaga miatt jól beszívódik a bőrbe, nem hagy olyan zsíros érzetet maga után mint a stiftes dezodorok. Nagyon szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

NikolettaP

2018. december 8.

Nagyon szuper ez a dezodor! Van olyan erős hatású mint a Dove & Rexona Maximum Protection, de sokkal jobb az illata, sőt kifejezetten kellemes, visszafogott krém illata van. Sokáig tart, tovàbb mint a koràbban említettek és maximálisan el lehet használni, nem marad benne dezodor. Tényleg jó az önadagoló, illetve a formàja is megkönnyíti a felvitelt. Tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate